Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki meg tudja mondani, hogy a szeptember 29-i motoros nap miben különbözik a szokásostól. sajna (bár jó lesz azért nyaralni is ) 24-én nem érek rá, de 29-én elmennék ha lehet, de a hungaroring oldalán az események között az van, hogy zártkörű rendezvény és semmi infó. Valaki tud erről valamit?
Vki a K2-s csoportban nem kamerázott?
köszi! sajnos másfelé botorkáltam
Lnök-nek lesz igaza. marad az amőba, mert ez veszéjes
A - 2 kigyorsításán esett el az egyik, pont előttem nem sokkal, ettől meglepődött a cbr-es és a - 1-ben megelőztem. A cél végén a 200-as táblánál rámartam a fékre és kb a 100-as táblánál gázon döngetett el mellettem, sejtettem hogy így nem fog megállni, nem is sikerült neki . Valamint nagyon elkottázott...
volt pár esés, a haverod R1-el, aztán valaki beleállt a célegyenes végén a falba, volt a célraránál egy srác ép ütötte a motort amikor odaértem, aztán egy supermoto-nal elfolyt az olaja, vele együtt hozak le egy CBR-t, lehet az az olajon rottyant el és még sorolhatnám, volt hullás rendesen..
Hali!

Na, 20:50-től ott van rajta a cimborám a bordó R1-gyel. Aki látta hogy történt a dolog az írjon már.
Már úgy is tök mindegy, meg szerencsére nem lett nagy baj, de azért kíváncsi lennék. Ténykeg olyan helyen történt, ahol elvileg nem kellett volna.
utolsó vidim, 13:00-ás csoport

http://youtu.be/aBqYKVYH7lg
11:30-as menet, hátha valaki ekkor volt fent
http://youtu.be/sJKxlC1JR8A
A 13:50-esbe ép nem fértem be olyan sokan voltak, így arról sajna nincs vidim..
Miért, nem úgy kellett volna...

de te meg még sosementél a hugároringen! az biztos!

vagy ha mégis biztos nem estél nagyobbat a célegyenes végén mint én szóval..

ja és addig ne merj hozzám szólni amig nem nyerted meg a kupát mer igy sosenyered meg!

és ilyen névvel ne is irj ide te te..te... predi
vagy volt valami müszaki gondod?
2,15?mi a picsa?hátrafelé mentél?
ezért nem szabad kimenni,látod mennyi az állat?inkább online amőbát játszok.az biztonságosabb,és olcsóbb is.
F E H É R V O N A L B A S Z K I ! ! !

Kedvem lenne egy naphoz a Hringen, már 3 éve nem voltam ott
na nem mintha ez idő alatt mentél volna akkor más lenne a helyzet
Jut eszembe augusztus 29-én és szeptember 29-én lesz nyílt nap, ahol az a megjegyzés szerepel, hogy "MAMSZ".
Tudja valaki, hogy ezek miben különböznek pl. a legutóbbitól.
Kérdeztem már kétszer a Bucsik Istvántól is a regisztrációs mailjeimben, de nem kaptam választ. Most, hogy ott voltam, pedig elfelejtettem megkérdezni :(
Szia!

Délelőtt mentem kettőt (9:50-től és 10:40-től) és egyet mentem a délutániban 13:50-től egy metálszürke Honda CB 1000R-rel.

Üdv

Peti
15:30 as menetrol nincs valamid? Hatha rajta vagyok mint boja!
2 ev piheno utan elso motorozasom volt. Nem is nagyon talaltam a helyem.....
OK! Köszönöm a videót , egész jó minőségű lett . Vinni akartam a kamerákat én is (mini dv), de sajna otthon felejtettem őket. Ha minden jól megy szeptemberben is megyek. Te mész még idén?
Gratula! Én nem siettem, inkább szoktam újra a pályázást, sok volt a kihagyás, meg inkább a kamerázgatásra figyeltem, beálltam pár motoros mögé és csináltam pár felvételt..
Amit utánad akartam menni amit megbeszéltünk nem jött össze mert beragadtam a két hondás mögé, de azt a felvételt is feltöltöm nemsokára, addig is itt van ez a felvétel, 13:30-tól Te vagy rajta...
http://youtu.be/-6sIHVCF2Bo
Hy!

A felvétel sikerült? Esetleg képeket csináltál? Nekem bejött az első alkalom . Sikerült a 15-ös idő amit terveztem, és nem is egyszer tehát nem csak véletlen volt.