Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A programban indulas elott beallitod, hogy melyik palyan mesz es tudja, hogy ott a celvonal pontosan hol helyezkedik el. Ha a GPS szerint athaladsz ezen a vonalon, akkor van vege a kornek es kezdi merni a kovetkezot.

Amikor leszallsz a motorrol, akkor pedig utolag tudod a koridokat visszanezni.
és ezt hogy indítod el ? kirakod valahova hogy célvonalnál meg tudd nyomni a gombot a telefonon?
androidos telefonra race chrono.tökéletes
halló.
Mit kérsz érte, és 19-20x20as tehát gsxr való?
Egyszerű a kezelhetősége és majdnem minden adónak leveszi a jelét.
Jó a Géza kütyüje.
Köszi, akkor megveszem a magyar fejlesztésű időmérőt!
Jó amit Lucky is írt,nem kell ezt túldimenzionálni...mutatja az idődet+még egy pár funkció.
Üdv!

Valaki nem megy kakucsra holnap vagy holnapután Veszprém Környékéről mert csatlakoznék esetleg?

Üdv
Vaterán is láttam egy g.p.t. köridőmérőt? Az jobb?
Jó ár és tökéletes megoldás.
Sziasztok!

Szeretnék venni egy köridőmérőt, de semmi tapasztalatom nincs velük! Tippet kérek azoktól, akik használnak, hogy milyet érdemes venni! Néztem egyet, ami elfogadható áron van, magyar termék: General Mechatronics !? Vélemény? Előre is köszönöm srácok!
Albert Racing Products. Nézz utána, nem csalódsz benne.
Hali
Szóval akkor leszünk egy páran szerdán
Köszönöm, efelé tendálok én is.
Köszönöm a válaszod!
Helló
Én is megyek a szerdai e.ringre,Kalocsa felöl közelitek
Az nem baj ha olyan kicsiket mozog.Az "természetes".Viszont ha zavar akkor az ujra szegecselés a legolcsóbb meg oldás.
Sziasztok. A segítségetek kérném. Sajnos ma szembesültem a szomorú ténnyel ,hogy a suzuki gsx-r 600 2005-ös limitált kiadású (20évfordulós) motorom jobb első féktárcsája a szegecseknél( O gyűrűknél ) megfáradt, kotyog. Sajnos nem a megfelelő mértékben és módon, hanem forgás iránnyal megegyezően,előre hátra mozgatva 1-2 mm-es mozgás látható az O gyűrűknél. Ez a mozgás érezhető a lassú, lámpára való lassítás során,a fékkar meghúzásakor enyhe kattanás majd enyhén pulzáló érzet jön a futóművön keresztül, viszont a fékkaron nem jön a tipikus "pulzálás". Érdeklődtem, a gyári tárcsa ára horror (100 felett),bontók, magánszemélyek nem tartanak limitált tárcsát. A kérdésem az lenne, hogy van e valaki aki szegecseltetett e már újra féktárcsát, mi a tapasztalat, biztonság szempontjából megéri e ez a beavatkozás? (Ha esetleg van valakinek elfekvőben ilyen tárcsa, vevő vagyok rá) Válaszotokat előre is köszönöm.
Szia,
Én is regisztráltam, Veresegyházról megyek.
Kígyó, épp ezért örülnék Bódis, Akra, vagy Arrow dobnak, ezeknek talán mélyebb a hangjuk, kicsit öblösebb nem az a visítós fajta. Arrow-t épp múltkor hallottam Ágónál, pont olyan motoron mint az enyém, fincsi volt.
De minden ötletet és tanácsot szívesen fogadok ;)
RB26DET szerintem Jelcsára gondolsz, beszéltem vele, 21-e után itthon van ha addig nem találok semmit akkor megnézem mit tud.

Köszi
Hát nem tudom, az ő dobjai nem biztos, hogy elég mély hangúak... Amúgy vannak pályák, ahova a magasabb hangúakat ajánlják, néhol meg csak a cisz moll működik.
Na én beregeltem jövő hét szerdára az Eringes Chrobák féle bulira.
Százágra fog sütni a nap meg minden
Bukógombáim is megjöttek, egy LSL szett meg egy deknivédő, nagy baj nem lehet
Ki jön még?
Biatorbágyon van egy ember aki Olaszoktól hozza a dobokat.Van neki használt,új,sérült..mindenféle. Itt hirdet az apróban.Egy próbát megér.
Sziasztok!

K8 750-hez keresek dobot, Bódis, Akra, Arrow, amik leginkább érdekelnek (elsősorban használt), ezeknek van talán a leginkább mély hangja. Aki tud valami okosat azt szívesen hallgatom.


Köszönet