Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyél rácsot a műszaki adatlapra írasd rá majd az okmányirodában írasd be a forgalmiba nekem most minden így van fólia,vonóhorog
január elseje óta ami műbizonylatos azt be kell vezetni a forgalmiba
Azt mondjátok hogy ha evvel a ráccsal akár mutyi nélkül is átmenne a vizsgán, az utszéli igazoltatáskor akkoris bevonhatja ujra a forgalmit? Nincs az valahol leirva hogy nem kötelező a gyári falat használni?
Nem a rögzitett réelválsztás a lényeg?
Na meg a másik!
Ez nem az adok veszek topik.
Húzzáááá oda. Vagy ami még jobb, töröld magadat a picsába az SM-ről.
Faszomnak jár ide egy 55 alatti motoros?!
Senkit nem érdekel.
Ha valakit esetleg érdekel van egy eladógyári felni garnitúrám gsx-r 1000 k5,6,7,8-hoz tárcsástól.
Egyetértek az elöttem szolóval.A vizsgán tuti,h át megy.Ha nem.Hozd le ide hozzánk én le vizsgáztatom.A rendőrnek kell,h tetszen.A forgalmiba biztos nem fogják be írni,h most ráccsal vagy hát falal vizsgáztatad le.Ez olyan mikor le sötétiteted az ablakodat.Az sincs benne a forgalmiban.Még nem tartunk ott,de hamarosan biztos ki találják.Min tőlünk nyugatabra ott a forgolmiban elég sok gyári adatnak stimmelnie kell a vizsgán.
Valószínűleg minél gyáribb, annál jobb a rendőrnek. Meg lehet csinálni gumicukorból is, de az már rizikósabb.
Ami meg is történt, és alább olvashatod a választ. A barátod a rendőröknél nem tudja megérdeklődni...
ezért kértem meg egy barátomat hogy érdeklödje ezt meg a vizsgáztatóknál!
Nem tudom. Csak fel akartam hívni a figyelmedet, nehogy úgy járj, hogy hiába vizsgáztatod le (már megint), mert az első rendőr elveszi a forgalmit újra...
de pl ha nem kartonnal hanem evvel menne át, akkor nem lehetne ezt beleiratni hogy ez a rács elfogadott?
Nem a vizsgán kell, hogy átmenjen vele. Vannak tapasztalatok, miszerint ott megteszi egy kartonlap is... A rendőr a szűk keresztmetszet, ha megállít. Szóval a kérdés az, hogy mit szólna ehhez a szerv...
A Fiat Scudomnak bevonták ideiglenesen a forgalmiját mert nem volt benne az ülés mögötti teher-térelválasztó.
Szakértőket kérdeznék, ezzel átmegy e a vizsgán?
Ezt az ülés háttámlája és a plafon közé lehet rögziteni
De az olasz szabályok alapján, ha nincs váz, annyi szám kell, ahány kereke van. Esetleg hengere, de abban az esetben a belülről felcelluxozásban igazad van.
De a nem létező váz miatt elég az egy is, és azt is a henger belső falára kell felcellukszozni.
De erre 2 kell, mert olasz!
Asszem erre adtam el az egyik vázszámot.
ááá, hagyjuk...
Én már csak szakadt, használt pályamotorban gondolkodok, meg úgyis a tudásom a gyenge láncszem.
Valaki ismeri az előéletét ennek a gépnek?
http://www.moto.it/moto-usate/...
Az igazság az hogy az 1 125 ös erigy és a két Kawás csávó anorexiás és 125 ös rzx el mennek
pluszba mekkora és mennyi tehén kellett ekkora börruhához
van előnye nehéz kikerülni /megelőzni/ , és nemcsak azért mert gyors
Na ja! De a Bitti az kövér . Ez az eriggyes meg baszott kemény gyerek. De ahogyan nézem nem lehet csóró, mert aki ennyit eszik és még van pénze pályázni az lóvés csóka.
(na a Kígyó lebasz ezééé)
na igen, lehet egyszer arra ébredek reggel hogy nem ébredek fel:))
Mindenestre nem mindennapi látvány hogy egy ezres ilyen kicsi valaki alatt. Mondjuk képek alapján Bitter alatt is elenyészőek.
mert itt van a forúmon és nehogy bajod legyen {vagy nekem } mellesleg nem kellet volna foró vizben kimosni a mocit