Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne hidd. Napi 1óra mozgás kis odafigyelés a kajára és gyorsabban fogynál mint egy rákos beteg.
Az akarat az ami hiányzik.
Sajnos ez hiányzik nálam is.
higany!
Nem akarlak megsérteni, de nem is csodálkozom ha robbant, ha nem tudod mit jelent a préshézag vagy a préssáv jelentése! Érdeklőd meg mit jelentenek ezek a szavak egy motor blokknál! De hozzá teszem magyar országon nem sokan tudják be állítani ezeket egy komoly tunning blokk esetében hogy működjön is sokáig, nem véletlenül robban szét annyi házilag mókolt blokk!
Szia!
Sosem lehet tudni... minden évben, nagyon jó formában kezd. Egy lutri az egész!
Mit gondolsz, idén összejön a kedvencednek az IOMTT győzelem?
El ám
Jaaaa nem bírok magammal
Hát elkezdődött...
Eladó pályaidomot keresek '04 636 Kawához. Valaki tud esetleg?
Ez odabaszott.....

Én is sokat kentem 10e+ a 750nek, de köszöni szépen jól van. 8. éves és működik mint új korában. Persze lehet holnap nekem is széthullik :D

Nekem a blokk valóban széria.... azaz hozzá nem lett nyúlva a blokkhoz olaj meg gyertyacserét leszámítva. Pontosabban de... kapott egy új vezérmű láncot most tavasszal :)
péntek reggel leszek otthon ,de biztos hogy nem fogok motorozni 2 nap mást sem csinálok csak motorozok,az nekem nagyon sok is.
A Tiédet még mindig megnézhetem, ha otthon vagy. Menjünk már valamerre!
Á, akkor köszi nem! A motorozás része volt a fő indíték, az esti viharban az meg nem lesz egy esti mese.
Köszi a felajánlást! Ha akarsz dumálni vagy megnézni a szétrobbant motort gyere, de én este fél9-9között leszek otthon, utána kezdem a motort szétszedni, kíváncsi vagyok a belsejére.
Nyugi, úgy is megmagyarázza valaki, hogy Te voltál a hülye és megérdemled hehehe. Átmenjek segíteni? Pont ráérek.
Préshézag? Na ezt a kifejezést még soha nem hallottam.
De ki lett mérve, amit ki kell. A szívó tengely már tavaly is benne volt, kipuff oldalon meg még nagyobb volt, azt csökkentettem a k5 kipuffjára idén. Hézagok is rendben voltak, szóval nem emiatt történhetett. De most 1körül nekiestem, kivettem a motort, este szétborítom hátha okksabb leszek.
Vasággyal, meg egy 50 kilós cementel eggyütt lehet!
Elég is neked az a 3.5 le!
Eszel Te rendesen?
egy s51-es sszimo blokkja van benne.
107 kilo vagyok bazmeg
és most milyen blokk van benne Gyári vagy valami Vámosi tunning blokk?
Hát ebből nem sok mindent értettem, de a lényeg hogy nem adod el!
Predi, nem lehet mindenki olyan nyúlgerinc mint te, meg vannak emberek akik alapból nehézsúlyú bokszolók, ezen nem tudom mit nem lehet érteni, Ahhoz hogy én 30 kilót foggyak ahhoz sajnos rákos betegnek kellene lennem!
megvan,de nem adom el,motoroztam vele 300km-t közuton,az meg mekkora faszság hogy ilyet közuton használjunk,szegény motor csak szenved,semmit nem lehet kimotorozni abból amit tud,kanyarokban azonnal csuszik,nem lehet dönteni,kigyorsítani,de még fékzni sem(plána az én betéteimmel) ,na persze ugy akartam menni mint pályán a levezető körben,de még az is sok volt .