Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemtom, nekem ilyen fájlok nincsenek a session mappában a telón. egyetlen egy mérést csináltam ma, tehát egy ilyen session van összesen, annak a mappájában vannak ilyen channel_... fájlok, egy session.json meg egy sessionfragment.json fájl és ennyi. a minta mérésben is ugyan ezek vannak csak. na mindegy. majd játszom még vele, vagy jó lesz vagy nem.:)
Szia!

Kijöttél végül fotózni?
16:25-től voltam. Fekete B-king.
üdv.

R
köszi. majd próbálkozom akkor ezekkel.
(A race technology ax22-es mérőm kicsit egyszerűbben működik és komolyabb is, csak ne lenne olyan bumszli, nemtom felszerelni a motorra, amióta nincs hátsóülésem, ezért vettem ezt. )
Hát ha át akarod rakni a PC-re akkor semmi dolgod nincs tehát nem kell exportálni meg semmi. A telefont rádugod a PC-re megnyitod a telón lévő a Race Chrono mappát abban kell lennie egy Session mappának. Na abból kiveszed a 3 fájlt (nmea, plots, session értelem szerűen az azonos számúak tartoznak össze) és átmásolod a PC Dokumentumok/Race chrono/Session mappájában. Ekkor ha elindítod a PC-ben a RC-t akkor ez is benne lesz a Previus Sessionok között és tudod nézegetni.
A másik görbét a Performance Tools nevű programmal csináltam.
Telefonban indítod a programot bemész abba a sessionba amiből adatot akarsz kinyerni. Ha rámész az összes körre akkor alul ki kell jönnie egy olyan opciónak, hogy Export laps. Na arra rámész és a Type-ot átállítod olyanra amilyenre szeretnéd. A Gogle Earth a nyomvonalas lesz, a VBO kell a Preformance Tools-nak. A Scope-ba ha bemész akkor amit szeretnél, all laps, best lap stb. Start és a fájl ott lesz az RC mappában csak az Export-ban. Ázt átreakod a PC-re és a Performance tools programmal meg tudod nyitni. Azt meg le kell töltened a netről.
Várjuk a képeket! Jó válogatást
Teló zsebben, qstarz a farokidomon.
Köszi! Gatulálok ha jól tudom akkor a második lettél !
2:08 vége volt edzés időm amit a közepes csoportban mentem. Ha nem ragadok be lehet huztatok volna egy kicsit, de félek esés lett volna belöle. 20 € használt gumi nem versenyre való de hát erre futotta.
Sziasztok! :) Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy van egy csomó "okmányok nélküli" pályamotor a neten, amiket adásvételivel, s néha "eredetiséget igazoló" okmánnyal lehet megvenni. Ez így legális megoldás pályára? Határon kivinni már nem lehet így őket, ugye?
Üdv. Hajós
Hát a rajt tényleg xar lett ! De életem második versenye A motoron még nem állítottam mert csak elrontanám szerintem ! Bár biztos nem a 105 kilomhoz van belőve.
A kamera kölcsön volt és a tankra ragasztószallagozva
Mégkérdezem majd mi volt a tipúsa.
elég béna e za progi. nem tudom a telóra elmentett adatot rárakni gépre, ill rá tudom, de a gépen lévő progiban nem tudom megnyitni. biztos én vagyok a béna, de nem vagyok azért analfabéta annyira számítógépekhez, szal ha nem adja magát akkor a progi egy fos.:) hogyan kell? meg neked így google earth-ön látszik a menet meg a köridők meg minden... Múltkor meg amit beraktál grafikont az valami racelogic-os progiban volt, azt mással ketyeréve mérted vagy ugyan ezzel csak azzal a progival is lehet elemezgetni? az mi pontosan?
Ilyen próbálkozások után szokta Moshe kiirni hogy karcmentes Iphone 4 hátlap eladó
pedig be volt állítva, szépen villogott is a qstarz ahogy kell, tehát volt kapcsolat, 10hz-re raktam, mert az enyém már 10hz-es nem is 5, és nagyon durva lett, majd megmutatom ha lesz kis időm foglalkozni vele. szal nem értem miért lett olyan. te hova szoktad szerelni és a teló hol szokott lenni?
Ja és a Race Chrono fut XP és Win 7 alatt is. Értelem szerűen azt a verziót kell letölteni.
Szép menet volt Tényleg kár a rajtért, jól beragadtál.. Ha az elején tudsz velünk jönni sokkal jobb lett volna (én indultam a pole-ból)
Látatlanba 99.9%, hogy a nem a külső vevőt használta a program hanem a telefon belső vevőjét.
Be kell állítani, hogy a külső vevőjét használja. Nem tudok pontosat mondani mert nincs nálam a cucc de értelem szerűen a Settings menüpont alatt keresgélj.
Ez a különbség a telefonom saját vevője és a Qstarz (5Hz-es) között.
Hali! Ha jól emlékszem te használtál vagy használsz qstarz külső gps vevőt okostelefonnal párosítva körelemzéshez? Be is tettél egy grafikont anno. Ma kipróbáltam egy ilyet, de nekem nagyon sok falsot mért, ilyen nagy krix-krax lett a hungaroringből, össze vissza ugrált a pozícióm, nem követte le szépen a pályát. Mi lehet? van valami trükkje? Elhelyezés? Kormányra raktam, telefon a mellső belső zsebemben volt. Lehet nem volt jó a két készülék között a kommunikáció? Inkább olyan, mintha a gps vevő nem tudta volna, hogy mikor hol vagyok pontosan. Pedig tök jó lenne, ha működne faszán. Hogy lehet esetleg asztali gépen nézegetni a felvett adatot, milyen progival?
A rajt kicsit gatya de a többi szép az elejed jól bevan engedve ha jól latom én nem mertem ennyire mert nagyon orros lett.
Na de mindeggy.a kérdésem az lenne hogy ez milyen kamerával készült on board és milyen rögzítéssel?
Szép menet volt
Ha gokart pályára gondolsz 10500 a napi, 7500 a fél napi.
Video a Pannoniaring 06.19.-ei 600 versenyről. Edzésen legjobb időm 2:08:844.

http://www.youtube.com/watch?v...

http://www.youtube.co
m/watch?v...
Nyilatkozatot kell vinni azt bekészítettem. De gondolom ott is le kell jelentkezni időben, meg virítani kell a pénzt
Igen.
Online regisztráltál?
Én is megyek Felavatom az FS-t!

Mennyivel előbb kell odaérni a regisztráció miatt?
Sziasztok !

Projekt váltás miatt eladó sorba került az idomgarnitúrám. 2004-2005-ös CBR 1000RR hez való. Üvegszálas pálya, (has illetve farok idom) illetve gyári idomokkal(fej illetve a felső oldalsó idomok) készült. Akit érdekel keressen bátran e-mailen (adamsc57r@gmail.com)vagy telefonon(20/411-7338)megegyezünk. A hirdetés megtaláljátok az apró rovatban is,de szívesen küldök további nagy felbontású képeket is !

Üdv.: Ádám