Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

160mm Öhlins rugók 100 105 110
14000 Ft/darab
Új kivitel lett felvezetve, a használt autó kereső oldalán! Használjátok előszeretettel!
Üdv Urak! Hallottatok arról,hogy foglalkozik-e valaki SCOTTS vagy GPR rotációs kormánygátló forgalmazásával kis hazánkban?
Látod erről van szó. Én 2 éve csak ennyit kérek de te nem értetted meg. Ne foglalkozz velem. Nincs szükségem a tanácsaidra. Tartogasd őket a Svédnek, Héja Robinak vagy bárkinek. Nem kell szeretned, nem kell utálnod, nem kell hozzám szólnod. Én sem fogok. És mindenki boldog lesz.
én inkább megyek futni...az értelmesebb mint ez az egész!
vidd szakemberhö
szerintem sosem voltunk jóban.de azt is elárulom neked ,hogy honnan eredt köztünk az ellenségeskedés:voltam kedves és építő jelleggel leírtam ,hogy szerintem hol veszítesz sok időt,volt alkalmam eleget tapasztalni mert a R&R versenyeken többnyire mögéd akadtam be jópárszor,mert amit kaptam zakót az 1000 től azt nem tudtam egy kanyarban behozni illetve nem játszottam kamikázét egyszer sem.Szóval eme építő jellegű hozzádszólásomat te kioktatásnak vetted....innen eredt minden ,pontosan tudom.De javaslom ,hogy ássuk el a csatabárdot és a szájkaratét....az első versenyig ott majd úgy foglak kezelni ahogyan te másokat bár ez azért nem jó megoldás mert akkor mindíg sokat kell várni rád.Preparátorral is játszottunk kormányvégsúlycsatát mókából,de ott valahogy biztonságban éreztem magam...Te ilyen takumaszátó féle srác vagy és ezt mások is észreveszik,s ha ennek hangot adok azon nem kell megsértődni,viszont vállalom amit mondtam.
/popcorn kóla bekészít/
Látod neked a legjobb. Abban a tudatban élhetsz, hogy az előrelátásoddal megmentettél minket. Komolyan irigyellek. Nekem meg majdnem bűntudatom van.
erre csak annyit hogy ahol te mentél ott mentem volna én, nem ütöttem volna el Danit, de sebaj, szerencsére ÉN észrevettem hogy gond lesz..De fátylat rá, amíg nincs személyi sérülés addig nincs gond..Majd megtanulsz Te is figyelni, nem mindenkivel születik ez, nincs ezzel semmi gond a nem cinkellek tovább, csak azért írtam ne oltsátok egymást mert van azért mindenkiben hiba Bennem persze nincs, de ez nem tartozik ide Lehet veszek akkor valami gyári viszkozítású olajat oszt jónapot, úgyse tudok motorozni, akkor meg nem mindegy az olaj..
Szerintem nem érdemes. A lényeg, hogy teljesen szét legyen szedve, el legyen mosva a villa. Ne maradjon benne truty. De ha futóműveshez viszed pl. Bájó vagy Déczi az úgy is öhlins vagy race tech olajat rak majd bele. Biztos megkérdezi mit szeretnél és tudni fogja mi kell.
ja nem azért kérdezem az olajat mert valami nagy eredményt várok tőle csak le akarom cserélni mert már 4 éves, csak gondoltam érdemes-e variálni vagy nem...
Amikor a Ferit elcsaptam tévedtem. Elismerem. A te esetedben sajnos ezt nem tudom megtenni. Szerencsére csak eldőltél a kavicsban. Bár minden esésem akkora lett volna.
Egyébként nem csak én mentem át előtted hanem a Dani is. Sőt Ő ment át másodiknak. Őt ütötted volna el.
A futóműhöz nem/sem értek. Más viszkozitású olajjal csak igen kis hibákat lehet megoldani. Ha gondod van akkor rugót kell cseréni, előfeszítést tekergetni. Svéd most próbálkozott több olajjal a villába. Semmi haszna nem volt.
Egyszer volt egy komoly teszt valamelyik külföldi lapban. Elővettek vagy 8 különféle villaolajat és a felének köze nem volt ahhoz a viszkozitáshoz amit ráírtak. Az 5w-s 9w volt stb. stb.
húztam egy satut mert láttam hogy be fogsz vágni elém, ezt akkor is elmondtam, de sok évnek el kell még telni hogy te elismert magadról hogy tudsz tévedni is, talán egy másik életben olaj témában valaki? Mondhatsz te is valamit, majd elteszem talonba
Erre csak annyit mondanék. Miért nem előztél? Ki tartott vissza? Senki nem vezetett ki. Húztál egy satut és mentél egyenesen. Meg van a videó feltegyem? Abban sem vagyok biztos, hogy a crazy nem küldött el téged akkor a picsába hiszen akkor még jóban voltunk.
Látod jó embernek szóltál mert pont ott ismer mindenki azon a telepen ez meg csak bérel 50 m2. és látta hogy előre köszön a tulaj mert szerencsére ott volt
Na akkor talán volt értelme nem a telóval fotózni
védd is mert rossz fotókat küldtél,aszonták---mondjuk azóta meggondolta és visszajutatta a pénz egy részét
juj micsoda téma megy itt megint ritkán olvasom már a fórumot de úgy néz ki vannak örök témák Crazy, ne törődj ki mit mond, ez most valami faszmérőverseny hogy ki megy 57-et meg ki nem? Ha mentél annyit hát mentél, ha nem akkor sem kell senkinek elszámolni vele Ddt-t meg ne bántsd, amikor engem is szépen kivezetett a kavicságyba mert inkább beszúrt elém minthogy felmérje a helyzetet és hagyjon nekem helyet, akkor is megmagyarázta hogy Ő ugyan penge csávó, én voltam a hibás mert előzni ott nem lehet ahol akartam (valami fura kressz szabály lehetett de azóta se találtam a kresszkönyvekben ) szóval hidd el neki hogy az Én azóta félek a motoron amúgy
Inkább abban segítsetek hogy telóolajat cserélnék, milyet tegyek bele vegyes használatra (utca/pálya).. Mondjuk utcán így is sírok a bukóban olyan keménynek érzem a gyári beállítást, stb, de pályán meg keményítenék rajta, tekergetem a futóművet mint aki értene hozzá, persze fingom nincs ezekhez Maradjak gyári viszkozításnál vagy keményítsek?
Lehet nem jól mértem de max 1-2 másodperc lehet a különbség de nem Attilát védem hanem magam .
Hitetlenkledésem nem az ellened érzett útálatomnak köszönhető. Inkább mondanám azt, hogy nem sikerült egyszer sem időmérőn vagy versenyen megfutnod azt az időt amit te mondtál és más nem látott. Így volt ez a 00-nál is. Egyelőre így gondolom ezt az 57-ről is. De mint írtam, sok sikert kívánok az eléréséhez úgy, hogy a neved mellett lesz egy lapon. Gratulálni fogok hozzá elhiheted.
Az általad említett kis társaságon kívül is sokan gondolják úgy mint én. De ettől függetlenül én is leszarnám ki mit gondol arról amit én magam tudom, hogy elértem.
Látod ez a különbség köztünk. Én sosem mondtam, hogy jó motoros vagyok, azt sem hogy jobb vagyok nálad. És kifogásokat sem kerestem sose. Ennyit tudok, béna vagyok. Téged amióta ismerlek állandóan csak sírsz. Nincs gumi, fék, gumimelegítő, szétrúgod a váltódat. Kit érdekel, hogy mitől vagy lassú? Senkit. Volt nekem is elég bajom azon a futamon csak nem emlegetem annyit.
Engem nem zavar ha megelőznek mert tudom ha véletlenül mennék 1:55-öt még akkor is egy világ választan el a pályacsúcstól. Ezért aztán nem is hazudozok. Ha javítok a köridőmön legyőzöm magamat. Nekem ennyi a célom.
Akkor elárulom azt is,hogy KaszásT-t akkor még nem ismertem soha nem hallottam róla soha nem találkoztunk....,én kerestem eladó első gátlókat mivel az enyémet egy futóműves tönkretette verseny előtt 3 nappal...mire Tomi felajánlotta hogy kiveszi az ő motorjából és felpostázza...hát van ilyen is.
Na megint elárultál 1 titkot az én kibaszott jó gátlóim segítettek
hát tudod...én a 10ede lóvét dobálom bele....de már az első közöskategóriás versenyünkön finoman szólva is sehol nem voltál egy öregebb technikától amin jómagad már pár évet elmotoroztál ,nekem pedig azok voltak első köreim vele...ráadásul KaszásT kölcsöngátlóival
ennek fényében értelmesebb lett volna ezt nem felemlítened ,de mivel ez nem várható el tőled ezért nem is tesszük meg nna.
Őszinén szólva meg is lepődtem tegnapi hozzászólásodon.Remélhetőleg ez így is marad ....vagy sehogyan... ,mert az elmúlt 2 év nem volt igazán megfelelő és felesleges is volt.
Az ,hogy a kis társaságotok nevet vagy röhög rajtam vagy az időeredményen,az nem biztos ,hogy a többi emberre is vonatkozik,mert itt tegnap hirtelen hogy-hogynem feljött a 3 érintett ember.ddt-t pedig a zsírferis boxbandriftelés után asszem pont én voltam aki megvédtem ez akár vissza is kereshető,de biztosan emlékeztek is rá.Viszont ezzel egyetemben nem kell,hogy elfogadjam netán szeressem Tibort,mivel nekem nem igazán jön be a pali stílusa és hozzáállása amihez jogom van ,mint nektek ez fordítva.Nem fogtam senki másra a veszekedés kezdetét,nem célom és értelmetlen is lenne.Én szeretem a cinkelést mert műsört visz az életbe, viszont annak is van egy határa, amely jócskán át lett lépve többször is.Ezt természetesen én sem és más sem tűri jószemmel.Elfogultság van benned,mivel hitetlen voltál sokszor és ehhez jócskán hozzátett az általam érzett útálatod.ddt-t a kezdetektől fogva nem igazán tudtam elviselni folytonos kioktató és mindenkinélokosabb magatartása valamint az iszonyatos seggnyalása miatt,melyet már évekkel ezelőtt még Te magad is megjegyeztél.Ettől neveztem féregnek.Mindenkit szeret valaki, de senkit sem szeret mindenki.Az ,hogy az én stílusom milyen azt ne boncolgassuk mert megtetted már 100x,lényeg ,hogy leginkább nem akarom hogy mindenki a "haverom" legyen-ettől olyan amilyen.És ez nekem igy jó.Azon pedig már jócskán túl vagyok hogy az érdekeljen ki-mit és-mikor mondott.De mostmár valóban adjuk át a topikot pl Svéd sloringes beszámolójának,mert ennek mindenhol,de nem itt van a helye