Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Becenevét nem tudom Németh T volt a neve
Félreérted a helyzetet. Őt nem érdekli a Feri testi-lelki épsége. Neki az fáj, hogy éppen az élen haladt amikor jött a piros zászló az esetünk miatt. Megfosztottam élete nagy pillanatától.
Indulat csak a tréfás kis megnevezéseid miatt van bennem. Az irományod többi része annyira nem érdekel mivel már 20X át lett beszélve még indulatmentesen. Csak hát had lássák itt a másik oldalt is.
Zsír Feriről röviden:
Én nagyon bírom a palit mert van dumája és nem sértődik meg ha az ember a vérét szívja. Na meg nem beszélve arról, hogy egy segítőkész embert ismerhettem meg a személyében. De pont Ő az aki a boxban úgy viselkedik mint egy bolond. Nem igazán tudom elképzelni, hogy Tibi direkt szánt szándékkal kiüsse a vasat Feri alól. Szerintem ebbe egy kicsit többet látsz mint ami valójában van az esetben.
Kicsit az a baj Crazy, hogy ismét másra fogod a veszekedés kezdését. Pedig Te voltál az aki férgeztél és nem megfelelően beszéltél Tibiről. Ezeket előszeretettel el szoktad felejteni. Nem várhatod el az ilyen esetekben, hogy az általad említett emberek fülüket farkukat behúzva beszarjanak tőled és kussoljanak.
Gondold végig amit mondtam mert nem baszogatási szándékkal írtam.
Te vagy az egyetlen, aki nyugodt hangvételű beszélgetésünkbe indulattal szólal meg és hát:mindig az kiabál akinek a háza ég.
váltóhibásan mentem mögötted ott van mindkét videón.
Talán nem állok le vitatkozni a szinteden,mert legyőzöl a rutinoddal .Vedd magadra egy picit Jani hozzám intézett mondatát:"senki nem veheti el tőled"

ja tényleg:az egyetlen közös 1000 es versenyünkön honnan rajtoltál?hanyadik voltál amikort kiestél 4 kör után?hány mp-et kaptál addigra?nyugodj meg tibor mert felfakadnak az ereid
Mivel Zoli társaságába tartozol és az általa említett emberek egyike vagy,nem éreztem magamra nézve kötelezőnek ,hogy beszámoljak Neked erről.Akkor is írtam ,hogy Kaszás Tomi volt,de akkor még nem ismertétek őt-ezáltal még inkább kétségbe vonta a ti társaságotok ezt ,ami persze semmit sem számít mert mint ahogyan fogalmaztad :ezt az érzést már senki nem veheti el----mint ahogyan egyikőnktől sem veheti el senki ,amit megélünk a pályán.Az az évi 3-4 alkalom amire kijutok-pláne magamnak szól és ezzel az alap felkészültséggel és minimális gyakorlással igen örülök minden eltöltött percnek odakinn
Viszont szerintem is unalmas már a dolog. Légyszi többet ne hozd fel.
Hú a nagy moto gp nézésben lemaradok mindenről.
Valamit írok már ha így meg lettem említve. Tételesen.
1.Féreg: Az te vagy nem véletlenül utál szinte mindenki aki kicsit is jobban ismer.
2.Útban voltam a márkakupán: 2X jöttél mögöttem. Megelőzni nem tudtál pedig akkor te már egy éve 00-ás ember voltál én meg 03-05-ket mentem. (Vajh miért nem hiszik el neked az 57-et?)
3.Miattam nem lettél első: Miért mi változott? Az új rajt után hosszabb lett a pálya? Robi ugyan úgy körbemotorozott volna a -2-ben ne aggódj.
4.Zsirferi: Ferencünk már többször abbahagyta a pályázást és az eset után előbb volt újra a ringen mint én. 1 hónapja még élénken érdeklődött a Slovákringes lehetőségek iránt. Lehet engem elmebetegezni meg szidni de akkor is éles verseny volt ahol a saját határainkon megyünk. Valóban a nagy sietségben hibáztam ez előfordul . Se előtte se utána nem volt ilyen. Személyi sérülés nem történ az anyagi kár sem volt jelentős. Ennyi.
Nem akarok belemenni "oldalakon" keresztül tartó vitákba,de azért leírnám a véleményem.
Nagyon ritka az,hogy valaki aki 01 és 05 között közlekedik és néha összejön a 00, egy 40 fokos nyári napon amikor nem igazán megfelelőek a viszonyok kivág egy 57-et.Aztán meg a közelébe se ér.Persze nem lehetetlen,de igen ritka.Pl én még nem találkoztam ilyennel.De ha így is volt akkor az úgy hiteles ha van transponder vagy race chrono.
Én anno kérdeztem Tőled mikor kiírtad a Facebookra,hogy ki mérte stb,de nem voltál vmi bőbeszédű.Nem kell diploma hozzá,hogy levágja az ember mi a szitu...De ha Te ettől jól érezted magad azt már senki nem veheti el tőled.
Ott nem a Döklen volt?
Mi bőröndöt nem vihetünk
aki nem börgöndön volt ,mind buzi
A tiszti
Melyik volt a nagy kantin?
Talán a pöri is meglesz még1x
Akkor biztos taliztunk a nagy kantinban volt 1 zegi majdnem vőtársam
köszönöm szépen.
bár már jobban izgat a boxutcás szarvaspörkölt csivasszal
no meg inkább sloring mint ez a szégyen ami itt van.Ha meg röhögnek ....az már jó...jobb eredmény mintha sírnának.
Lehet nem kellett váltani hozzá, de én nem láttam olyan időeredményt amin 00 lett volna 600-al. Lehet, hogy tévedek, de nem emlékszem rá. Ezért mondtam, hogy motort kellett váltani hozzá. A tizessel tudom, hogy mentél annyit. Gratulálok is hozzá. De ettől kíváncsian várom, hogy mikor lesz meg az az 57 úgy, hogy egy időmérő lapon a neved mellett lesz. És bár igen sokan röhögnek rajtad mikor szóba kerül az 57 én sok sikert kívánok az eléréséhez.
92-február-93február. Kantin, kajálda.
Nem kellett hozzá motort váltani.És nincs ki előtt bizonyítanom.Mivel a magam pénzéből magamnak motorozom.Ez a másik idejével foglalkozás csak néhányotok betegsége.Valóban egy néhány körös Dunlop került fel ami Briantól való és a megfelelő keveréken volt a lényeg mivel kurva meleg volt /39 fok/ és 7704 es keverék volt ami feküdt neki,és bár ez volt az első! Dunlopom máris elnyerte a bizalmamat,mert hittem Briannek és 0.95 re tettem tökhidegen.A következő nyiltnapon mikor kint voltál id. Bérczivel aki megtalált hogy mutassam azt az egyötvenhetet akkor egy időjárásnak nem igazán megfelelő hátsó volt fenn és az Xrac is már a hetekkel előtti volt-no meg nem minden nap egyforma.Akkor a nagyon melegben minden jó volt ahhoz ,hogy az legyen ami.dédété körüli szóbeszéd pedig nem igazán fog meg mivel egyrészt a pali egy féreg,másrészt már 2 éve is útban volt a márkakupákon ,de mivel 1000 el ment igy én pedig 600-al leginkább feltartott és ez nekem beleszámított az értékelésbe-ez látszott is.Első és egyetlen 1000-es versenyen indultam a görbecsavarhúzós ,napmelegítős technikámmal- Pred jelenlétében-,de akkor is Tiborunk baszta ki alólam az első helyezés lehetőségét, amikor felelőtlen sietségében telibebaszta Zsírferit ,aki azóta inkább nem pályázik,mert fél az efféle elmebetegektől.Szóval igen:sajnos nincs lehetőségem folyamatosan a legtutkóbb fékbetétekkel és tökéletes gumikeverékkel menni-örülök ha van kopásjelző az akármilyen gumin.Egyszerűen csak jó lenne, ha megszűnne a viselkedésformád felém tanúsított oldala,miszerint mindig velem vagy elfoglalva,és ez évek óta tart kezdve 2009 ben a 2.06 fikázásával..Tudjuk tudjuk elmondtad már 100x ,mindenki hallotta ezért mindenki örülne ha mással foglalkoznál.Bár nekem tetszik-csak lehet mások már kényszerbetegnek tartanak emiatt-és ezt nem venném a szívemre És:ha 1.57.9 lesz akkor én 1.57.9-et fogok mondani.Mert magamnak motorozom.
Kezdödik a gp szevasztok.
Gk sofőr voltam igaz volt lehetőségem a konyhára menni
Akkor volt az a sok ételmérgezés nem?