Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segítséget. sándor érdekel az rc19 telefonon kereslek a mai nap.
Hol? Hol?

1-es,2-es, 3asba nem, 4-es, 5-ös, 6-os, 7-es, 8-as,9-es, 10-es, 11-es, 12-es,13-as 14 15 16 na ott szarul megyek, de 17-es és 18-as.

Kimerítő a válasz
Ezeket tudom ajánlani:

Kecskemét
Örkény
Az első szám a dugattyú átmérőt jelzi a második a dugattyú útjának a hosszát 19mm-es dugattyút rakunk a két féknyerges motorra a 16mm-est rakjuk az egy féknyerges motorra /125 és szupermotó/ Dugattyú út 18mm harapos 20mm mivel hosszabb az út igy adagolhatóbb a brembónak a legújabb és szerintem a legjobb modell eggyike az RCS19 ez 19-es dugattyú és allitható hosszúságú út 18vagy 20mm
Van használt Brembó használt de kiválló 19/20-om 50000Ft RCS19 új 87000Ft
Hivj 06209425330
Szevasztok! :)
ha már pályamotorozás topik, nem tud valaki egy jó kis pályát Szolnok közelében ahol nyugiban tesztelgethetném h mit is tud a moci? ( Aprilia Af1 replica 80-ra fúrva polini henger, hengerfej + dugó + új csapágyak meg főtengely ami szintén polini) kb 30lóerő csak még járatós :/ :DD
előre is köszi a válaszokat
19x20-ast, ha brutál fékerőre vágysz, vagy 19x18-at, ha jobban adagolható, ámde kicsit kisebb fékerőt szeretnél
Le akarom cserélni a 04 es zx-6r en a első fékmunkahengeremet néztem egy pár brembot. Tudnátok segiteni milyet érdemes rá rakni helyette hogy normális fék legyen rajta 19x18,19x20,19x17, 16x18.... Előre is köszönöm a segítséget.
Hol?
Mééé, mennyi az annyi? A vád meg különben is azt mondd amit csak akar. Kérdezzél csak meg egy ügyészt.
Na, neked annyi! Hogy' jössz te ahhoz, hogy itt vádaskodj! Beleharaptál a szappanba, csak vigyázzá!
Van a zsebedben valami?
fehér vonal = fosás utáni seggradirozási útvonalat jelző szakasz, rajta előzni tilos legfőképp piros zászló lengetése alatt!
Naazegyébkéntúgyvanhogy:
Ha nincs számod (vagy szájod) a vázára, akkor te bűnöző geci vagy, ne is próbálj ennek az ellenkezőjét bizonyító, sziklaszilárd tények mögé bújni. Geci! Vagy ezt mondtam már?
10tessékes ember a motorra valót nehéz fáradtsággal összelopja és abból vesz vegy- és jogtiszta versenycsapatot (vázástól, szilikon számmal). Ha mondjuk csak nem fizeti ki az alvállalkozóit (akik úgyis adócsalók, gecik!), vagy eleve olyan pénzt lop, ami nem lett leadózva, akkor az derék dolog, férfi munka!
És ez így biztos, mert én nem tudom.
És aki elkezd a zsebemben vájkálni, az jobban teszi, ha többet nem lépi át a fehér vonalat!
ez igaz,zema hozta a rendeletet
Fosni csak a hosszú fehér vonalon lehet. Kérdezddd csak meg Zima Zemát.
Amúgy az egy romet póni csak ereggyburkolatta amúgy nem teszoktáá álandójan főtartani, He?
Javítanálak!
Most dolgozom a váz nélküli vázon ami szám nélküli váz nem lesz.

Hát ezazz. Pont ijen a penigálé. Váz nélküli váz. Pont azé akarok ojat mer nekem meg van két fölös vázszámom(monydjuk az lyamakás és egyenesen a dominikai gyártól vetem) és csak íyg lehet levizsgáltatni a kápéjemnél. De aszonták hoyg lehet be kel szerveznem egy itál számon mert a dukáti Pendrájv is itál.
Nem kéne beszóni mer szólok a Szerencsés Zoltánnak aszt jól pofán ver.

Amúgy bármikor bemegyek 3.00 alá!
befosok a HSZ-eiteken! váz nélküli váz... nah ott lesz fejvakarás a SWAT részéről ha mennek ellenőrizni!
A képeid között van az a csávó R1el nagyon komoly. Feketében. Akkora alatta a motor mint egy romet pony:-))) hogy ment vele? 140kg tuti van.
hhmmm... vazze.. te egy kém vagy... vagy inkább egy Seeerloookkk Holmészholnemmész... egy dolgban tévedsz nagyot tttttteeeeeeee tudatlan teeeeeeeee... ZŐŐŐŐŐŐŐDre festettem nem pirosra... Há' ez KAWAAAAA teeeeeeeeeee...
üjjé' le..egyes,,, és még meg is karatéjozlak...

LX
most dolgozom a váz nélküli vázon,ill. a szám nélküli számon.

természetesen mindenkit értesítek ha bármi értékelhető eredményt fel tudok mutatni az ügyben.
kedves drága lx zx mr pd!

nem tarthatom magamban tovább,és nem hagyhatom hogy abban a tudatban élj hogy te hivatalosan vásároltál egy SZÁM NÉLKÜLI! vázat!
elmondom hogy hogyan történt a dolog!
anno volt egy kawasakim,összetörtem,majd bünözésre adva a fejem betétlapot kértem,ezekután felvettem a kár összegét,majd javítás nélkül bejelentettem hogy ellopták a motort!mindezek után természetesen a casco fizette a motor árát,minusz önrész.majd a megmaradt sérmentes alkatrészeket eladogattam,jajám...de a vázban ott a szám(mert ez sem váz nélküli szám,sem pedig szám nélküli váz).mit tehetek!? jo magyar vagyok,agyalok!
kireszeltem a számot,majd lefestettem,bár a garázsban akkor csak piros festék volt a legsötétebb szín,de gondoltam majd a polir összehozza,meg a napon "összeérik"ugy kb.4-5ezer év alatt.ezekután drága kedves lx pajti,kifestettem magam csíkszemű rizszabálonak,és mint az olasz motorgyártó azaz a kawasaki egyik europai fejese(behajto részleg gyilkoskommandos osztálya)nakamura néven bejelentkeztem a DMC motorosboltban,ott egy kicsit előadtam magam,elszámoltam japánul 4-ig,meg ossz makaritosz massz is volt,csináltam egy pár karate mozdulatpot(csak a hitelesség kedvéért)és elmondtam nekik,hogy az uj immár magyarországon épült bácsbokodi üzemünk gyártani fog ezentul váz nélküli számokat,amiből adodoan megmaradt rengeteg szám nélküli vázunk,és ezeket 50%-os áron tudjuk adni!persze kaptak is az alkalmon és mindjárt vettek 10 számot,meg a bemutato darab "számnélküli"vázamat is megvették,hiába mondtam nekik hogy ez csak promos termék.na ezt vetted meg apám!ne haragudj kérlek,de kellett a pénz kábítoszerre....meg fegyverre.
miért kellene lecsoszognod?inkább küld el őket,mit tehet?majd ha házkutatási parancsal jön,na majd akkor.addig meg mehet a vérbe.