Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló!
átmérő 36mm
hossz 270mm
keménység 1kg/mm
Azaz mokamiki!
Hello.Nem tud nekem abba segíteni valaki hogy hol tudok sárga helyett átlátszó idexburát rendelni PY- ra?
Köszi a válszt
milyen időben mentél és milyen motorral?
Simán be lehet menni a szerviz útra! Egyszerűen kérsz karszalagot a 24-esbe, hogy te fotózni szeretnél majd felcsapod egy láthatósági mellénnyel és tied a pálya
Ha valakinek volna pontos adata gsxr 600 k7 első teleszkóp rugó hossz- átmérő köszi.
köszi
Köszi a képeket. A közúti 1-es csoportról (2:15 feletti idők) nincsen véletlenül valakinek képe?

Amúgy azok helyek ahonnan a haverod csinálta a képeket, oda bárki bemehet vagy ehhez valami külön engedélyre van szükség?
itt egy kis értelmes szemét(ami már nem is szemét,hanem hulladék),hogy ne csak értelmetlen szemét legyen.
úgy hogy ilyen bunkók az emberek,nye nyeeee.
most nem tudod mutogatni a képed a haveroknak hogy milyen töki voltál a hungaroringen. röhögéstől szétpukkano emotikon.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Tudom, hogy útáááltatok amiért odafüstöltem
Azert koszi
Arról sajna nincs képem, videóm :(
Az esti kezdobe mentem.suzuki gsxr600 k4 kek-feher mot
torral feher fekete ruhaba.
melyik csoportban mentél és milyen időintervallumban meg milyen motorral?
hogy lehet az hogy mindenféle képeket feltöltenek ide 80% értelmetlen szemét de a szerdai hungaroringről senki?
Köszi!
Felmenetel előtt, egy 15-20 perces oktatás. Egyébként libasorban való motorozás. Első 4-5 motorban kell benne lenni, akkor lehet követni rendesen az íveket. Ha hátrébb vagy mindenki húzódik össze vissza és már semmi közöd nem lesz az ideális ívhez. Az ívek helyesek egyébként, csak a 2 perces köridőhöz tartoznak
Remek, előre is köszönöm
Az mit jelent a Hringen, hogy a kezdők részére pályabejárás instruktor felügyelete alatt? Ez egy lassú tempós gurulást jelent vagy a gyalogos "végigsétáljukot"?
Arról nem, akkor már cuccoltunk össze!
Szia!
Az estiről is csinalt?
Haverom csinált pár fotót a délutáni körözésekről! kb 170 kép. Estére fent lesznek! Csak még meló van
Sziasztok!

Képek engem is nagyon érdekelnének. Ha tud valaki valamit, hogy hol kerülnek ezek feltöltésre, akkor tudassátok már velem légyszi :)
Mer túl gyorsan és mélyredöntve mentél a kanyarban mondjuk tegnap csak 2x mentél el mellettem meg is lepődtem