Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miattunk motorozol ?
Ne verekedjél Tibor mert még a végén megütöd magad.
Most már ránéztem.
Így ennek tudatában nem annyira jó, de nem is rossz.
Mi van? Nem tudsz az adatlapjára ránézni? SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD!
Teljesen jó elsőre.
Bár ha mentél már másik pályán akkor nem annyira jó.
Ha viszont ez volt az első pályán töltött napod akkor kibaszott jó.
nézegettem itt az időket a Hringen, szerdán voltam életemben először a pályán, 2X20 percet mentem, a legjobb időm 2:12,xx , de nem volt tiszta kör egyik sem, plusz a pályát sem sikerült teljesen úgymond bevésni a fejembe, szóval ezt szerintem 5-6mp-cel legközelebb lehetne javítani érzésim szerint. Mondjuk az utolsó pár kör lett volna 2:10 körüli, csak pofátlanul feltartottak sajnos...

A motor egy CBR600 F3, 125Le , slickek, stb..

Milyen köridő ez szerintetek elsőre?
Így van. Nem az 1:55-ös ember okoz balesetet a kezdő csoportban, hanem a 2:40-es a közúti 2-ben. Mert erre is bőven van példa.
Mondjuk azt hozzátenném, hogy jelenleg az egész probléma legfőbb kiváltója az, hogy minden idióta nyakra főre beregisztrál online aztán nem megy el! 3 nappal a meghirdetés után már nincsen szabad hely és amikor délelőtt kimegyek autóval nézelődni üres parkoló meg 20 fős csoport fogad.
Csörgess meg ha gondolod. Van hozzá fesszabom.
Egyet is tudnék érteni veled.Viszont meg lehet érteni azokat is akik pl:csak erre a közuti csopotra tud oda érni.Ugyan is ezek a pályanapok töbnyire 7köznap van.Tehát munka időben.Van aki nem tudja meg oldani a szabadnapot,vagy nem tolerálják a hiányzását.Akkor most tőlük meg kellene vonni azt a 1.5 óra pályamotorozást?És ha ilyen gyors motorosok is be mennek azok meg már tudnak vigyázni a másikra is.Biztos nem pálya csúcsot akarnak dönteni.A közuti csoportban láttam én olyan versenyzőket akik az O.B indúlnak.És nem azért,h riogasa a kezdőket.Pl:minél több időt tölteni pályán,vagy csak be állításokat tesztelnek.
Ezt még meg is tudom érteni első alkalomra. Azért kíváncsi vagyok legközelebb hova regisztrálsz.

Alapvetően az a bajom, hogy elég gyakran lehet látni kimondottan gyors csoportba való embereket a kezdők között, mert gondolom nekik az az időpont jobb.
Szerintem ez pont azért kezdő csoport, hogy olyanok induljanak akik nem ismerik a köridejüket, tehát kezdők.

Én sem ismertem, meg 7 éve nem voltam a H.ringen, előtte is max. 5x, szóval kezdőnek mondható vagyok.

Az, hogy 2.19-et mentem arról nem tehetek, sokan feltartottak , de ettől még kezdő vagyok. Ha valaki kezdő, az nem azt jelenti, hogy lassú is Persze csak szerintem
az a repsol norbert?
Nem néztem végig a videót, de 2:18-as kör biztosan volt benne. 2:15-nél van a határ a közúti 1 és 2 között. (Tudom, hogy sokan ezzel sem értenek egyet, de most ez van.)
Ez viszont az esti kezdő csoport, ahova lassú, a pályával csak most ismerkedő embereknek kellene menni, nem pedig azoknak, akiknek a napközbeni időpont nem felel meg, vagy csak faszagyereknek akarják érezni magukat.
Ez pont olyan zavaró lehet, mint amikor egy lassú regisztrál a gyors csoportba. bár ezt csak a gyorsak panaszkodása alapján gondolom :)
Gondolom kicsit sok benne a haladó.
Kezdő csoport... mi vele a baj?
Sziasztok. A gumimelegítőben elégett egy 2 cm-es szakaszon a fűtőszál. javítható a dolog?
Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy mennyire komolytalan ez a csoport beosztás.
Ez a pindúrpandúr gépem gyári nagyon.... látszik is az egyenesben.... kanyarban viszont egész jó. Lehetett volna előzni, de fontosabb a mások biztonsága és a sajátom, mint a felesleges időhajhászás. Bár a vége felé elgurult a gyógyszer és 1-2 embert gyorsban megelőztem, giszo meg is jegyezte, hogy elég közel voltak hozzám.... hátulról nézve nem volt szép látvány...
Jól mentetek ,az enyém le van áttételezve
Utolsó körben meg is torpant,de pont ki tudtam kocogni
GSX-R1000 K1-be feszültségszabályozót keresek. Megfelel más típusból is, de jó lenne, ha a felfogatási pontok stimmelnének. Csak személyes átvétel érdekel, így Pest-Megye preferált.
Várom!
Szia,
Nem jó a link...
Köszi.
UKB