Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az kicsit nevesebb versenyen indul
Ja le esett KAWASAKI nincs a gp.
a cikk végében megtalálod a választ kérdésedre
Mért jó vészmadárnak lenni faszikám
Jaaa nem te néked 1x sikerült 2 alá menned de még te sem hiszed
koffácsnyikkiék pedig gyűjtik a egyszázalékot:adakozz hogy szurkolhass jeligére....Ti már felajánlottátok?
ne is törődj vele...az még tavaly volt...biztos a sikánnál nyomtad le a stoppert
ne rőhőgj vaze mert nem értem
már megint mit mértem rosszul
mee nem tucc te semmit.még mérni se
Helló passz ezt én sem tudom mert még így nem voltam de tervezném gondolom megnézném a pannoniaring oldalát ott megnézem van e motoros rendezvény és oda csörögnék
szia uram.
remélem te tudsz segíteni .
eddig csak a Phoenix napokon mentem de szeretnék többet menni igaz nem egész nap hanem délutánonként
hogy erre van e lehetőség és azt vajon hogyan tudom meg hogyan szerezhetek tudomást róla hogy más szervezői napokon fellehet e menni délután és mennyiért.
keddre vártad? akkor miért nem szóltál előre?
2napos szállítás van (nem a posta hibázott), és hétfőnél hamarabb nem adhattam fel, ha vasárnap beszéltünk...
szóltál volna és kiegészítésként lehet kérni másnapi kiszállítást...
na mind1, én ezzel lezárom a sztorit...
peace... jó pályázást...
Hajrá!
Igazad van wazzeg!Napokban gondoltam rád,mert kellene egy kis segítség,de hát előbb vissza kell adnom a pezsgőt,meg egy két kényszerduma pb ről kigyorsításról szarháziakról aztán előállhatok...
Tényleg nagy ganééé ez a Bérczczi gyerek . Nekem már több évtizede tartozik egy üveg pezsgővel. Le sem szarja a fejemet . Mostanában már fel sem hív . Szerintem fél tőlem.
Megjött már a pénzed meg a fékkarod a korrekt önmagát fényező "vidéken nem ennyit ér a becsület" csávótól?
Vagy van új történet?
sziasztok keresek aptilia sr 125,150-re vagy gilera runner 125,180 sportkipufogot! ha valaki tud vagy valakinek van jezeze adatlapomon az elérhetőség vagy ha itt ir az is jó!
mé nem menté tegnapelőtt!?
500-at adok érte!má nem kell!má biciklizek.
elsőre az nem lenne rossz,de nem megyek ilyen fos időbe
basszá má le engem is valamié...
féked még mindíg a szekrényben..kell?300ájró.de csak mer átkúrtál -nem is bigpiszton a bele
ne törőgggyé semiveeee..mennyé oszt 2.14!