Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nyugodtan röhögjél csak a nyomoromon. Neked szabad. Nem mernék veled szemtelenkedni.
Ne vakarásszad az orrodat hanem keressssssed!
Ja bocsika . Most nézem, hogy csajszi vagy. Csak vicceskedni akartam.
Az 20.000-es volt és az a bongyor hajú Baluska gyerek lehetett. Annak van olyan gagyi kameráshosszúpuskásfotoaparátos smenája.
Aha! Nagyon vicces csávó vagy! Majd nézzél a hátad mögé mostantól gyakrabban.
Ezt kell megérnem vén koromra?!
Régen a motorosok megálltak segíteni egymásnak. Intettek ha szembe jöttek a másikkal.
Hová fajult ez a világ?
Kicsit megfáztam este.
Akkor az nem az enyém volt .
Mert az enyém az TÖBB milliós kamera.
vámház körúton 800 kilót ér...esetleg 18k-s törtaranyat kaphatsz 11.5 dekát
Megvan a kamera. A célvégi sikánnál találtam meg a zöld mellénnyel együtt. Leadtam a vámház körúton egy idősebb kopasz csókának valami Kalapka Gyurinak. Azt mondta hogy a becsületes megtalálónak 500ezer jár. és adott valami papírt is amit be lehet váltani 700ezerért. vagy kivátani? nem tudom
Én hívtam a számot, de valami rekedtes hang azt mondta, hogy ötezeré' nyalogatja a zacsimat.

Most akkor rossz számot hívtam?

Mondjuk kétezeré' nem is adtam volna vissza a kamerát, mert igazábol nem többmilliós, hanem többTÍZmilliós cucc.
Na jó... tényleg volt ott egy láthatósági mellényes fazon a pálya szélén, kamerával a kezében, de lehet, hogy nem, ismétlem NEM több milliós, csak pár százezres kamerával a kezében...
Sziasztok.
Ha valaki esetleg találna egy kamerát a ringen az szóljon legyenszives. Sikeresen ott felejtettem a pálya szélén.
A megtalálónak 2000ft-ot adnék amennyiben vissza szolgáltatja.
A nagymamámtól kaptam, az új árra több, ismétlem TÖBB MILLIÓ ft!
Azt hallottam, hogy valami ződ mellényes rohangált vele. Aki tudja ki volt ez a személy az hívjon a 06-90-3344555 számon.
Köszönöm szépen.
Mi motorosok tartsunk össze.
Tájékoztatásul, a talált rendszámot a törvényi előírásoknak megfelelően a mai napon leadtam a XIV. ker. önkorm. hivatalban. A továbbiakban a központi nyilvántartási rendszer alapján azonosítják és értesítik a tulajdonosát. Ha esetleg valaki érdeklődne nálatok, kérlek adjátok át. Köszi.
Szia Jani!

Küldenél pár képet.
bali105gsxr@gmail.com
Köszi!
Se nem voltam ott, se nem tudom, de egy próbát megérhet http://www.carsandgirls.hu/car...
Több milliós kamerával?
Na olyat nem ismerek a ring közelében... Akkor lehet tényleg kukás volt...
:) Persze, egy több milliós kamerával az egyik kezében, csak a másikban nem láttam a kukás zacsit...
Az lehet, h kukás volt nem fotós...
Sziasztok!
Csak egy kérdés... a hétfői pályaestről - a "kezdő" csoportról - nem tudja valaki, hogy ki csinált képeket? Csak mert láttam egy zöld mellényes fotóst a pálya szélén, de sehol nincsenek a képek...
Előre is köszönöm, ha valaki tud valamit.
upsz,egyel több "ly" lett a kelleténél
Köszönöm!

Akkor megpróbálom azt a 90 perces "pályabelyárós" csoportot.

Sajnos abszolút nem tudom belőni,hogy mennyire lennék elveszve egy ekkora pályán.

Minden csoportban van lehetőség köridőmérésre?

Csak hogy legyen mihez képest fejlődni.
Ja ,kérem a kapkodás nem tesz jót az egészségnek!
Köszönöm ,rendesek vagytok!