Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is kint leszek a kezdő (16:30-től) csoportban, ha addigra összeáll a a vas.
Koszi az infot!
Vannak szarok olcsóért és van a Capit ami drága és jó.
Hali
Pannónia ringen mennyi az sm pálya díja? Az oldalon ha jól tudom csak a "nagy" pálya díja van fent.
Köszi
Üdv
Gumimelegitobol milyet, hol, mennyiert erdemes venni?
06.16-án nem készített vki képeket Hungaroringen?
Szia,
Ha nem esik az eso, mi kint leszünk, de csak a kezdő csoportba (16:30-18:00). :( Képnek természetesen nagyon örülnénk mi is.
Köszi.
K. István
Nem tudom vasárnap kik lesznek kint délután, de ha van rá igény megpróbálok kimenni pár képet csinálni.
"Szóval jobban száll, aerodinamikusabb?" Akkor ez értékes másodperceket jelenthet.
Ime
Mi most egy sima mezei projektoros lámpát tettünk párom motorjába. Konzolostól 4000 ft (motostyling.hu) kifúrtuk beraktuk azt szevasz, amire kell arra pont jó.
Ja.azt messzebbre lehet hajítani mint bármelyik mást..
Pályaidomba milyen lámpát és hogyan szoktak belerakni, hogy a rend éber őrei ne szereljék le a rajtszámot a motor hátuljáról?
Örülök neki, hogy tetszik. Annak meg pláne, hogy rólad is lett pár egészen jó kép.
dobd át az emailcímemre a tel számod légyszíves....adatlapon megtalálod kössz
Gyalu szerintem is jó képeket csináltál
40,000Ft az irányár, minden 2x4 dugattyús fékhez jó. Ha nem alkudsz adok mellé egy tartalék kart (R1).
ITT találod a többi képet.
Pedig jó képeket csináltál ahogy nézem!
Az a gond ezzel a fotózással, mindig hisztiznek, hogy nem lehet a szerviz utakra menni... Eddig a külsőre kiengedtek, de most már oda sem:( A múltkor kértem engedélyt, hogy bemehessek a belsőre. Megírtam kis lemondómat, motorral kigurultam. De nem értek oda már rám szóltak, túl gyorsan megyek. 40 el sem mentem... Ami képeket csináltam meg nem aratott osztatlan sikert. Így nem is erőltetem azóta... :(
Sziasztok! A vasárnapi mogyoródi pályanapról képeket nem tudjátok ki csinált? Vagy hogy honnan lehetne megszerezni?
le is töltöm! köszi
Benne van, igen.
kecsót is megtalálja? :D
Sziasztok!
Van esetleg valaki aki megy vasárnap h.ringre, visz motort és van mellette hely még 1 motornak? (Bp. XX.ker)
Természetesen út árát fizetném.