Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy egyszerü kérdés svéd.
te mikor ragasztottad először fel a mobilod a tükrödre?és mikor érezted hogy ettől a lucky gyorsabb lehet,mert látni fogja a cápát ,hogy mikor éri utol a zemát.
Én jelentettelek fel Svéd . Nehogymá én nem motorozom Te meg állandóan a pályán baszod a rezet.
Luki, lyól írtam, h "álszent"?
Vagy hejjesen így van? Álllszentyj.
Jaj, ne legyél álszent! Mondd azt, h nem röhögtél...
Sárga!
De csak aza írigységtől.
Mert nem mehet tükrös pattogós motorral.
Jó volt átfutni ezt a kétnapos agysebész-konferenciát

Nem keresek senkit, azóta egész biztos vagyok benne hogy valamelyik szlovák srác volt a tet(v)tes, ugyanis a parkolo velük volt tele és reggel a regisztrálásnál is mindenki angolul fizetett

Nehogy abbamaradjon az agysebész kongresszus!
azt nem tudom,abban viszont biztos vagyok hogy a "mi"cápánk boldog lenne.mint a jégkorszakban a motkány a makkal
Vajon egy tükörszobában a kaméleoncápa milyen színű lenne?
ez nem a 380 as széria.Azon nem feláras a tükör.
Ide is berakom
fekete fehéren hogy lehet szürke?ne bénázzál.
De, csak fekete-fehér Junosztyon, és ott csak a szürke zászlót lengetik!
Nem nézel se F1et, se motoGP,se semmit?
2,05-öt ugy megyek hogy csak a célegyenesben váltok 6ba,egyébként végig 5.hátsofék.....
van még egy hátránya,az pedig az hogy az addig összegyült fos a pályán szétszorodik,és a hátul pattogosan fékezö profik kereke megcsuszhat.tényleg minek fékezni 2,05 felett?ott ahol a gumi sem jár!?
rendszeresiteni kellene a tolato kamerát,ami állando képet ad a hátunk mögött érkezökröl,majd ha 5méterre közelit fényjelzést ad,3méternél sipol is,és ha még ekkor sem eszközölsz semmilyen kitérö manövert akkor felrobban az egész,ezáltal eltünsz a páylárol ergo nem akadályozod a mögötted érkezö vb pontokért küzdö gyorsabban telefonálo zemát.egy hátránya van hogy ez a szerkezet a robbanotöltettel együtt kb 1,5kg.
Az más ! Csodálkoztam is, hogy meginnn milyen ökörséget beszélsz ? Nem szoktál hibázni.
Én csak a célegyenes végén nem telefonálok. Akkor koncentrálok, hogy minél hosszabban tele tudjam fosni a fehér vonalat.
De, mert telefonon cápával beszélek, aki folyamatosan nézi.
De akkor nem látod ha jön mögötted a svéd.
Szia predicske.
Vagy. link
szia tibcsike