Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értitek a kérdést...
Ez a motor a cbr kupa első helyezett motorja 600-ban. A sok RR között ez egy 600 F4... A Hringen 1.58 körüli időket ment vele a srác... hoppá hoppá... Meg kell próbálni utána csinálni. Kérdezzétek csak meg Oncsik Zolit...
Ez nem elsősorban a motoron, hanem inkább a pilótán múlik....
Eringen simán Slovakián nem hiszem
Szép motor,,,tud 1 58-at?:)
Eladó 2 db jegy a SBK vb-re Brno-ba. 2012.07.20-22. C,D,G,T2,T3,T5 szektorokra érvényes. 12.000 Ft
Aki nem a rendszámosát szeretné pályán kockára tenni, annak ajánlom. Full kittesen, költség mentesen, CBR600HRC eladó, érd : lezepp@gmail.com
Addig ceszegetitek őket a tükör miatt, míg berágnak
http://youtu.be/_tFgE-FUj2M
a fehér vonal átlépőknek :)
Hello

Nem nem nézek se forma 1 et se moto gp-t nincs időm Utca motorosa vagyok vagy motorozom vagy motort mosok Ha nem ezeket akkor esetleg pecázom meg iszom ki ne száradjak

Egyébként 2.5éve nem nézek tévét el is adtuk

Pont elég ha itt ott 5 percre látok tv-t ...

Fehér cápára visszatérve nem szeretnék okoskodni fele annyi km-el de ne te tudd már a célegyenesben hogy ki hol akar elmenni. Ez a lényeg hogy aki pályára megy tudja hol fog előzni. ezt én amatőrként is tudom úgy hogy le a tükrökkel......
kigyorsításon taposva, kanyarban nagyokat belerúgva. Egyértelmű. Bocs h kihagytam.
hácccsófék?
Jó lenne ha nem fosnád tele ezt a topikot a nem ide való ökörségededdel!
Menj a motogp totyikba.
Itt senki sem kíváncsi ökörségekre.
Itt csak a kőkemény valóság mehet.
PÁLYAMOTOROZÁS! Ismerős dolog ez számodra?
Ha tükör lesz neki igen, ha nem, akkor nem, vagyis csak akkor, ha teló is van. Ennyire egyszerű a matek faszikám.
na megnézem rossiékat, remélem Spies remekel
ENYIMÉÉÉ?
Ez igen valószínű.
Ez meg így: selytetem.
Gyakorlás faszikám, gyakorlás.
meg anyád.
Lehet, h Svéd azé' nem látta a Szlovák gyereket, mert magyar tükör volt fent, amin svédül nézett?
Ez sem rossz. De így csak a jugoszláv tengerészek írják.
Szerintem ezt Svéd nem fogja érteni. Ne kavarjad össze. Ebből még baj is lehet.
állcenty!
ez nagyon jó
Sejtettem.
Szerintem a második. De csak két l.