Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kossz!
gixeres@citromail.hu

ide írj majd inkább, ne offoljuk szét a forumot.
Safarival csináltam én is igaz mac-en. Ipadre töltsd le a google chromot, azzal szerintem menni fog, mert iosen a safari rengeteg dolgot nemtölt be.
Ki toltom es vissza dob hogy pilota nev hianyzik(vajon az i pad-om miatt)
Hogy érted hogy nem enged be?
Sajnos nem enged be
Kellemes légkör. Remélem jövőre Huchy is indul. Nekem ő a favoritom. (Mostanában a favoritjaim előszeretettel maradnak távol a versenyektől... )
Cameron Donald Guy Martin és John McGuiness. Várják a restartot a baleset után. (Senior TT)
Szia ,szeretnek regisztralni de nem tudom hol?
Mit tudhat McGuinness, amit a többiek nem? Vagy ennyivel jobb motorja lenne mindig?
Szia!
Hát ez a Dunlop gyerek szépen bekattant. 41 másodpercet adott a mezőnynek! Superbike, Superstock és a két Supersport versenyt nyert... De az öreg elpicsázta a Senior TT-n! Adott neki 10másodpercet.
Bár azt hiszem közben volt vagy két baleset is. Vagy három órát állt a mulatság.
Mit szólsz a TT-hez? Dunlop megőrült, mégis a fater nyerte a "lényeget".
Brembo RCS18 főfékhenger eladó.
Miért nem mész a céges motorral
Pont elkerültük egymást,én délelőtt voltam :)
esetleg a fotók között ha megnézed, lehet találsz
Nemtudjatok, hogy keszitett e valaki tegnap fotokat Hungaron?
Lakásépítés volt + megszületett a kislány szóval volt mire költeni. Jó pár év eltelt a betonkeverő mellett
Most értem utol magam annyira, hogy tudtam venni egy 2001-es FS hondát, rendbe raktam, olaj, olajszűrő, hűtővíz, fékbetétek, kuplung fékkar, meg vettem 1 pár michelin pilot one gumit újat. Időm nem is nagyon van menni vele.....így könnyebben összespórolódik a pályanapra való pénz. Még bukógomba kell rá, a nélkül nem megyek
az önfeláldozásra gondoltam
Akkor bereggeltem 23.-ára estére
Nem jar semmi szankcioval.