Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint alapvető annak aki biztonságos körülmények közt aklar motorozni
Race chrono nevű programmal. link
ez a legveszélyesebb mer telefonálsz,viszont nem látsz a tükörben,ami mint megtudtuk alapvető dolog a pályára.
de féktávon akkor sem telefonálok....ha van hedszet hanincs van.
Én rácellukszoztam a tükörre, és kihangosítottam.
Szerintem ez a snake gyerek kint felejtette magát a napon. Kicsit túlfűtötte magát. Majd talán kint hagyom a box-ban a telómat, nem? ? ? Faszom! És ha fontos ügyben keres valaki? Én mindig vittem a telót a pályára. Head sett a fülbe oszt go.
Hali. Ez a diagram mivel készült?
Mármint...ööö...hogy érted, h nem szabad közben mobilozni...?
Asszem, ezentúl csak akkor megyek ki akármelyik pályára, ha wejszeháj éppen posztolja a hüjeségeit. Úgy talán nem kell se féktávon, se egyenesben telibeverni. Illetve milyen szerencse, hogy a mobiltelefonálás az szabad, mert akkor haver a boxból szólhat, kit hol előzzek, engedjek el. Perszer csak blútusszal, mielött valaki beszólna!
legközelebb megpróbálom SvédFatert a tükörből lesni,hátha úgy hamarabb elmegy
http://www.youtube.com/watch?f...
Nem a Barum? Vagy Matador.
Kenda lesz a Te megoldásod.
Nekem állandóan pattog. Ma is állítottam a rugóstagon emiatt. Illetve próbálkoztam. A supermotón sikerült olyan beállítás-gumi párost találnom, hogy megszűnt a pattogás. GSX-R-el eddig nem sikerült.
Háccsófééééék? Szokták használni azt, de nem az amatőrök. Elég nehéz kezelni vastag csimmán keresztül lábbal. Csúnya pattogást tud előidézni. Ott van a motoron de szerintem is és a képességeim szerint is felesleges használni.
Az az, ami az én motorjaimon állandóan csikorog.
Mijaza háccsófék?
Dehogynem! Megmonnták má húszan! Pláne a nagy megmondóemberek. Pedig aszongyák, aki tudja a dógokat az csináljja, aki meg nem, az megmonnya!

Mindegy. Holnap délelőtt szerzek egy piás vitrint és átalakítom a belsejét panoráma tükörnek a mocira. Aztán irány a ring! Szigorúan háccsófékkel (amire szintén megmonták húszan, hogy "nehasználd és pont" oszt valamiért mégis rajta van azon a k...va motoron.)
Cápa!
Nem vagy Te egy hülye gyerek, de most valami megtámattttdta azagyadat!
Nem kell annál több érv, hogy ne nézelődjél a tükörben. Azééé ne tedd mert előre figyeljél és keresd a határaidat. Amit elmondásod alapján teszel a pályákon. Nekem fenn volt nem gyenge pályafutásom elején. De beláttam, hogy jobb nélküle. Már csak azéé is mert az elején csak az egyenesben nézegeted aztán mikor megjön egy kicsit gyorsabb nálad aki ott lohol és zümmög a picsádban akkor bizony bele fogsz nézni. Az meg nem jó!
Tehát mostantól szabályba hozom, hogy vízi állat pályára nem léphet tükrös motorral.
A másik motorost azé hogy nem e lett valami baja vagy kibeszélni a hibákat azért keresik . a tükörre magyarázat
1. versenymotoron nincs mert zavarja az aerodinamikát ezért itt mindenki leszokott a használatáról"még utcán is"
2. mindenki előre halad ezért nem tekinget hátra felé
3. plusz súly
4.
senki sem keresi annyira,miröl beszélsz....
és vajon ha svéd a tükröt akkor nem lett volna esés...na mennnyéééé a faszba cápa,unalmas vagy.biztos van otthon valaki akinek a véréd szivhatod,old meg családon belül,mert itt nem áll jol neked.
Huhh.. akkor ezt beszoptuk!
Honnan tudod, h nem nő!
Cápa, veled vitatkozni olyan mint egy nővel(bocs) - mindenki feladta.
Én senkire nem íram hogy hülye... Akkor sem, amikor kérdeztem valamit és egy olyan dologgal jött, ami félig se magyarázat. "Mé' sárga a mandarin? Me' nem kék, pont." Kábé így érveltetek... Én naív meg azt hittem vanak érvek és ellenérvek. Nade akkor kiszállok, mehet tovább az élet. Lássuk ki a fehér csuhás, aki fellökte Svédet. (Akit vajon miért kell így keresni, ha amúgy mindegy ki hol jön az ember mögött ).
Wazzzz, biztosan mi vagyunk akkor a hülyék, hiszen vagy 20 ember írta már neked az elmúlt 2 napban, hogy pályán nem nézelődünk tükörbe!
Amúgy meg versenyen kívül mif@szt érdekel, hogy a mögötted jövő hol tart? Nem teljesen mindegy?