Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv
Szombaton mi is ki mentünk megnézni a versenyt, mint néző.
Első meglepetés, akkor ért mikor a főbejáratnál ücsörgő két mókus közölte. 500 a belépő és még egy 1000 as ha a boxba is be akarunk menni. Ám legyen és kaptunk fejenként két karszalagot. Majd közölték van 5000 Ft ért vip jegy is, amivel a boxok tetejére is fel lehet menni... (Gondolom, hány ilyen jegy találhatott gazdára)
A főbejáraton nem lehetett bemenni, csak a pár méterre lévő kapun. Csak gyalogosan! Amit igazán nem is értek, mert a gold tribön mögött hatalmas hely van ahol lehetne parkolni emberi körülmények közt, nem pedig ott a dzsindzsásban... Kocsival el kolbászolni amúgy sem lehet, mert mindenhol szigorú biztonságiak voltak!
Vittünk fényképezőt, hátha sikerül pár képet csinálni, de istennek sem sikerült olyan közelségbe kerülni a pályához hogy érdemi képek készüljenek...
Gondoltam le sétálunk a sikánhoz, ahol a tribünről lenne esély... De oda sem engedték le a földi halandót.
Soha nem fogom megérteni, hogy ezek a motoros rendezvények miért nincsenek meghirdetve. Ezer olyan lehetőség van már, ahol ingyen sok emberhez el lehet juttatni az infót.
Miért nem lehet ezt normálisan megszervezni, hogy legyen kedve az embernek legközelebb is kimenni!
A pár kép ami készült hamarosan fel kerül ide a fotók közzé! :) Csak, hogy valami jót is mondjak:)
Még mindíg eladó de most már alacsonyabb, csábító áron. 1.8M minden jóval felszerelve.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Nekem már rángatott azért. 16 liter belement csont nélkül.
nekem 26 sikerült csak lefújták a játékom de még nem jelzett a szegénységmutató eaz még 6-7 kör
Jaaa. Túl sokat pihengéltem a boxban.
nem nekem nincs kamerám gondoltam a tiedén majd látszok de nem értél utol :)
Én meg mentem 29 kört egy tank benzinnel! Ez a kawa termeli a benzint. Persze nem is húztam neki.
Csináltál videót? Muti!
Háát 52 két körből 7 nem az enyém
csak sajna ez nem látszik a videjón
Köcce.
Te meg kemíny vagy mint a vídia!
Jók a videóid thx
Nem sikerült az 1:59 a 600-al ,de 2:00 közepe azért volt majd legközelebb!
Ha jól tudom,agyrázkódás.Szar látvány volt ahogy feküdt mozdulatlanul.
Nincs mit.
Kösz!
Elvileg agyrázkódással megúszta.
Ennyit találtam a p1race.hu-n.
Sziasztok!
Tudja valaki mik lettek a tegnapi eredmények a ringen és mi lett a sráccal aki 600-ba elesett és a mentő vitte el?
Ismeretlenűl is jobbulást kívánok neki!
Én csináltam! Egészségetekre:)))
Na ugye! De azért remélem a gumi legalább új azon a ciberén. Me' ha nem, akkor harakirit követek el.