Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor te voltál a végén aki olyan lassan ment .
Már amig volt benne üzemanyag hallottam hogy sokat durrog
erre a mocira emlékszek mert párszor égett a feneke
Hát ja a versenyre feltettem az átlátszó plexit így nem sok minden volt amit láttam teljesen bepárásodott
közepesbe regisztráltam, aztán végülis mentem mindegyikbe 2szer rosszul mentem ki abban az eső után keveredésben
Na de egy biztos, versenyen találkoztunk.
Melyik csoportba voltál
Azt nem figyeltem, csak a pályán láttalak.
de ott voltam Brian ék mellet
Azt láttam, nagyon komoly tempot mentetek ott az elejében:))
Volt volt
Te nemvoltál kinn véletlen? Volt egy kawa ami eléggé hasonlított a tiedhez.
Innen is jobbulást Lacinak, remélem hamar rendbejön!
Nekem a többiekkel ellentétben szerencsére egész jó napom volt, sikerült is 2.04 vége az idei első pályanapomon
Na volt elég gumis
Jobbulást és Gyors felépülést neki!
Kelet volna még 1 hogy hamar gyógyuljon a Laci
Remélem Laci jobban van és hamar motorozik ismét.
ÓÓÓ baszki! Az nem jó.
A barátom esett, csuklótörés :( Elvileg éjjel operálják. Ezért is nem mentem a versenyen. De nem bánom, mert nem az én napom volt.
Akartam kérdezni hogyhogy ilyen keveset mentél, meg körülnéztem a rácson, ott se voltál.

AMúgy a gumik nagyon faszák voltak, az első meg a hátsó is, beléjük tekertem 31 kört:) Sikerült összeszokni a géppel nagyjából, így elsőre ezzel a motorral meg ennyi kihagyás után 2,12 sikerült. Mondjuk a vízfoltok nem sokat segítettek.

Egy dolgot sikeült elszámolni, a motor fogyasztását. Azután hogy a rajtot elbasztam, csak annyira hogy 100m mentem a mezőny után:)), 7 ember beelőztem, majd miután az utolsón is túlverekedtem magam, az utolsó körben kifogyott a benya

Az ismerősöd esett a 600as futamon? hogy van a srác?
Nulla motorozás, zápor-zivatar, nem versenyzés, 5 óra szombathelyi kórház és 3 óra hazaautózás után ki sem hagytam volna a kóstolást Nagyon finom, köszi
Hali kóstoltad
Az nagyon nem fog beleakadni semmibe sem, max abba a motorosba aki kulso iven eloz eppen teged.

A kovetkezo kanyarnal ami a masik iranyba van ugyis azt a labadat is vissza kell szoritani a motorhoz, szoval szerintem jobban jarsz ha nem a palya szele fele mutogat a kulso labad.
kanyarban a külső láb is? a belő az tiszta sor.. :D
Szia!

Most túra gumi van fenn Pirelli Diablo 200/50. Előtte még a gyári áttétellel 195/65 kr108 gond nélkül elfért, de most két centivel majdnem előrébb a kerék.

Köszi!
Csatlakozva a témához kérdezem, hogy egy gyári hátsó fertályú 2004 CBR1000RR-en elfér e a Battlax 190/650? Köszi!
A labad elejet tedd a labtartora, ugy nincsen ilyen gond.