Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom eladó a gép.
A 2. kép nem rossz.
Majd a jog díjért jelentkezem.
bizonyíték
náoszt téged ki látott? van róla bizonyítékod? me nekem van
Az is jó módszer. Egyszer már kipróbáltam. Valaki megengedte.
Fujbaszki...én eszek mindent ,de valahogy mind leszekszuálom
A kávét külön iszom. A pezsgőtablettát vagy pudingba rakom, vagy natúran eszem keksszel. Finom és egészséges. Nem eszem zsírosat, nem akarok úgy kinézni, mint efferi. Bár a dente se piskóta...
Kávéba pezsgőtabletta?nem csodálom ha háttal mész...azé a kis 636 se pite...60.000 van benne lassan és makulamentes
Nagy reményekkel nekiállok megnézni, kávé, pezsgőtabletta. Erre kiderül, hogy háttal megyünk.
Van kraft abba a K7 1000-be...
Amugymeg neked
mindig az a kérdés, mit hova és mennyire,. tövig?
Tudod:a sikánnál lenyomtuk
nem is rossz jelet vett hanem tán valaki előbbre hozta aki bohócot reggelizett aznap
aha,és azt ki látta hogy te láttad?
Ügyes vótá,én láttam
Na elég a szopkodásból -kossolnál?
Sziasztok!

GoPro HERO3 Silver Edition Extrém Sport Kamera eladó !

Beépített Wi-Fi, amin keresztül a telefonodról vagy tabletedről vézerelheted a kamerát, illetve módosíthatod a beállításokat.

-60M mélységig vizálló
- 6 lencsetagból álló ƒ/2.8 optika
Videó
- H.264 codec videó tömörítés
- Time-lapse: 0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 mp időzítés
- li-ion akku1050mAh újratölthető lithium-ion akkumulátor
- microSD kártyára rögzít, max 64GB-ig

Ár:75000 Ft!(boltban 99000!)


Eladó Go pro Full HD sport kamera,vízálló tokkal,sisakpántal,kormányea rögzíthető tartóval,kábellal dobozában!

Full HD-s nem az Sd-s régi!

Ár 50000 Ft!


bali105gsxr@gmail.com
ilyenem van nekem 51,3-ról.rossz jelet vett le.
mer megy a mindig mindenki okos örögözs vidázás hogy ki a legjobb ha nem én.szarni bele ki mit basz el,mit megy és mit nem.mindenkinek saját zsebecskéje,és képezzsége.és persze saját zsúlya,ami most 107nálam már nem leszek gyorsabb mint voltam pedig akartam 53-at menni,de csak álom marad,de legalább ezt megusztam.
bár én arra gondolok, hogy menet közben bele pötyögte, meer ugye utána elesett és aki iilyen béna, hogyelesik, háát
Hát anutám nem volt kinn,pedig ö lett volna a hiteles a fánkjával
Amugy kussolsz vagy kezdjük?
Tényleg olyan jól elmondtad efferinek hogy ne ugorjon már mindenre és mindenkire ,le a kalappal de hát kraft meg tököm-értem én..és becsülendő hogy motoroztatja a fiát,nade nekúrjonmárkiazég ,hogy mindenkibena risszat kell látni.Mondjuk bennem láthatja,mert jó nem vagyok csak akivel szeretnék..téged is utállak
de amugy tényleg ki látta?
ezek nem értik,hogy ugrottak egyből