Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még gondolkodom hogy menjek e holnap Pannonia Ringre...
Csomó meló van... így is veri mindenki a hátam...
Holnap úgy néz ki egyedül megyek...
milyen huje kérdés ez!?hol mész vele?utcán?slick?pályára meg minek a bt003?
vedd le mindkettőt.
Sziasztok!
Lenne egy gumis kérdésem hozzátok. Elfogyott a hátsó gumi a motorról és vettem hozzá egy pár utcai gumit(bt-003). Viszont az első Michelin slick még teljesen jó és eddig meg vagyok vele elégedve. Rajta hagyhatom elől a slicket az utcai hátsóval vagy tegyem rá mind a két gumit?
Halihó!

Valaki nem megy a Hringre szerdán HATVAN felől? Ha van még szabad hely utánfutón akkor arra beneveznék! 1db motorról lenne szó!
Igen, én megyek!
Jön valaki szerdán a Hringre?
annyira okos ez a teló hogy az urat idősre cseréli
Si senior
Rendelni tudtam volna 25.000-ért, de nincs nálam ilyen sajnos.
Szia!
Jól néz ki. A tenyérátmérőm a rövidebb irányba is 13cm.
Középső ujjal a tenyérhossz kb.22cm.
Mennyi az ára? Van lehetőség felpróbálni?
üdv.
R
Megy valaki superbike napra szerdán pringre?
Nezelodni lehet teljesen ingyen.
Sziasztok
Azt szeretnèm tudni, hogy ha csak nèzökènt mennèk a mooros nyíltnapra szerdán akkor van valami belèpö ha van akkor mennyibe kerul?
koszi a valaszokat
Vagy van a Five Rfx1 amiből van XXL és 12 cm-es tenyér átmérőt írnak...
Mellékelek fekete képet...
Akarom írni "nem egy bő széria"...
Hát sajna csak XL-ig van és egy egy bő széria, viszont a GP tech az bővebb típus abból tudok fekete XL-t.....tudni kellene a méretedet...
A GP tech XL elméletileg 9,5-10 cm tenyér szélességre jó...
Szia!
Feketéből tudsz beszerezni xxxxxxxxxxl-es méretet?
Köszi
üdv.
R
M3 bevezető, shell kút megoldható, mikor megyek a ringre szerdán. 15.15 ha jó.
Engem erdekel egy fekete.

Bpesten nem jarsz vmikor?XV. ker. v kornyeke?
Ha az Alpok-Adria bajnokságban futna a motorom, annak is lenne hír értéke. De a tükröket fenn kell hagyni, ahhoz ragaszkodom.
Ha innen nézzük. Ott biztos csak 5sec kapnál. Egy 1/4 mérföldes gyorsuláson meg csak 1-et.
Szerintem maradjunk azokon a pályákon ahol komoly versenyeket rendeznek. Euroringen is javulna 2mp a pályacsúcs ha elmenne oda az Alpok Adria bajnokság.
Azt se tudod én milyen gyors vagyok. 10 sec a Hringen esetleg, ahol még nem is mentem. Ha Eringen 10 seccel gyorsabb, akkor az azt jelenti, hogy új pályacsúcsot csinál a motorommal. Na ennek már lenne hír értéke.
50 nevet biztos fel tudnék sorolni aki 10sec gyorsabb lenne a motoroddal mint te. De a motorját nem hiszem, hogy bármelyik is odaadná.