Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Baluu,

tulajdonképpen annyi hogy amikor kéred a transzpit, akkor beírod hogy a ZX klubban akarsz indulni, és természetesen melyik kategóriában.. ennyi :)
ja, és persze kawával kell menni :)) Asszem" nem kell klubtagnak sem lenni.. de talán a kedvezményes "jegyhez" igen.. ezt most hirtelen nem tudom..

LX
Szia LX ZX!

Tudnál egy kicsit segíteni nekem!?
A Phönix rendezvényeken mindig vannak a Kawások értékelve külön? Mindenki a kawával megy az autómatikusan indul a "kawa" versenyen is? vagy pontosan hogy van ez?
köszi a segítséget!
ezek szerint a gyorsban mész?
Full-gas GSXR rendezvény klubtagoknak + pártolóknak a Pannónián, A Hringen meg du. MERSZ motorozás 2 csoportban! Én a 2.-ra megyek (6x20 p= 12 eft)!
a pannonián meg suzuki nap
vagy gsx-r kupa nem tudom pontosan
Hétfőn Hungaroring van
http://www.myvideo.de/watch/12...

nem tudtam letölteni, ezért linkelem csak be, nézze meg akit érdekel, egész jó vidi
Hi!

Van egy eladó dunlop kr108 slickem. 165-ös. év eleji, közepén van anyag rendesen, szélén 2mili cirka.
10ezer HUF
u.i.: Ha esetleg vágva kell megtudom csináltatni.

tel.:06306848528
Nem megy valaki jövő hét hétfőn Budapestről Pannóniringre? Mert ha igen, akkor betáruslnék, így kevesebb lenne az utazési költség. motort is hoznék :) szóval hely kéne egy embernek és motorjának. előre is köszi
csá mester!
egyik nap benézek!
majd hívlak! addig meg gyógyulás!
Köszi mindenkineka jókivánságokat, jövőre viszatérek. ÖREG EMBER NEM VÉN EMBER !
Jobbulast Wilson mester.
Wilson !

Mihamarabbi felépülést kivánok neked ! Ne keseredj el mert tavasszal már a ringen körbe-körbe fogsz menni ezerrel .
kösz az infókat, ha lekopik a BT 14 biztos, hoyg valami pályásabb lesz a következő. A pályáról szerzett élményekről majd beszámolok.
Én csak euroringen találkoztam MT-s különítménnyel, bátran mentek a srácok, még le is értek a dolgok, de ígyis csak akadályként működtek a pályán...
Na ez az idő már stimmel!
2:13-at mentek.
Pedig egyszer menj le, érdemes kipróbálni Van olcsó szállás is a környéken.
Szerintem az említett 2.10-es idő közelében sem voltak az MT-vel!
vasszer gösser az nekem messzi van
Phoenix-racing a Pannóniaringen
miért mi van holnap?
ha nem lennék msn-en akkor válaszolj ide, hogy kell-e a "07 moto Gp !?
Te is ilyenkor mész ám amikor én nem leszek...
msnre fel tudsz ugrani egy kicsit?
Én ott leszek, majd a ringen találkozunk.