Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval ezért nincs a Zemáról egy éles kép sem?!
Vagyis: profi MELEG riderekrol!
Érdekes. Én meg pont tőle hallotam ezt Rólad...
Az van, hogy en csak profi riderekrol keszitek fenykepeket! A nem profik sajnos homalyosak lesznek!
Ühüm... vajon kitől is hallottam ezt a G-ről?
Jaaa, tőled!

ez nem a meleg motorosok topic srácok...!


Én sosem egykerekezek. Mert az veszélyes. Pont a nyomás miatt, mert a tele tank berobbanhat mert a gumiból a nyomás átszökik a tankba...
Azt hallottam, hogy már az amerikai rájderek sem kerekeznek, mert többen megsérültek a nyomáskülönbség miatt, főleg esőben. Mivel hogy megcsúszott. Mármint a hátsókerék... persze a nyomástól...
Bakondi G, jössz fotózni hétfőn a ringre?
Állítólag ügyes a kezed nagyon...
Zema:
Mikor igy mesz es egykerekezel, akkor igy megno a nyomas? Abbol gondolom, hogy akkor csak a hatso gumi van a foldon. Nagyobb nyomas miatt nem csuszik meg? Es ha esik? Vagy ha tele a tank?
Jön még valaki holnap?
Ezt már hányszor megfogadtam én is, de most mégis úgy néz ki hogy van
Najó, nem biztos, hogy az októberiben - a fékpadi mérések még nincsenek meg.
Talán az új CKM-ben lesz egy MT01 St. 1-2-3 összehasonlító teszt (Miklósi Tomi, Eper meg Kozmax).
ezt mondom én is.
lehet menni ezekkel jó időket, de nem folyamatosan, mert azt nem bírják.
lehet h te mondtad és rosszul emlékeztem...
de a 14 se rossz az MT-vel, a lényegen nem változtat...
Ezt honnan szeded? Endirancera 2:14-el kvalifikalt az Arpi. A versenyen amennyire tudom 13-akat tudott menni.

M3/Diablo COrsa 3/ 2CT.... jo kezekben ebbol is jijott mar 2:00.

Szoval gyorsulni kell nem tuningolni! :)
Olyan sok szépet írtál, hogy kár lett volna bármit is hozzátenni! Egyébként meg: a halgatás = beleegyezés, nem?
Valóban nem úgy két komponensű ahogy én gondoltam, hanem az első és hátsó más-más keverékű, így érnek el vele kiváló tapadási tulajdonságokat!
hééé,
ezért írtam éjjel regényt a gumikról, senki nem mond semmit...?
Igazad van Pisti, ne haragudj, de az anyagiakat is figyelembe véve, nekem a Hringi 17.-i MERSZ du a leg ideálisabb, mert 12 eft-ért 6x20p-et mehetek! Szólhattam volna... De ami késik nem múlik! Mindenképp ki szeretném próbálni a Pancsiringet is, mert biztos nagy élmény, és majd igénybe veszem a segítségedet a pályabetanulásnál!
Köszi!
Harmati Árpi az MT01-el ment 2:05 és 2:10 közötti időket. teljesen széria volt, csak át volt hangolva a futómű. Azt nem tudom, hogy a stage 1-4 kit közül volt e benne vmi.
Nem jelentkeztél,mi van nem jössz?