Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok, azért azt hagyjuk már, hogy a supercorsa csúszik kigyorsításon 2:30-nál...
Emlékeim szerint ez a gumi nagyon érzékeny a nyomásra. De a 2:30 talán még a Z6-tal is teljesíthető.
Nekem is csúszkált a supercorsa....de lehet a nyomás is szar stb. stb. Nem is erőltettem a kigyorsításokat annyira első körök alapján.
akkor használd ezeket a sárga szarokat itt jobb oldalon és levágom a helyzetet...
"Pont úgy írt itt pár ember mintha ők 2:00-át mentek volna bemelegítő körnek amikor életükben először átlépték a hungaroring kapuját."

Én csak azt tudom tanácsolni, h kicsit vedd lazábbra a dolgokat az életben, és tudd mi vicc, és mi nem, ha nem megy, akkor olvass vissza pár 10-100 oldalt, és akkor látni fogod min poénkodunk, poénkodnak itt.
ELoszor en is 2:30-at mentem egy 600as karbis fazerrel tura gumival. Ugyhogy ezek alapjan szerintem nem hulyeseg azt irni, hogy 2:30hoz jo a sporttura gumi :)
Pont úgy írt itt pár ember mintha ők 2:00-át mentek volna bemelegítő körnek amikor életükben először átlépték a hungaroring kapuját.

Először voltam a ringen ahhoz szerintem olyan szörnyű a 2:25.
Legközelebbi napra valaki megtenné hogy segít? megmutatja ideális íveket stb stb.?

Most diablo supercorsa van fent. de én úgy éreztem 1-2 kigyorsításnál mintha megcsusszanna...

valami medium gumira gondoltam amiben van még 4mm a széleken. 10 000körül kapni hátsót 6-7 körül elsőt nem?Sc2-est?
Valtozo melyik gyarto mennyire mely kopasjelzot vag a gumiba. Dunloppal addig siman lehet menni amig kb eltunik a kopasjelzo. AMikor meg utoljara mentem pirellivel, 1.5mm kopasjelzonel mar vege volt a hatso guminak. Persze a vege fele mindegyik gumi lassul :) Egyebkent nehez mondani mennyire kopott el, mert altalaban a kigyorsitas reszen vekonyodik el, foleg ha 1000es motorral mentek vele, es ott nem mindig van kopasjelzo. MIndenesetre 2:30 hoz egy romma koopott slick is jo lesz. Ehhez az idohoz egy sporttura gumi is eleg. Ha slicket akarsz, akkor arra vigyazz, hogy bizonyos markaknal nem art gumimelegitozni, foleg ha hideg idoiben mesz hideg aszfalton. Ha Briantol veszel gumit, akkor a fenti kerdesekkel kapcsolatban fog tudni segiteni.
ÓÓÓÓÓÓÓ

bocs

természetesen pájázni

néha ojan figjelmetleen vadgyok
Kis csacsi! Ő a nordslájfén megy 2:30at
Én kérem tisztelettel dolgoztam. Valakinek dolgozni kell az országban hogy a millerek pályázni tudjanak...
Most mi van rajta?
Nem akarok beleugatni, mert nem értek hozzá, viszont én is a körül mentem a hungaroringen. BT-023
Szóval ezt egy sport-túra gumi is bőven tudja.
Ott meg a feher vonalat is at lehet lepni?
2:30?
Nem kell gumi. Felnin is menni fog, csak az elsőn.
Keresd bátran Briant.+36203450566
Sziasztok

Senki nem válaszolt nekem gumival kapcsolatban.
Vennék használt slicket.
kb 2:30 as időket mennék vele a ringen..
Aki ért hozzá megírhatná hogy milyet érdemes venni és honnan látszik mennyire kopott pl egy slick..
köszi előre.
és te nem nyaralsz. .
Te ma nem vagy a pancsi ringen ?
érződik az együttérzésed, végre valaki megért :)
Szerintem tarts szünetet............
Pályáról pályára már hónapok óta........
Szar lehet
De rossz is lehet...
Brnoban hideg van, meg én is vagyok
Pizzával és Priskinnel, Álmossal és Héjja Robival és még 200 fölötti europai szenvedélybeteggel
Folytatodik a mélyrepülés.....
Update! Érdeklődni legzepp@gmail.com
Szevasztok!
Aki nem a rendszámosát szeretné pályán szétdobálni, annak ajánlom a képen látható CBR600HRC. Full kittes, költség mentesen, eladó, érd : legzepp@gmail.com
Ügyes srác bezony....nem linkre kérdeztem az 58 at..