Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia tudnal nekem is kuldeni elerhetoseget ,csak nekem r6 -ra kellene , koszi elore is
Kerlek add meg az e mail cimed es irok ra elerhetoseget.
Hali!
Az e-mail címedet küld el hogy tudjunk csevegni!
Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Tudtok valahol profi hűtő készítőt,,Yamaha R1 Rn 12,,természetesen verseny hűtőt szeretnék csináltatni.

Előre is köszi az infót.

Üdv
Chris
csuly92@gmail.com
Nort-West 200 élőben:


http://www.bbc.co.uk/sport/0/n...
szia! engem lehet érdekel.e-mail?
Sziasztok. Van egy eladó pálya idomos f3-am. Félig meddig pályára felkészítve. Akit érdekel az írjon.
Ja a telefon 20 3943458 vagy email tamashobor@upcmail.hu
-Dunlop intermediate vadi új 5.5-6.25-ös felniig tehát hatszázra és ezresre is (gyári adat):15000Ft. (Akár utcára is)
-Dunlop esogumik saját volt garantáltan 7 körrel, kopás nem mérhető szinte új, ugyanúgy hatszázra és ezerre is: 22000 Ft (70 ezret fizettem)
-Silkolene pro boost oktán növelő új:2500 Ft (új ára 6000 Ft)
-Euro-racing gyorsgáz ezres gsxr-ekhez, de sok máshoz is biztos jó:25000 Ft (új ára 202 euró+posta euroracing.it)
-Ohlins TTX rugók 100, 105, 110 (160mm): 10000/ darab
-Első 9.5-es rugópár:6000
-Első 9.0 RaceTech rugópár: 8000
-KN versenylégszűrő k9 1000: 8000
-K9 1000 520 lánckerekek 44-45 JT és 15-ös első CHT (már csak ez van meg) fejenként kb 500-km összesen 6500 Ft
- Pár ezer kilóméteres RK 520 GXW: 5000 Ft most nincs kép erről
Az erste-s hungaroringes vip klubbot gondolom elvitte a valsag ugyan ugy mint a motorosakademiat ami szinten ott volt megrendezve, en meg naluk jartam treningre. Par honapja kaptam az emailt hogy a motorosakademia szerzodes meg nem hosszabbitas miatt bezart es Szabo Attila most szamitogepes szimulator oktatas fele veszi az iranyt :(
Sajnálom.
Rendszeres pályázásra nem futja, mire elkészült a zsír verda elbaszódott a háttér ilyen motorral meg veszélyes az utcán menni...
Az meg, hogy 2szer eljutok egy szezonban a pályára értelmetlen és luxus is tartogatni egy ilyen vasat azért. Valaki jól jár vele, lesz rajt bukta gazdagon. Üdv.
Szép lett a motor! Ne fog fájni a szíved ha elviszik?
Az a helyzet hogy itt mindenkinek igaza van.Annak is aki azt mondja hogy jó dolog lenne a bérbeadás és annak is,aki azt mondja hogy lehetetlen nyereséggel kiszállni belőle.Venni tuti fogok egy nagyobbat a kis 125-ös mellé,a 25ös meg jó lesz a kakucsra,meg egyéb "kis" pályákra.Egy formálya van csak a bérbeadásnak: Ha haver kölcsönkéri,én meg cserébe kérek pénzt.Max ha bezúzza,szétverem a pofáját ha nem tud fizetni.
És tessék:
http://www.bermotorok.hu/dijak...

gsx-r 600 pályamotor bérlés 20.000 Ft / nap :) Nem mai darab ...
Korábban nem volt valami hasonló? Talán a gsx-r kupában indult erste 600 as motorok ...
Éves szinten le kellett tenni nem kevés pénzt és cserébe kaptál adott technikát meg a fene sem tudja még mit ... De ennek már sem híre sem hamva. De lehet csak én emlékszem rosszul.

Az a pénz amiért ezt a szolgáltatást megérni üzemeltetni, annyit pont nem fizetne érte senki sem ...
:) abszolút!
2.20Pancsin 6 pályanap a hátsó 2.08 már csak egy...
Sziasztok! Aki tud segítsen!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Na, akkor ezt felírom, t-e-m-p-ó-f-ü-g-g-őőő...
Szerintem meddő vita, beszélhetünk bármilyen technikai sportról, rally, pályaautózás, gokart minden a bérleti díj soha nem tartalmazza a gumit az üzemanyagot és a törést és ez így normális.
a PÁLYAMOTOR BÉRLÉS PEDIG SOHA NEM FOG ELTERJEDNI MERT AKKOR MINDENKI AZT HINNÉ , HOGY KVA NAGY SPIELER ÉS PÁLYARUTIN NÉLKÜL TÖRNÉK ZÚZNÁK A MOTOROKAT ÉS MAGUKAT, ami ugye nagyon nem biznisz senkinek. A motornak két kereke van és ez egy drága hobbi, itt mindenki a saját f.....val verje a csollányt és ne akarjon 10 mozijegy áráért más motorjával menni.
Amúgy meg idegen motorral nagymenőnek kell lenni , hogy valaki lazán és jól menjen hiszen a testreszabással elmegy pár pályanap önmagában a gumikérdés meg tempófüggő abszolút...
Szerintem meg senki nem kötelez senkit arra h béreljen motort ha viszont berelsz és nem megfelelő az állapot akkor nem viszed el vagy viszel magadnak gumit ennyi! A másik úgy gondolom előbb bizalmat kell adni egymásnak h te megbizol benne és ő meg tiszta lelkiismerettel oda adja a motort DE ameddig ez nincs meg otthon addig sokat ne várjon az ember . Én se veszek minden napra uj gumit sőt ameddig lehet addig használom ...........
Sziasztok!

Eladó egy IXS Alcarras 54-es új egyrészes bőrruha! Fehér színű! Ha valakit érdekelne írjon.

Ára: 110.000 Ft! az új ára 250.000 Ft
ez is kiadó rd 250 mami kupás