Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tud olcso pályaidomot '05ös zx10r-re ?
Sérült is érdekel !
Na pont neked találta ki András http://palyamotorozas.hu/hu/ a Jun 19 napot most a nagyon kezdőknek (meg aki viszi) 20% vagy mennyi kedvezmény ide kell eljönni mondjuk velem és nekem is olcsóbb
Sziasztok!

Új utcai motorosként szeretném magam kipróbálni, tanulgatni pályán is. Netes keresgéléseim után az Euroringet találtam a legalkalmasabbnak, olcsó, sok a nyílt nap meg minden. Pannoniaring drága szerintem 100 eurotól indul... Ti mit javasolnátok? Esetleg valaki nem jár gyakran pályára aki segíteni tudna hogy s mit merre...?

Am 2005 ös CBR600F4i-m van.

Ui.: Vegyek inkább használt de egész jó állapotú pályagumit vagy felmehetek pályára Dunlop Sportmaxx Smarttjaimmal is?

Válaszaitokat előre is köszönöm.!
ha gyári ha nem ,akkor is parádés, mondjuk ez csak kis sulyuaknál lehet a gyári cucc megfelelő.d ez akkor is fenomenális,kanyarokban nagyon gyors,ott igen kis időt tölt el.
Persze, mert a Te cangád be van permetezve DDT-vel.
Először nem értettem mi a rákról beszélsz aztán most megnéztem a videót és látom, hogy tényleg ott mászott de nem az én motorom felé! A sárga Yamahát akarta megkóstolni.
Nem is vártam már hogy legyere:) a 9 es kanyart 50-nel vettem biztos ami fix.
Ugyanitt:első hátsó felnit hátsó lengővillát első villahidakat keresek ux 10hez...
Rettenetes ez a tempó. Mindíg is tudtam hogy béna és lassú vagyok, de hogy ennyire ... :D

Kígyó: Janit kérdeztem a futam után, azt mondta a villa még mindíg gyári.
Honnan veszed, hogy gyári az a futómű? Mindamellett a Jani kibaszott ügyes!
Ez a tempo már nem egészséges
Dupla elismerés, mivel a bukta után ment tovább. Esés után én azt se tudtam merre van észak.
Nem, a pályabírók más nyelven beszélnek, azt tisztán hallottam. Amúgy jópofa ez az endurance rajt. Nagy szerencse, hogy én sose fogok ilyenben részt venni. Az anyagi kár jelentős lenne.
Az 1 pályabíró és sietett le onnét
Hiányoltam egy poént, amikor a rajtnál álltok a másik oldalon. Egy bogár éppen a motorod fel igyekszik. Lehet, hogy krumplibogár volt.
Arra nagy figyelmet fordítottam! Ha már a vezetéstechnikám csapnivaló.
A kommentek a videoban jok lettek.
Akkor egy kis vígjáték. Endurance folytatása.

http://youtu.be/dxeK8-hb_cs
Ehhez en is csak annyit tudnek hozzafuzni, hogy es nagyon sajnalom, hogy a 11. kor nem ugy sikerult, ahogy tervezte.

Kivancsian varom a beszamolojat is a hetvegerol.
Már ha Kawaskival mész. Le a kalappal a János előtt. Megint nagyot ment.
Gyári futóművel 1:52-öt lehet menni egy stk 600-al.
http://youtu.be/A_N7-5200eo
Mikor eljöttünk, azért csak oda adtuk a jegyünket két bicajos kis srácnak a bejáratnál! Fülig ért a szájuk:)
A boxokba meg nem jutott egy rohadt képernyő, hogy online lássuk az eredményeket.
Én is ezt gondolnám, de mikor én vettem a jegyet pont jött két srác kocsival, másik kettő motorral és mind az 5000-es jegyet vette. Persze lehet, ez volt az összes vip jegy, amit eladtak aznap, mert sok embert nem láttam a tetőn...

A szervezéshez még annyit, hogy a cél végi lelátón már nem lehetett érteni a hangosbemondót, az 500 forintos jeggyel meg nem mehettél el a büféig.
Persze, hogy nem jó! De legalább drága. De a sikánhoz miért nem lehet lemenni, mikor az nézőtért...
Szerintem a box tetejére csak olyanok mentek fel akik ajándékba kapták a VIP jegyet. Szerintem annyira nem is jó az a hely.