Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyiken ott vagyok, köszönöm
Szia Gyalu,
Nagyon fasza képek lettek, viszont rólam sajna egyet sem találtam az albumban.
Írtad ide, h elküldöd privátba őket, amik nem lettek olyan jók. Tök mindegy milyen képek lettek, nagyon megköszönném ha elküldenéd.
Légy szíves küld el a szalai.peter86kukacgmail.com -ra, ha a kezdő kategóriában (16:30-tól 18:00-ig) egy szürke Suzuki GS 500F-et találsz, kék bőrszerkóban, fekete sisakkal.
Nagyon szépen köszönöm!
Ennyi kép van! Nincs több!
Olyan képet hiába teszek fel, ami bemozdult vagy hiányzik eleje - hátulja... :(
Szia Gyalu,

Köszönöm a képeket. Ha lenne még bármilyen kép, a piros-fekete Honda CBR 600F - piros sisak, kérlek dobd át.
Köszönöm!
Sajnos csak ennyi használható kép lett... :(
Igen, 2. lettem. Legközelebb a gyors csoportba gyere ilyen köridővel, a közepesbe nem tudsz gyorsulni..
Nekem 50 Eurós gumim van
Szia,
Köszi szépen a fotókat! Sárga CBR600RR -ről és piros R6 (piros/fehér sisak) nincsen véletlenül még fotó?
Köszi mégegyszer.
K. I.
Szia, ha a feher CB1000R-rol is lenne valahol kep, akkor legyszi kuld el ide: ponuskukacfreemailponthu. Koszonom!
A tegnapi nap termése itt található: Képek
Végig néztem a képeket. Rólad csak kettő kép készült, de sajnos azok sem lettek túl jók. Ha adsz valami elérhetőséget szívesen átdobom, de a nagy közösben nem lesz benne sajnos :(
WiMo-n még nem használtam, így azt nem tudom. Nem tudom az mibe tud exportálni.
Tudom. De amikor azt mondod: "A session mappába csak akkor lesz ha ki exportálod." Az pl. nem igaz a WiMo-ra. Ha meg egy androidos RC-ből kiexportálod a cuccot azzal a windows-os RC nem tud mit kezdeni.
Egyébként 2010-ben részt vettem a tesztelésben. Blog legalul: link.
RaceChoro létezik WinMobilra, Androidra, Symbianra és Winre.
RaceChrono innen letölthető.
Akkor lehet itt van az alapvető hiba? Fos szar. Fuck.
Akkor úgy néz ki marad a telón az elemezgetés, ha valahoyg rá tudom bírni, hogy szépen rögzítse az adatokat, ne úgy össze-vissza, mint ma. Pedig mgnéztem megint, a kékfogas gps receiver volt beállítva, castlakozott is a cucchoz tutira. Mindegy. Majd sak jó lesz... vagy nem, akkor majd jól eladom.:D
Erről ennyit.
Látsz reális esélyt rá, hogy egy androidos program fut windows-on?
android 4.1 asszem. (galaxy s3 mini)
Remek, köszi!
A telefonon milyen OS fut?
ezt csináltam, de nem megy!;) nem tölti be.
Akkor szedd le a race chrono sz.gépes változatát, betöltöd a kiexportált cuccost és már lehet is nézni.
megnézni gépen, visszanézegetni, megmutatnám milyen szép krix-kraxot mért nekem:), de ha egyszer menni fog akkor gépen elemezgetni majd a futamokat.
Igen, abba tudod ki exportálni. De mit akarsz csinálni vele?
ha kiexportálom akkor vagy egy csv vagy egy nmea fájlom lesz azt ugye ki tudom váalsztani, de más akkor sem lesz és ezzel így nem megy a gépen. próbáltam most. lehet tényleg béna vagyok?
A session mappába csak akkor lesz ha ki exportálod.
Én is pont akkor motoroztam, így a párom csinált képeket.
Éppen most válogatom és csinálom őket szépen sorba. Kérek 1-2 napot aztán már tolom is fel őket ... De szinte rólad is van valami jó kép.