Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valaki a Balatonra szeretne jönni neki ajánlom fel jöhet hozzánk!
http://szallas.hu/sipos-apartm...
motorosoknak kedvezmény csak az ajánlat kérésnél írjátok bele hogy motoros vagy pedig a sportmotoron láttátok a hirdetésem így +kedvezményt kaptok
lőttem rólad pár sztárképet, majd ha jó kedvem lesz, lehet küldök belőle
Jujj de látszik, hogy gyengusz a kis 600-asom az egyenesben.... csak úgy mennek el az 1000-esek...
Ki fog fogyni a benzined.
Igen, pontosan úgy tudod.
A GPSView a gps-ed 1Hz-es kapcsolóállását tudja felülkonfigurálni.
http://www.qstarz.com/download...
üdv.

R
Az utóbbi. De remélem ahogy Gyalu írta úgy tudom majd módosítani ill beállítani és jó lesz. Mindenkinek köszi a segítséget!
-=Innen=- le tudod tölteni a drivert és a hozzá tartozó szoftvert, amivel be tudod állítani hogyan működjön a készüléked.
Az 1 Hz módot tudod állítani (1,2,3,4,5 és 10) állásokba, valamint be tudod kapcsolni a DGPS -t, mert ha jól láttam alapból ki volt kapcsolva.
Szerda delelotti csoportokrol nincs valakinek fotoja? Ismertek olyat, aki kint volt? Koszi!
Szia!

Ha RaceChrono Pro csomagot vásároltál (olyat mint ez:
http://www.youtube.com/watch?v...),
akkor a csomagban kapták egy Qstarz BT-Q818XT gps-t mely tudja a 10Hz-es módot. Egész pontosan van rajta egy kapcsoló Off - 1Hz - 10Hz. A RaceChrono cég emberei az ügyes szemükkel észrevették, hogy 10Hz-es módban pontatlan lesz a gps mert nem támogatja a DGPS módot ami a laptiming-hoz elég fontos. Ebből az okból kifolyólag a RaceChrono cég megpatkolja a pro csomagokhoz eladott Qstarz BT-Q818XT gps-t mégpedig úgy, hogy 1Hz-es állásban (ami használhatatlanul lassú) valójában 5Hz-es módban megy akárcsak a korábbi Qstarz gps-ek. Ezt a módot javasolják a Pro csomag köridő méréséhez. Ha csak úgy vásároltál bárhol egy Qstarz BT-Q818XT gps-t és a RaceChrono mobile edition-jét használod androidon vagy windowson akkor a GPS pont úgy fog működni mint, ahogy az a kapcsolóra van írva 1Hz=1Hz, 10Hz=10Hz vagyis eldöntheted, hogy lassú legyen vagy gyors és pontatlan. Szerencsére van egy GPSView nevű szoftver amivel a frissítési frekvenciát át lehet állítani 5hz-re is.
üdv.
R
Igen, azt akarom kipróbálni majd h 1hz-nél mennyire lesz szögletes, abból kiderül mi van. Kösz!
Valami olyasmit hablatyolnak a fórumokon, hogy a 10Hz-es móddal valami gond van. Ezért jön ki módosított frimware-el a mostani. De nem tudom, hogy a tiedben mi, hogy van. Az 1Hz mód látszik a görbe szögletességén.
Ha a kormányon van akkor nem hiszem h én annyira kitakarnám a "látóterét", de ki fogom próbálni h máshova rakom.
Ezek alapján a 10hz-es legújabb kütyün az 1hz-es állás valójában 5hz lenne? Ki fogom próbálni. Meg amit írt a másik kollega, h farokidomra rakni, csak fosok h elhagyom a kormányra meg rá van rakva kétoldalú ragaccsal plussz egy nagy kötegelő is fogja.
Amúgy tegnap mértem vele három futamomat. Ugyan úgy mindet. Az elsőben gyönyörűen mért ahogy kell, a másik kettő megint szar lett. Szal nem értem a dolgot de csak jó lesz egyszer vagy így vagy úgy. Ha az 1hz tényleg 1hz nem 5 akkor viszont értelmetlen az az állás, azzal elemezni dolgokat nem lehet. Majd letesztelem. Köszi.
Milyen motorral voltál?
Szia!
Látom gondod van a racechrono-val. Nekem is össze-visza mért, aztán kiragasztottam a külső gps-t a farokidom tetejére, telefon a zsebben, csodás pontossággal dolgozott utána. A gps.nek látnia kell az eget, különben szarul mér. Egyébként a legjobb dolog!
Sajnos nem, mert egész napot nem tudok kint állni a pálya szélén :(
Higany! Nem lehet, hogy ez a problémád?
délelőtt nem fényképeztél?
Egy videó a tegnapi Hungaroringes pályanapról:
http://youtu.be/jFJHHNsIlp4 20130703[/L]
Sajnos mikor kezdtem bemelegedni elromlott a váltóm
A második rész is úton van fölfele...
Ha valakinek szüksége van normál méretű képekre, az érdeklődjön emailben!
Köszönjük, nagyon jók!
Köszönjük szépen!
most biztos nem mert én is kattogtattam párat, de motor csak a boxban volt alattam de remélem majd lesz még alkalom

Brian, 1db kép van ha fenn lesz a gépen majd elküldöm
Több mint 500 darab használható képem lett az esti csoportról. Ez csak az első 100 volt...
Remélem lett rólad is pár jó kép:)