Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt kérem szépen tagadnám ha,és amennyiben van rá,esetleg rája lehetőségem!
ugyan az a villamos áll ott!?
Volt ennél dúrvább is. Volt pofád azt mondani, hogy nem is tud svédül .
a legszebb hogy elmult 25 év,,de a villanyos ugyanaz
UGYVAAAAN!
a szemét rohadék milliomos állat,inkább engem pályáztatna,mennék neki 53-at pikk pakk!

őőő...... vagy nem erre gondoltál!?
Titanic?
öre talmát megismertem,aztán a motoron a felirat is meglett onnan tudom biztosra hogy ez meklau!
háttér:mi az,nagy sárga,és fáj ha a szemedbe megy!?
Most már inkább mondd azt amit a háta mögött szoktál.
szervezésben nagy vagy! nélküled még hobbi racsing is alig lenne!ez pedig tény kérem szépen elvtársak!
Svéd, 40 éve?
képrejtvény
Ezt bekeretezhetem?

Mostanában egyre többen mondják hogy ha nem lennék akkor fingjuk sem lenne arrol hogy mikor hol lesz a következö verseny, milyen feltételekkel, mert ahonnan igazán kéne áradni a tájékoztatásnak, ott még a honlap is üres.....

Még a Slovakiaring vezetösége is örült hogy legalább valaki firtatja a feltételeket és korrektül akarja tájékoztatni az indulókat
Szóval ez a Prókátor büszke rám, ezt is megéltem....
Hát legalább nem grammoztam a hajtókart 3 napig előtte.
Amúgy az kérem egy műszer.
Targonca a 3 hengeres libakergetődhöz kell, hogy kivigyék a a MÉH-be.
Egy targoncamotor meg 3000 db ceruzaakksi,3 kiló forrasztóón és olyan egyenletes lenne a blokk mint a kisangyal.
A tapasztalatok szerint - amiről konkrét példát írtam én és cikket szerzett valami jó nevű - igenis számít a szinvonal. A szalma TT (ezt a kifejezést asszem én írtam le először ) számomra is nagyon kedves összejövetel és egy kitűnő szezonzáró esemény, de egyébként ugyanúgy igaz rá amiről szó volt, mint bármely más versenyre, sőt. Viszont mivel eleve nem éles versenynek, pláne nem OB I. futamnak van szervezve nem hányok attól, hogy többen csak körbe töfögnek, vagy akár 2 kört is kapnak 10 alatt. Annó én magam is gondolkodtam azon, hogy benevezek, aztán nem vált az ötlet túl kemény elhatározássá, így nem mentem. Mostmár nincs is oda alkalmas gép.
Kössz a bizalmat.
Na de képzeld el azt a pár ezer embert a ringen. Mennyit kellene sepergetni a sok tökmagot meg a szotyit utánuk.
Szerintem a nézőket, nem feltétlenül a VB szintü versenyek érdeklik... Beérnék ők kevesebbel is, azzal is amit a hazai OB v márkakupa mezőny tud produkálni... Erre példának csak a MAMI kupát tudom felhozni. Balassagyarmati futamon több ezer ember volt kint, mert volt reklámja. Ott is voltak gyors fiuk, de arra aztán tényleg nem lehet mondani hogy profi verseny lenne.
Reméljük, nem robban fel.
Na meg volt, hogy aludtam is néha.
de ne csak a hátsót!mert akkor állitani kő az elején!
meg te háttal ültél,azért az sem elhanyagolható