Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig pont, hogy de... Kanyarodik gyökettővel, aztán rácsavarja. Emlékszem...
Hali!
Még nem volt alkalmam eljutni egyik pályára se, de most már nagyon szeretnék szép fokozatosan áttérni a pályázásra unom az szar utakat és az állandó életveszélyt.
Tehát elsőnek Hungaroringet néztem ki, de úgy látom oda majd csak Augusztusban sikerülhet kijutnom Így tovább keresgéltem, rá bukkantam az Euroringre Van valamilyen tapasztalt, érdemes elmenni stb. Meg úgy általában jó tanácsok így az első alkalmakra.
Én szívesen segítek, ha tényleg ezt szeretnéd, és ha fizeted nekem azt a menetemet és meghívsz egy fagyira utána. Benzinemet állom.
Amúgy úgy lehet a legjobban fejlődni sztem, ha sokat mész a pályán, mindig figyeled a nálad kicsit gyorsabbakat, esetleg amikor megelőz egy kicsit gyorsabb megpróbálod követni minél tovább, nekem ez be szokott jönni, eddig mindig sikerült pár mp-et javítani, remélem legközelebb is sikerül 1-2-őt.
Szóval ha van lehetőséged sokszor elmenni a ringre motorozni, akkor úgyis fejlődsz majd szépen fokozatosan, ha mindig próbálsz egy kicsit gyorsabb lenni. Én is 2:25-el kezdtem tavaly nyár elején, augusztus végére lett 2:11 (5 alkalom), idén 3. alkalomra 2:05.
Oda el is zavarnak , mer ha nem nem lehet velem bírni
Majd én ha odamegyek.pancsira megyünk?
szerinted elzavar valaki otthonról
ithon vagy?
Azt meg köszönöm.

kondorosi@msn.com
a tegnapi Brnoról egy video http://www.youtube.com/watch?v...

a csütörtöki Pringről egy video http://www.youtube.com/watch?v...
én mikor nem érek rá
Kezdők között van valami....ilyesmi
Azert gondolom senkit nem vagna foldhoz ,hogy a DRAGA idejebol mutassa az iveket egy-ket kor erejeig .
Csak kerdes, otthon nincsen a palyanapon a motorosok kozt "oktato " motoros aki felvezet?
Én megmutatom neki ha befizet
nálam nem 2:30-nál csúszott az is igaz :)
Itt olvasható:
http://www.motorinfo.hu/magazin/2008/03/22/hobbimotorosok_
bibliaja_hungaroring_palyabemutato/
Na ez hasznos! Köszi!
Esetleg tudsz ilyen adatokat a többi gumimárkára is?
az alábbi linken van info a pirelli keverékekről.
egy kis segitség:
hot-cold= meleg-hideg
smooth-medium-severe: puha-közepes-kemény

elnézést azoktól akiknek ez egyértelmű volt:)

pirelli keverékek
sc1/sc2 = soft/medium ... most diablo superbike van elől/hátul (sc1/sc2)-lehet felesleges nekem is.
amúgy ilyen időknél tényleg mind1 mi van fent. Szeptemberben, mikor pofára estem, az is az én hibám volt, nem a gumié.
Szerintem még ne verd költségbe magad ilyenekkel. Csak tanulgasd a pályát... én is azt teszem, ha oda jutok végre.
"Legközelebbi napra valaki megtenné hogy segít? megmutatja ideális íveket stb stb.?" Olyan ember aki gyorsabb, fejlődni tudsz tőle, és megteszi ezt, de nem a haverod, olyan nem lesz. Nem azért mert szemét itt mindenki, elég ránézni a hring tarifáira, és időbeosztásaira. Senki nem fog kidobni akár csak egy 15-20 perces etapot sem arra, hogy más miatt motorozzon, mert az drága móka lenne. Erre vannak a Chrobák féle oktatások pl. Persze attól még ezt cáfolhatják mások, de szerintem nem lesz olyan ember. A barátaid, ismerőseid között keresgélj szerintem, előbb jársz sikerrel.
Egy régi superbike számban volt leírás a hungaroringről. Ideális ívek, stb. Ha kell átküldöm a szkennelt verziót e-mailben. Elég vacak minőség, de használható.
minden gumi alkalmas arra hogy ilyet körözz,leginkább a nyomással kell kicsit taktikázni-nehogy tulmelegedjen,illetve ne melegedjen fel.de guminélkül akkor is jobb.
A slickek is csúszkálhatnak ha nem eléggé "ütik" őket, mert nem érik el a megfelelő üzemi hőfokot.
Nem lehet hogy azért csúszott mert már elkopott?
Nem azt mondtam hogy nem jó a supercorsa.
sc1 sc2 mit jelöl?
Szia!
Én sem vagyok egy májer a pályán. Idén még nem is sikerült feljutnom sajna. De a legutóbb mikor voltam hringen (két alkalom),conti sportatack volt nekem. azért nem gumiztam át mert lábon mentem fel. Az is jó volt 02'20-ra...
A supercorsa szerintem jó gumi, használtam én is sc1-sc2. Úgy gondolom, hogy túl magas volt a nyomás a gumidban.
Én nem használtam gumimelegítőt, és így hidegen a nyomást 1,9bar/1,7bar-ra állítottam.
Nekem nem volt szúszkálás.
Remélem segíthettem