Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

ÚJ KAWASAKI Zx-6r , Zx-10r NINJÁK eladók

Steelhorse Motor Kawasaki Pécs
itt még több kép van a gépről az album végén: https://www.facebook.com/media...
Bali
Ha komolyan gondolod nekem van egy K5, igaz Svédben, de nem tartom kizártnak hogy meg tudunk egyezni

van benne Traction Control, gyorsválto és Bazzaz, fix lábtartók stb
itt találsz rola pár képet: https://www.facebook.com/media...
neked nefelejcs tea kell az bio
Sziasztok!

Találtunk egy rendszámot tegnap este a célegyenesen.
UE...3
Átvehető a Hungaroringen.

Üdv,
Tamás
Hring RC
Szia!

Végignéztük reggel a boxfalat oda-vissza, sajnos nem találtuk.

Üdv,
Tamás
Hring RC
Hali Urak!

Ha valaki tud eladó pályamotort ami jó az ne tartsa magában!K5-6 1000,K6-7 750,ilyenekre gondolok!
Köszi!
Sziasztok!

Sikerült ma kintfelejtenem a köridőmérő jeladóját a hring nyíltnapon. Akkumulátorral együtt volt a boxutca elejénél kirakva.Jutányos áron visszavásárolnám!
Ugyanitt: Cavintont vásárolnék!
Csütörtökön indulunk Brnoba
Endurance verseny pénteken, 14 körös verseny szombaton, mindkettő komoly kondiciot kiván, tehát a mai fiatalok nem jöhetnek szóba, ezért Matocsi Atival indulok :)
Artani nem art ha oda telefonalsz elotte, hogy lehet e motorozni azon a napon. Amugy helyszinen kell regisztralni.
Köszi!
És hogyan kell jelentkezni, ha mennék?
Ott helyszínen? Vagy előre le kell beszélni?
Szia!

Pályára nem kell jogsi. Csak egy papírt kell aláírni, amin vállalod a felelősséget. Illetve mivel nem vagy 18, ezért ezt egy 18. évét betöltött személynek kell aláírnia. Pl. szüleidnek. :)
Szeretném kipróbálni a pályamotorozást, egy zxr 250 motorral.
Kakucs ringet néztem ki magamnak.
Mivel még nincs jogsim és nem vagyok 18éves, ezért nem tudom hogy motorozhatok a pályán? Vagy kell hozzá jogsi is?
köszi a választ de az nagyon keskeny
És mindezt egy lesajnált, gyenge Yamahával
MERSZ nincs már. A kezdő csoport az az amire gondolsz.
Sziasztok!

Idén lesznek még MERSZ pályamotorozások?

A honlapjukon nem találok semmi aktuális infót,a Hring oldalán van egy 1x90 perces kezdő csoport,talán ez lenne az?

Sosem voltam még a Hungaroringen,csak párszor kisebb pályákon,ezért nem szeretnék "egyből" a kezdő csoportban nyitni
Szia!
Egy 18-as SLICK gumit 350X18-as tudok ajánlani, 15 ezerért használtan! 99%-os!
Szia koszonom a cimet , kuldtem is emailt.
Köszi a választ. Láttam már pár videót a pályáról, de ez egy kicsit jobb volt. Azt hiszem kipróbálom.
Köszi
van valakinek 18"x140vagy150es pályázásra alkalmas gumija?zxr250re kellene hátra
Az egyik megoldas a Frits a masik az Yamaha factory huto lenne, tegnap beszeltem Fritsel megigerte hogy megkeres. Ha nem sikerul vele irj mailt.
Sziasztok nem titkos az email cimem.
bela.kujundzic@ohlins.se
Szia!

Nekem is kellene elérhetőség!
nyemeczpeter@gmail.com