Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem viszem mert elkelt.

Kihüllés meg melegedés..... az a nemsok ember aki 1:51 körül motorozik a Há-n, nekik talán számít, a többi lelkes rájdernek tehát a 99,9%-nak aligha.
De mint tudjuk nullanulláig gumi nélkül hatezer. Az alatt meg gumival is annyi.
Licenszem sosenemvót, a másik ügyben meg legalább lesz oka, hogy ne itthon tegyem.
Csak vigyázzál faszika.
Ha egyszer megharagszanak rád akkor műholdról fognak figyelni és még a licencedet is bevonják meg az otthon baszó engedélyedet.
Nagyon nagyon kemény brigád a mams.
Engem pl. az összes pályázástól eltiltottak.
Azóta ki sem teszem a lábam pályára annyira félek.
Jajj, megjötTEK!

Itt legalább nem kell német juhászt lődözniük. Mármint ha becsöngetnek, még örül is, mert nálunk azt ált. a pizzafutár teszi.
Elkéstél, a tek már ott van az ajtód előtt
Hopp, már veszem is le a RaceChrono-t a telefonomról, meg zúzom be a G.M. köridőmérőt, mielőtt rám rúgják az ajtót éjjel a kommandorosok.
És ki az a mams én nem szavaztam rájuk nem vagyok tag stb, mint hobbi racer járok és ennek ellenére tiltják. Ua semmirekellő bagázs mint a többi.Így és még a sok marhaságukkal veszik el az amatőrök kedvét
A MAMSZ szabályzatát (törvény)olvasd el akkor megérted. A lényeg az ö engedélye nélkül nem lehet időmérést csinálni vagy mi csak sok sok engedéllyel
Szerintem egyáltalán nem felesleges. Eleve ha kimész, nem kell azon parázni hogy hideg gumi miatt kimegy alólad a motor. Slick vagy versenygumiról beszélek kizárólag, a többinél nincs semmi értelme.

Az meg ahogy írtad, hidegen sokkal jobban kopik, amiből persze hogy semmit nem veszel észre amikor lejössz. Nagyobb baj hogy lenyomsz mondjuk 5x20percet melegítő nélkül, az annyit jelent hogy ötször melegszik fel majd hül ki teljesen a gumi. Állítólag (gyártók, régóta versenyzők szerint) minden felmelegedés és kihülés után a gumi veszít a tapadásából, mert "ridegebb" lesz, következő alkalommal már nem lesz olyan hatékony mint elötte.
Ha használsz gumimelegítőt, a nagy hőmérsékletingadozás kizárva, legalábbis naponta 1szer történik meg. Tegyük fel, felraksz egy új slicket, használod mondjuk 10x20percet. Egyik esetben 2 melegedés-lehülés van, másiknál meg 8. Azért az közel sem mindegy.
Nyilván ezt nem kioktatásra szántam, de azért ne buzdíts már senkit arra hogy ne vegyen gumimelegítőt, mert felesleges faszság. Egyszerűen nem az.
Szerintem meg vegyen mindneki aki pályázik, sőt az is aki nem. Mert a kávézó elött mégjobban kihül a gumi
Eddigi pályás tapasztalataim szerint a legfeleslegesebb dolog amir vásárolni lehet az a gumimelegítő.
Versenyen kivezető +melegítőkörön be lehet melegiteni üzemu hőfokra igy a melegitő használatának haszna kimerül abban,hogy a gumi nem kopik a hideg állapotban-bár én egyszer sem vettem észre kopást.
Ez inkább csak fejben nyujt biztonságérzetet,viszont azzal hogy nem használom magamnak is megadom az esélyt hogy az első másfél két körben rááljak a pályára,észerevegyem az esetleges hibáit /olaj,felszorás egyebek/.


Inkább majd hozd el a tiédet és megnézzük az hogy melegít.
Az első két körödön úgy is visszahűl szobahőmérsékletre.
Phoenix napra pénteken nem jön valaki véletlen pest felöl? Ha lenne hely beszállnék. Akár premiumot is fizetek!
KLS-ről van szó és 50 fokra melegít 30 perc alatt. Szerintem ettől melegebbre kellene melegíteni . Max 60 fokra tudja felmelegíteni, de ahhoz már egy óra kell.
Sziasztok !

Projekt váltás miatt eladó sorba került az idomszettem ! Évjárat 2004-2005,alkudni éri :)

link a hirdetéshez: http://www.kepesmotor.hu/idomo...

üdv.: Ádám
Szerintem ez attól függ milyen gumimelegítőd van. Keress rá neten és leírják hogy kb. mennyi idő alatt mekkora hőfokra melegít az adott típus.
Nekem volt olyan ami 50perc alatt melegített 70fokra, ami viszont most van az 30perc alatt megy 85re. Persze gyári adatok ezek, sosem mértem meg pontosan:-)
52,7 Celsius fok.
Gumimekegírővel kapcsolatben az lenne a kérdésem, hogy 30 perc alatt milyen hőfokra kell felmelegíteni a gumimelegítőnek a gumit?
Köszönet!
Urak kérdés ,hogy lehet hogy a mams nem engedi hogy Kecskeméten transpondert lehessen bérelni. Azt mondták a pályán hogy meg büntetik őket.
OFF:
Eladó
120/70*17
115/70*17
80/90*17-es szinte új pályagumik. Dunlop és Bridgestone.
Bolti ára 40k fölött én 10-ért adom irányáron.
További infókért és képekért érdeklődj privátban :)
Sziasztok, eladó egy pár OZ Racing felni , 300-as szinte új Braking tárcsákkal, lánckerékkel, lakk fekete színben, eredetileg 2005-ös zx6r-ben volt , de valószínűleg másba is beszerelhető , gumik nélkül ! Valamint eladó egy Öhlins Ttx hátsó rugóstag, szintén 2005-ös zx6r-ből.
Felni : 120000ft
Rugóstag :75000ft
Ha esetleg valakit érdekel írjon mailt vagy keressen telefonon : kasa93@freemail.hu , 06304824114
Blájen, te mindíg elkápráztatsz.
Peldaul kawazsolti tud neked segiteni.
Sziasztok! Keresek ZX 10r-hez 2005-höz pályidomokat, Új és használt is érdekel. Köszi
Ez valami videojáték féle?