Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Erzsébet utalványt hogyan akarod a számládra helyezni?
Nem mondtad el a számla számom így hová fizetnek ?
Ja és mivel a Hungaroringről kérdeztél ezért a helyszín természetesen Silverstone.
December 18-19. A Magyar Kajak-Kenu Szövetség oldalán van róla infó. 90 000Ft a beugró de Erzsébet utalványt elfogadnak.
Milyen 18-19?hol?mikor? Valami weboldal?
Belépés nézőnek ingyenes?Szép kártyát elfogadnak ha esetleg fizetős a nézés?
18-19-én lesz az OB.
Régen jártam ki Hringre nézelődni is nem csak olcsóbb "nyilt napra" és most sok sok weboldalt végig nézve nem látok az esemény sorozatban semmi versenyt :(
Mit szúrtam el? Nincs valami Alpok adria vagy Endurance ob vagy valami amit lehetne nézni?
Hát fontolóra veszem. De jó lenne innen menni már valakivel. Veszprém is több mint egy 10es oda vissza, már itt is spórolnék 5ezret kb. Még 5 napom van keríteni valakit, csak akkor regisztrálok, ha lesz társ az útra. Kalkulálok ezzel a lehetőséggel is majd, ha addig nem lesz más melléd.
Veszprémig ha lejössz, onnan eltudlak vinni. 2 motor befér a kocsiba. Az kb félút. Vagy ha jössz te onnan trailerrel vagy kocsival, akkor mehetünk úgy is. Onnan meg fele akkor a költség neked is.
Én szeretnék menni, csak kéne valakit találni, akivel közösen mennék egy autóval egy trélerrel, mert egyedül nem túl gazdaságos. Budaörs (Bp) felől kéne egy utitárs.
Lapozzátok lejebb az időtervet, hétfőn nincs verseny csak szabad motorozás
Sziasztok!

Május 28.-án kedden lesz osztrák pályanap a pannonia ringen. Elővételben 60€ helyszínen 100€. 4 csoport lesz, szóval jobban el lesz osztva a mezőny, és lesz verseny is. Elég jónak tűnik.

Itt az időterv: http://www.stardesignracing.co...


Aki eljönne írjon már, mert egész nap sógorokkal lenni nem a legizgalmasabb
Sikerült rátalálni! Igaz, 05-ös R6-hoz nem olyan nagy a kínálat...
Én eddig ebay-en minden motorhoz találtam.
Köszi
Sziasztok!

Akinek van carbon vázvédője, az elárulná nekem, hogy honnan szerezte be?
Gratula. A köridöd nem rossz ennyi kihagyás után!
Főleg hogy alig lehetett motorozni....
cbr 600 rr idomszett eladó de jó az f4 re is
Túratempóban akkor jól fogyaszt a tizes ezexerint
én 18 l egész nap
12.8at ír ki átlagba. De szerintem eléggé hazudús
Kawasaki nem eszik annyit kibír 7 kört
Ja, utolsó kör elején nemakarta venni a fordulatot, úgyhogy 6.-ban végigcsorogtam a kört, majd pont a célrafordítóban teljesen megállt. begurultam a boxig ennyi volt legalább a szerencsém.