Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na tessék! !
Máris igazságtalan vagy.
Ritkán szólok,de már azzal is bajod van?
Kicsit lehetnél határozottab és keményebb. De legalább igazságtalan.
Nem! Ez N-tech Dunlop,ebbe ennyi kell melegen!
Akkor szoktunk így járni ha nem a viszontagságoknak megfelelő gumit tesszük fel. A dunlop elég érzékeny erre.
A nyomást mi még anno 1,2-re raktuk hidegen. Melegen sem engedtük 1,6 felé.
Valószínű azon a napon nem ez volt a megfelelő keverék.
Ez a gumi üzemi hömérségleten LAPOS volt azert tépte meg.Hidegen kell 1.5-1.6 ! Mikkor felmentél a pályára joha volt 1.2 a gumidba.Csoda , hogy nem dergáztál. Hideg guminak az számit , persze ha nincs gumimelegítöd, ha tapintásraTÉNYLEG HIDEG.! A futomű állitás csak annyiba változtatja a gumit , hogy a majrécsík tér el az első-hátcso gumi közt , vagy eszi a gumit vagy nem.Ez guminyomás probléma , tapasztalatból mondom.de anyomás beállitását sokminden befolyásolja ez már egyéni.
A melegen 1,5 bar nem kevés amúgy?
Szlovákia ringen szokott kinézni így a gumi ha túl lágy keveréket használ a rider.Ott a megoldás a medium-hard vagy a hard.
Futómű lehet...gyere holnap a Hringre!
De csak ha pályaidomod van és minden le van drótozva!
Sziasztok. Zsír új d211-es medium/soft három felmenetel után az euroringen így nézett ki. Valakinek vmi ötlete,h miért?
26-28 fok volt, nyomás melegen 1.5 volt.
Igen, de csak Neked!
Tükör maradhat?
Ja ez most szombaton lesz 16 vagy 17 órai kezdettel.
"Fekete János
Sziasztok!
Kezdem a jó hírrel. Lesz endurance verseny a Hungaroringen. Indulhat rajta bárki.
A rossz. :) Technikai feltételek: Versenyidom kötelező! Minden ledrótozva aminek kell. Fagyálló nem lehet a motorban. Gumi amilyet akartok. Max 3 fő / csapat. Az ára 20 Euró /fő és mivel pályára lépni licenc és biztosítás nélkül nem lehet így együtt ezek még 2500 Forint/fő költséget jelentenek. Itt kellene előre jelentkezni és megírni a csapat nevét tagjait: enduranceversenyhungaroring@freemail.hu
A jelentkezés azért fontos, hogy nehogy érdeklődés hiányában elmaradjon. :)"

Ha ketten indulunk egy csapatba akkor 20 euró+biztosításért motorozhatok 1 órát. Az sokkal barátibb mint a Hungaroringes pályamotorozás ára. És nem kell a közúti csoportban szenvedni. Be is neveztem egy haverral.
Hello

Van eladó Dunlop D209, D211, D212 gumijaim, 120/70 , 190/60;190/55 méretben, többféle keverékben. A gumik pár körösek, pályázni vagy utcára tökéletes.

Email: adriangyutai90@gmail.com
akarom írni 19ig :)
Már kezdem érteni miért nem találtál meg semmit. Mi 19? Mert 18-án szombaton lesz és 17 órától.
Köszi, Látom 19től lesz az endu....
Gondolom ingyenes lesz, de lehet a boxbelépőért fizetni kell.
Átbogarásztam de árat nem látok ebből azt gondolom 2013 ban is ingyenes a nézés?
Kb. mettől meddig érdemes kimenni? Lehet vak vagyok de a 2napról részletes táblázatot nem találtam :(
Idén sokan indulnak? Szerintem ki lesek!
Ha utálnak megoldom
Egyébként www.mams.hu