Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként, ha most beregisztrálok és netán aznap szakad az esső, akkor gondolom nem jár semmilyen szankcióval, ha mégsem megyek fel.....?
Motoros rendőr, látszik a profilon :)

Köszönöm a segítséget. Akkor azt hiszem marad az esti kezdőknek szóló motorozás.
A 90 perc leteltéig azt csinálsz, amit akarsz.

Csak kiváncsiságból a bemutatkozásodhoz: tűzoltó, katona?
Lesz július 25-28-ig, legyen is, csak ne legyen 6 hét szünet e miatt...
Miért ne lenne szünet? Nem lesz idén Forma 1?
Pár héttel előtte közlik az időpontot, amire online lehet jelentkezni.
Eddig 1-2 pályanap volt egy hónapban, kicsit meglepett, hogy most ez már a 3-ik lesz.
Az időtervet is megnézheted Időterv.
Július, augusztusban szokott lenni kb. 6 hét szünet, de remélem most nem lesz így!
Lesz juliusban is minden bizonnyal, csak most valahogy az a szokas naluk, hogy nem irjak ki egesz evre elore. A junius 23-ai idopont is par napja kerult csak fel a weboldalukra.
Jó pár évre kiestem a pályanapok világából. Szétnéztem a H.ring honlapján és eléggé keveslem a motoros pályanapokat, rengeteg a "zártkörű rendezvény".

Úgy nézem 23.-án lesz motoros pályanap amire talán végre el tudnék jutni. Mi a menete mostanság a dolognak? Online regisztráció hetekkel korábban?

Másik kérdés uraim, hogy az 1x90 perc ( kezdő csoport ) 15.000 HUF mit takar magában? Olyasmi mint annó a vasárnap esti motorozás? Felengednek több embert és lehet karikázni, kinek hogy megy? Annó szerettem ezt, mert a 4x20 percesből már jártam úgy, hogy 2 elugrott az első kör után, mert taknyoltak. Szóval nem volt épp jó ár-érték arányban. Valamint az egybefüggő 90 perc több rugalmasságot biztosít pihenőre, kiállásra, tankolásra, baleset esetén sem olyan vészes ha le kell jönni pár percre.

Egész júliusban nincs motoros nap? Ezt jól látom?

A válaszokat előre is köszönöm.
jah az AA köv állomása 06.16
Egy kis Rijekai ködös hajnal! G Street View
Csak annyit még hogy gyorsan el kell dönteni mert 1 csoport már tele, és a többiben is elég kevés már a hely.
Sziasztok!

Juli 23-án lesz lehetőség elég jó áron motorozni Brno-ba. 120€, ami vastagon alatta van az átlag árnak. Én biztosan megyek, de van még hely a kocsiba ha valakinek kedve támadna jönni. Talán még +2 motor is befér. Nyilván utazás költségeit így meglehet osztani, és egész jó áron kilehetne hozni a napot. Akit érdekel írjon, részleteket meg emailben lebeszéljük.
Van valakinek esetleg berelheto kocsija amibe befer 2 motor?
Lófaszt. A 2mp is csak annak köszönhető, hogy erősebb a motor azóta.
Na még 18 év és meg lesz az a 6 is.
Jól van, csak poénkodok. Amúgy valaki minél inkább kezdő annál könnyebb a tudását a jó irányba csiszolni. Nem úgy, mint nekem, akin már nem lehet segíteni. 6 év alatt fejlődtem 2 másodpercet.
Én egy órája beszéltem az eringel. Tényleg kedvesek voltak (szokatlan) . Valszeg én se megyek 130 km nincs kedvem bumlizni a hideg vagy esős aszfaltért. De a következőre felvették az adatokat, már csak abban kell bízni hogy lesz nyár az idén.
Engem most hívtak hogy akkor megyek-e az eringre mivel regisztráltam, de mondtam hogy az időjárás miatt nem, viszont felajánlották hogy a következő időpontról telefonon értesítenek aminek nagyon örültem. Erősen ügyfélbarát hozzáállás, tetszik!

Cápa, mivel nem vagyok hivatásos versenyző és nem is leszek így semmi kedvem esőben pályázni (ez egy szórakozás), másrészt ha meg nem is esik (ami kevéssé valószínű elnézve az előrejelzést) akkor sem szeretném magam földhözverni azért mert 15 fokos aszfalton keresgéltem az újdonsült határaimat
Pedig nagyon rákészültem, nagyon vártam már
Remélem legközelebb jobb idő lesz.
Üdv urak ,kijön szerdán az Euroringre ha jó az idő? Bár ahogy elnézem az idő nem biztat jóval. Beszéltem velük és annyit mondtak hogy indulás előtt hívjam őket az a tuti.
Szerintem Jani a vízen motorozás témájában is tudna hasznosat mutatni a résztvevőknek, úgyhogy csak tessék menni. A pályaversenyeket is megrendezik esőben.
Én is regisztráltam rá, de igy nem megyek. :(
Úgylátom az időjárás előrejelzést hogy ez a szerdai Chrobák féle Eringes pályamotoros oktatás megy a levesbe
Eddig 180ezer körül találtam komplett motort hozzá bontóba. De nekem nem kell full kompletten ill ennyiért nem.
Néztél már hozzá blokkot mennyi lenne?
Jójó!
Hát próbálkozok, hátha. De tudom h kicsi az esély így eladni ill szaré hugyé meg nem akarom. 550et vki adna érte viheti gyári cumókkal.