Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

K2-es GSXR 1000-es pályamotorom eladó!
Irányár: 600 000Ft,-
Tel.: 70/3257621
Köszi badzoli a 17.-i mersz-délután fotóit! Felfedeztem köztük a régi haverom, a 2-szeres magyar bajnok (idén lesz 3-szoros) Kutrik zsombor edzését a hringi futamra. Ő látható a 308-as MZ-250-nel. Holnap lesz az euroringen MZ bajnoki futam, a hringen asszem októberben. Hajrá ZSOMBI!
Nekem van helyem az extrán kb. 1,9 Gb oda fel tudja rakni a dolgot ha akarja. Ha érdekel adj egy e-mail elérhetőséget és megadok egy kis programot ami képnézhetővé konvertálja pillanatok alatt a képeket és megadom a kapcsolódás jelszavát meg paramétereit.....aztán már csak fel kell tölteni.
Természetesen, ha felkerülnek, megírom ide is a linket!
Nekem azt ígérte, hogy a hétvégén talán felteszi vhova őket, ha nem is a saját képtárába, akkor kér "kölcsön" vmi helyet.
Nagyon köszönöm...

Már csak nekem kéne felnőnöm a motorom tudásához...
Most nézem, hogy te vagy az a srác aki az új RR-el volt kint azzal a brutál TwoBrothers kipufogóval szép párosítás nagyon.
Köszi a linkekket. Sajna ezeken sem vagyok rajta, pedig életem legjobbját mentem akkor , ha esetleg megtennéd, hogy az Ernesto képek linkjét is beszúrod mikor kész lesznek feltöltésileg akkor azt nagyon megköszönném
A 17-i MERSZ délután fotói:
Hadzsy képei
fukeneh képei

Ennyi. Elvileg Ernesto barátomnak van párszáz fotója (profi cuccal), de még nem tudta feltölteni, mert nem megy a kep.tar.hu-n a feltöltés már hetek óta.
Azon se volt teljesen tökéletes, de nem tom Lényeg, hogy ez most jól működik, pedig gyorsultam is!
Pedig direkt térdeltem a "sikán"-nál vagy 4 körben is egymás után, mert láttam tetszik a fotósnak erre fotók sehol .
Sajna én sem tudok több helyet ahol találni lehetne még képeket...
Egyéb helyen nincsenek fotók arról a MERSZ napról? Valaki a "shikánnál" nagyon fotózott......de nem látok magamról képet ezek között, ami ott készült volna...
Nem is tudtam hogy Zema szerkeszti a fórumot. Mert ugye Zema maga az ördög és ha a fórum az ördög műve ergó Zema a webmester . Zema gyógyuljá vazze .
szia!
elfelejtettem múltkor kérdezni, hogy a régi r6-odon mért volt jó a dunlop, az ujon pedig mért cserélted le?
Szerdán a Hringen nem fotózott senki délelőtt
Hat meg most is itt vagyok!
Bar a forum az ordog muve!
...mert sose nem vagy sehol... Más kontaktom meg nincs.
Ok, segítek, itt a link: képek
Orulok. Olyan ritkan irsz nekem!
Ö.....Egész pontosan hol?Mert nem találom a képeket.Remélem ott megtalálom a multheti ringes képeket,mert kentaur bácsi nem rakta még fel.Amugy láttam több fotóst is.Tényleg Zema irhatnál magadrol!Nem a délutáni csoportban mentél?Mintha téged láttalak volna.
...már hiányoztál...
Tényleg Zema ha olvasod akkor írd meg légyszi hogy vagy
Reméljük jobban
Jobbulast neki! Remeljuk mondel hamarabb lathajuk ujra csapatni!
Zema maga az ordog!
Már nehezen szált be az autóba!OTT már fájhatott!