Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert az papíros és nem használom ki!
Nem megyek utcára!
Hátha nem mennék vele szarabbul a 750-el.
A K5 1000,hez képest gyönge lesz.Miért cserélnéd le?
Hali! Áttétel -2 +2. Nagyon jó választás.
Na jó de ő egy szar motorral is jól megy, és így már nem is biztos hogy az adott motor jó de lehet hogy igen... vagy mégse? nem tudom, de azt biztosan
arra nevezek ha lehet ...de van még jobb is:tinnye- pilisjászfalu tété...no ott van félelem
Én még csak az 1000-el mentem pályán,nincs viszonyítási alapom.
Jó kis vas az. Atom Tomi nem ment vele rosszul.
Hali Urak!

Van valakinek tapasztalata K8 750 GSXR-el kapcsolatban?Áttétel stb...
Most egy K5 1000 van de úgy gondolom még a 750 is elég lenne.
Köszi!
Önkormányzati földterületen.
Svédországban. De ha itt Te ilyet akarsz tuti nem viszed keresztül, csak akkor, ha van pénzed kilóra megvenni az önkorit. Csak ha annyid van, minek csinálnál pályát? Akkor van pénzed eljárni bármelyikre. Többek között ezért sincs nálunk ilyesmi. És ha látszólag minden klappol, akkor majd jön két tucat polgártárs, aki szépen feljelent.
ha saját birtokodon csak a barátaidnak akarod akkor is kell engedély? talán a szomszédoktol
Még szerencse, hogy a pályákat nem túl sok egyenessel építik.
Sziasztok,
Cross pályát szeretnénk építeni.
Ha valaki tudja milyen engedélyeket kell beszerezni hozzá, annak segítségét előre is köszönöm.
Pannoniaringre megyek, R@R bajnokság második futama lesz 11.-én és a Slovak Kupa második forduloja is, mindkettőt vezetem, és megprobálok a Pringen dobogora kerülni

A Csobánka TT utvonala: http://maps.google.com/maps?sa...
Ja, jo az...a loter bejaratanal levo jobbosban (Csobanka felol) beszalltunk vagy harman az arokba egymas utan...mokas kis kanyar az....
Jó, akkor maradjunk annyiban, hogy ezen a környéken van hol motorozni. A Lepencét nem azért írtam, mert mert az a favorit, hanem mert talán azt más is ismeri. Egyébként is a Tinnye-Pilisjászfalu szakasz a leg TT-sebb.
Nem jössz ki Lepencére hétvégén?
Itthon vagy?
ha már utcáztok akkor nagyon javaslom a Csobánka TT pályát
Ez Csobánka és Vörösvár közötti 5 km, vörösváron csak a Temetőig kell menni és megfordulni és Csobánkán szintén a falu szélén kell megfordulni
sokkal jobb az aszfalt mint a mostani Lepence
Hétvégén kint leszek, ha arra jár valaki.
2 fehér-piros R1-et kell keresni.
Akkor nekem marad a tájnézés.
A TT motorzás egyik ismérve, hogy állandóan ráz a kormány. Ilyen apróságokon illene nem-fennakadni.
Mondjuk SV eléggé bekeményített első telókkal volt.
A mostani sokkal jobb.
Igen, az a térség. Mindegyik út jó végülis. A partmenti út is TT filing csak oda nem elég a 160-200, mert ott a kanyarok vehetők ennyivel az egyenesekben meg leakad a motor, pontosabban leakadna, ha nem kéne állandóan kerülgetni valakit. Emiatt az sem buli.
ZX-9R-en leraktam (sport) lábtartóig. Lehet menni.

Az, hogy oda járunk nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap reggeltől estig ott vagyunk. Pl. idén még nem voltam. Meg ugye tér és idő kontinum. Ha egyméssal szembe megyünk, nehezen mondhatnánk el, hogy találkoztunk. Pl. Dobogókőre tényleg minden héten megyek és másik 10 haverom is de véletlenül még sosem találkoztunk ott, csak ha előre megbeszéltük. Vagy persze lehet olyat, hogy felmész (kb. 5 perc?) és fent lángosozol 1 órát, hátha jön valaki. Én pl. hétvégén eleve fel sem megyek, nem vagyok kiváncsi a hétvégi prolikirándulókra de hétköznap se nagyon állok meg fennt. A buszmegálló visszafordító is egy fasza balosnak van minősítve, kár lenne kihagyni.
Amiről beszéltek az a skanzen-visegrád hegyi út? Visszafelé jó még esztergom-dobogókő is :)