Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy hogy tanítasz meg bármire, hogy már a kivezető körödben sem tudom tartani a lépést?
Én mennék most hétvégén is de nagy fostalicska esőt jósolnak
Mindenki nyaral senkisenemakar okosan pályán menni
Na nem kell ennyire tolongani az oktatásra.
Majd ha ecccer lesz időm megmutatom a helyes íveket.
Nem mész szarul apám.
Az biztos! A múltkor Pringen láttam, mit produkált úgy, hogy tudtommal először volt.
Haverommal közös a szerelőjük, ezért volt némi "rálátásom" a helyzetre.
Szia! Köszönöm! Vígh Gyuri tartja a pályacsúcsot ugyanazon a versenyen mentük ő 5 század másodpercel gyorsabban ment valami 1.14.608 ha jól emlékszem. nem semmi a gyerek!
Szia! Grat! Ez szép! Azt hiszem, meg fogom még párszor nézni, hogy tanulgassak belőle.

Egy kérdés. Most Te tartod a köridő rekordot az Eringen? Az adatlapodon kb. 2 tizeddel jobb időt látok, mint az Ering honlapján szereplő Chrobák féle rekord.
Pedig találtam a pinagélre pályaidomot. De ha csóró vagy nem is mondom az árát.
Lesz helyed bőven.Az E.ringen mostanában nincs motoros dömping.
Lehet hülyén hangzik de nem hiányzik most a motorozás.
Meg közrejátszik az is,hogy az élvezet amit kapok nem kevés pénzbe kerül,ha "tescorájd" ba nyomom akkor is bele kerül vagy 80000ft-ba egy verseny.Nekem meg annyit nem ér...Talán szeptemberre "kiéhezek" annyira és leszek annyira "hülye",hogy elfüstöljek egy rakás pénzt egy kis élvezetért meg pár tizedért
Változik az ember
Király!
Lehet hogy Szerdán lenézek, elvileg valami Akciós nap lesz vagy mi a szösz
Amúgy mennyire zsúfolt a pálya általában
elöl 15 hátul 46
/a gyári 17elöl 47 hátul /
Lehet hogy jó lenne, még nem próbáltam de legközelebb kipróbálom! hiányoltalak, mért nem jöttél?
Na ez a vidi nekem most nagyon jól jött, lesz miből tanulni . Milyen áttétel van a motoron?
jamakka
Elsőre nem rossz, mondlyuk ha nem szar Jamahád lenne akkó lenne az igazzi.
Szép volt! Célrará nem bírná el a 4.-et?
Élőben is jó volt! Gratula!
Ha valakit érdekel: K2 verseny 1000ccm onboard.
http://youtu.be/Ch__ujF5hVo
Szia

Cegléden van egy leo. 40 ért adja a srác azt hiszem.

Múlthéten beszéltem vele még meg volt.
Na jó, de hülyebiztos gumi nincs...
persze hogy érdemes
Sziasztok

2006/2007 suzuki gsxr 600/750 hez VENNÉK DOBOT VAGY RENDSZERT aki tud eladót JÓ árban az írjon bátran az emailcímemre!
Előre is köszönöm!