Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jön a hidegfront?
ja ja janikám a 2 gumit sem fizetted ki!nagy gané vagy te!és bocs hogy ide irom!


mondjuk nem is kőőőő..ennyit ér a barátságunk.
no meg seggitettééé is azota néha... tiéd ajiba
Szia! Keddre vártam a csomagot.Fontos lett volna,hogy addigra megjöjjön.Hívtalak is de nem vetted fel.Ma jött egy másik csomag,ugyan az a postás hozta,és Ő mondta,hogy a posta hibája ,hogy a Te csomagod nem jött meg időbe.Mert,hogy Te időbe fel adtad(amit én nem tudtam,mert nem vetted fel és nem hívtál vissza)
Elmondása szerint ha panasszal élsz vissza adják a pénzt,mert Ők hibáztak.
Ettől független kifizetem neked a költségeket,és szeretném külön megköszönni,hogy ezt ide írtad
Bérczi Jani...
Tudom hogy nem szándékosan szerettél volna velem kibaszni, úgy hogy csak tájékoztatásul közlöm, hogy 4 nappal utána miután beszéltünk, írsz hogy még se küldjem a szelepeket, azzal én már nem tudtam mit csinálni mert már rég a postán volt.
A csomagfeladásért kifizettem 1800at, majd miután nem vetted át és visszahozta a postás, neki ma még 900at.
nagy biznisz volt...
Szóval ez csak tájékoztatás, hogy tudd ez sajnos így működik...
komplett blokk már nincs meg.minden más megvan karbi is.
emailen beszéljünk sztem.. uazosember@gmail.com
kompletten mennyit kérsz érte?
a hétvégi slovakia ringre lett még egy motornyi helyem furgonban, ha valakit érdekel. pénteken pakolok be, sz hajnalban indulás és vas este jövök vissza bp-re.
halihó ha vkinek kellene vmi a mocibol... blokk nincs már..
email : uazosember@gmail.com
Hali!
Jó rá.4 rúgó.Adatlapomon ott az elérhetőségem ha kérdésed lenne.
Hali!

Ár? K2-re jó?

Köszi
akkor nekem egy csutkagyorsgáz kell.
persze,hiszen kormány kifli,vagy kukorica csutka!
akkor a kormány is kifliből van?
WP, Öhlins rugóval
Hát nem Öhlins az egy biztos...
melyik az a kormány a képen?
Ez nem WP gátló?
Sziasztok eladó suzuki gsxr hátsó öhlins gátló 85kg-os rugóval:65000ft RHE kormány párban:20000ft gyorsgáz:10000ft brembó 19x20as felső fékmunkahenger:35000ft lábtartószett:20000ft van még k4 1000 utángyártott fejkonzol fejidommal egyben:20000ft számom:06-20-9-828-560
Pakkos láda pályázáshoz!Érdeklődni nálam.
A kedvedért leírom pontosabban, mert ritkán szoktam meséket írni.
Tehát, 2008-09 telén nem volt autóm, és kénytelen voltam az akkori gsxr750-emel járni Bp-en. Egyik alkalommal 5-10cm hó volt a hőmérséklet stabilan 0 fok alatt volt mert nem olvadt sehol. A IX. kerből mentem ki a pólushoz, mikor odaértem olyan helyen álltam meg ahol nem volt eltakarítva a hó, pár métert haladva a hóban. A gumikra feltapadt a hó. Elől D211, hátul Bridgestone BT20 Sport-túra gumik voltak. Az első gumiról mire leszálltam a motorról és levettem a sisakot, elkezdett olvadni a hó, a hátsón ugyanúgy maradt míg újra el nem indultam (kb 20 perc).
Ezzel nem azt mondom hogy üzemi hőfokra melegedett és tuti jól tapadt hanem azt a tényt állapítottam meg hogy egy d211 első jobban melegedett 0 fok alatt mint egy sporttúra hátul.
Én már meg is rendeltem magamnak. Kaptam hozzá egy garancia papírt amire az van írva, hogy : NO LIMIT.
jó hogy leleplezted dévöd....már szabadságot akartam kérni,meg venni akartam ducatis börruhát.
azt azért nehéz elhinni hogy hoban melegedett a gumi!
Pont...
D211-el mentem utcán és pályán is. Pályára nem kérdés hogy jó választás e, az egyik legjobb a mintásak közül. Utcára is tökéletes TÉLEN is, használtam hóban, sportmotorral, és jobban melegedett mint bármelyik túra gumi. Futásteljesítményt nem tudok mert egy hátsó se volt több ezer km-t de a közepe egyiknek se kopott láthatóan. Normális közúti használat mellett minimum 5000km-t el kell mennie, nemnormális használat mellett pedig egyik gumi se bírja sokáig.