Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezen nem tudok vitatkozni.
Igazad van.
Na jó de te teheccség vagy!
Én az nélkül mentem 05-t.
valamelyik hétvégén én is akarok menni délután 1 kicsit
Hát a feltartás az megy nekem a következő körbe ismét és ez így megy majd mindig
jaja de inkább 12, mert 11 OB meg ilyenek ha jól tudom. De előtte még szeretnék menni egy osztrákra. bele kell jönnöm nehogymá feltarts megin
máj 11-12 talán jó lesz
Kéne menni, de most szar esős napok jönnek. Idén még nem ültem motoron, de ha kisüt a nap biztos menni fogok.
Nekem az 55-tel félisten vagy, úgyhogy iszom szavaidat holnap le is vetetem a gumákat a pitsába
de csak védő gumi és máshová
miért?kell!?
Heló pici ember mikor jössz a pancsi-ringre ?
Figyelj a gyorscsávó megaszonta pár oldallal ezelőtt: "2,05-nél még nem kell gumi a felnire faszikáim"
Köszönöm, zenithracing-el már le is beszéltem a dolgot...
Én alapból nem vagyok híve a házi tuningnak sőt csodálkozom, hogy beindult de elég alaposnak tűntél. Minél kisebb a lendtömeg alacsony fordulaton annál egyenetlenebb nem? Lehet 7-8000-nél kisimul. Persze nekem lövésem nincs erről.
A Metzeler Racetech-ek (pl.CompK) nagyon jóindulatúak, széles határtartománnyal, jó tapadással. Ilyenek a Pirelli Diablók is,nekem bevált, de kérdezdd Briant a gumis topicban!
Oké, de grammoztam a hajtókarokat 3 napig. Jónak kellene lennie. Olyan sinus képleteket írtam, meg statisztikákat excelbe, a matek tanárom dobna egy hátast tőle... Erre ráz, mint az ipari áram.
Olyan mint egy MV gyárilag.
Alapvetően a 2:10 fölötti időhöz elég a 2CT is. Én viszont azt vallom, hogy minél kezdőbb valaki annál jobb gumi kell neki ami tolerálja a hibákat. Pályára pályagumi kell. 5 körös Hringes vagy ami van persze biztos forrásból. Pl. Brian.
Kiegyensúlyozótengelyt kivetted vagy nem? Naná, hogy ráz. Reméljük a legjobbakat. A többivel ne is törődj.
[30928] április 8. 16:51
Sziasztok Pályamotorosok.

Egy pár kérdéssel fordulnék hozzátok.
Sikerültt venni egy pályamotort. k3 750.
Mivel Kecskeméti vagyok nagyrészt itt szeretném a gokart pályán használni. max 10 alkalom. 1szer 2szer pedig - Kakucs, Euro/Hungaro-ringen.

A legfontosabbnak itt is a gumit tartom mint utcán ott 2ct-t használok.

Kérdésem pedig az lenne ide mint ajánlotok.
Ár érték arányban azért jó legyen.

5kör ös h ringes gumit vagy mit?

És hogy mit szeretnék menni? hát nem 2.10 es időt egyelőre. Szeretnék nyugodtan kanyarogni gyakorolni a kanyarodást jó körülmények között. és ha el fikkantanék akkor nem a k7est siratni...

Több véleményt szeretnék meghallgatni esetleg ha van olyan amire gumin kívül figyeljek... legyetek szívesek írjátok meg (akinek ideje van regényt is írhat:)

Köszönöm előre.

Üdv.:Árpy

(Gondoltam hátha most meglátja valaki.. vagy én is lobbantsam be a tüzet?:)
Legalább Te ne bosszants Tibi. Pontosan tudod, hogy a mondandómmal semmit nem akartam megmutatni. Egyébként összeraktam annyira, hogy beindult, de még nem mentem vele. Mindjárt megyek és feldobom az idomokat. Amúgy ráhibáztál, mert hátsó fék pont nincs jelenleg. Ki kellett kötnöm a lengővilla szopás miatt. Kicsit el vagyok bizonytalanodva - de lehet, hogy ez már csak pszichózis - mert elég hangos a blokk és eléggé ráz is... De majdnem úgy veszi a fordulatot, ahogy reméltem. Egy térkép írás, meg egy Bódis dob kell még.
Látod megint mit csináltál? Ne írogass annyit hanem gyere a ringre oszt mutasd a hátsófékes kanyarvételt. Összeraktad már a motort?
Az egész csak "RÁLÁTÁS" kérdése!
Ha nincs néző akkor minek fizetne a szponzor? Miért nincsen néző egy OB-n?
Na és persze nem egy akkora pézmosoda ez mint a zombik labdakergetése.
Teljesen egyetértek!

Annyit tennék hozzá, hogy egy Kispataki típusú tehetséget faszért nem lehet felkarolni? Miért a sok botlábúra zombira kell elzúzni a kurva sok pénzt?