Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor vagy otthon? Ha ráérsz valamikor, akkor átgurulnék és dumcsizhatnánk. Nomeg a mocira is kíváncsi vagyok. :-)
Hétfőn írok.
szia!

Sajna ez a régi fényezése, ez ha jól emlékszem 2009-2010-es design. 2011-ben már más volt, most 2012-ben meg megint más a fényezése.. Ringen még nem voltam idén, holnap lenne euroringen motoros buli, de nem lesz belőle semmi ahogy az időjárást elnézem..
Szia Tutis!
Király lett a gép!. Mikor voltál a ringen?
szia!

kérdezd meg légyszi. Fém fékcsövek vannak fent, gumi meg még minimum 3-4 mm-es, szóval ezek is rendben vannak..
Szia Tutis.szerintem menne Dunaharasztin is.ha kell meg tudom neked kérdezni hétfőn,de ha olyan ahogy mondod+jók a gumik meg a fékcsövek,mennie kell.
temnészetesen aki tud közelebbi megoldást, az ne tartsa magában :)
okés, köszi előre is, hívlak majd!
hétfőn megkérdezem és sztem jöhettek.
Majd hívj fel délelőtt h ne felejtsem el.
06 70 930 2864
a rendszám már az eredeti helyén van és rendes szögben áll. Szigetszentmiklósi vagyok, de ha csak ott lehet Nálatok megoldani, hát lesz egy túra oda. Amúgy lenne még egy ZX10R is, az is ugyanilyen állapotban, csak ha jól emlékszem azon nincsenek indexek, szóval ketten lennénk :)
hát ez itt simán átmegy max a rendszámot kéne hátrébb dobni és nem ennyire megdönteni.
Hova valósi vagy? Megkérdezzem?
sőt, megtaláltam a bikepics-es képeket, színe már nem ilyen, de ebből látszik szerintem minden
képek
hátsó lámpa integrált indexes
oks, mindjárt, ha nem lesz más akkor kénytelen vagyok oda lemenni..
kár hogy az olyan messze van nekem Mikor volt ez amúgy? Mert állítólag mostanában szigorítottak..
Küldj pár képet elejéről hátuljáról és megkérdezem a csávót aki vizsgáztat.
balasy69@tolna.net
hát az enyém a fekete fehér gixer akit a fotókon látsz átment itt Dombóváron.
tompított van, hátsólámpa van, féklámpa van, tükör van, index van, kipuffban ott az e betű..hova vigyem?
Tompitott refi kötelező, hátsólámpa , féklámpa kötelező, egy tükör kötelező, index nem kötelező de ha van szabályosan kell h működjön(jobb ha nincs) és akkor át kell engedje ha gyári ha nem, a kipufogoról annyit ha nem gyári akkor e jelet kérhet h legyen.
most jöttem egy vizsgabázisról, ahol simán elküldtek, mondván hogy mindennek gyárinak kell lenni, sportkipufogó sem lehet rajta..
A lámpám amúgy egy sima kerek tompított lámpa, nincs rajta refi A hátsó lámpám integrált indexes.. szóval elég bajos, csak hát nem nagyon van kedvem visszaszerelni mindent gyárira, az kb 1 napos meló, kipuffot meg még bajosabb visszatenni, mert a katalizátor le lett vágva..
Ha van rajta lámpa, tükör, rendszám, akkor mi a para?
Nem kell gyárinak lennie.
de Lehet nem a legjobb ötlet itt fórumon nyilvánosan megkérdezni, de jöhet tanács privátban is.. A motoron van világítás, tükrök, stb, csak ugye ezek nem gyáriak..bár ha jól tudom most már fényképezni kell mindent, de elég sok helyen olyan autók is átmennek vizsgán amelyiket inkább a roncstelepre kellene vinni, szóval talán a motort is meg lehetne oldani..
Az nem illegális...?
most is ide írok hátha tudtok megint segíteni: vizsgáztatni akarom a motort, de pályaidomos lámpás, sportkipufogós, szóval nem nagyon menne át alapból így.. Tudtok olyan vizsgáztatót ahol ellenérték fejében le tudnám vizsgáztatni a motort?
Sziasztok!
GSXR 1000 K7-K8 alsó rögzítésű full carbon Yoshimura dob összekötővel tartóval eladó! Akciósan volt 230, most 110. Karcmentes.
06 70 930 2864
Van rája lehetőséged.