Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nos tud valaki ajánlani futóművest olajcserére?
Ne aggódjatok sokat, törvényszerű volt, hogy ide jutunk.
Ugyanez mattban.
Én személy szerint 10 éve láttam utoljára rali versenyt, már akkor sem volt mit nézni rajta. A múltkori sóskúti endurokrosszon eldöntöttem, hogy azt sem nézem meg többé. Teljesen felesleges. A sportmotorra jó pár éve írkálok, amikor 2007 táján leírtam, hogy amit Magyarországon motorversenyzés címszóval felmutatnak, az a vicc kategóriáját allról súrolja, akkor mindenki engem anyázott (lehet, hogy most is ez lesz). Amíg tehetségtelen, béna és beszari emberek mennek ki a pályára, akik pl. egyszerűen nem mernek gázt adni, addig alapjaiban romlott minden cél és az oda vezető út.
(Én magam tehetségtelen, béna és beszari motoros vagyok, ezért eszem ágába nincs versenyezni. Az viszont, hogy a pályanapon gyakorló versenyzők negyedét tök simán leverem full utcai motorral, vagy hogy a fizetős gokartcentrumban a 20 kör után 1 tizedre vagyok az állítólagos pályacsúcstól a 100 kilómmal, ezek nem normális dolgok. A dolgok nincsenek a helyükön. Mert ugye nem az a kérdés, hogy én hogy csináltam, hanem az, hogy mi a retkes f...t keres a raliban az a csávó, akit simán megvertem a gokarttal (6LE-s szarral)?) És akkor ott van mé a tény, hogy a magyar motorsport (és minden más élsport) pénzmosoda ugyebár. Én semmi jóra nem számítok.
Ha nem adó-l
/sajna nincs okádós emotikon/

az űber ,az adó 1%-os reklámjuk:adakozz hogy szurkolhass--nem tom van e ennél lejjebb..
hátha olvassa
Az 5-höz lenne eszed mííííííííí.
Nem én az #5 Lányra.
A mams meg valamilyen szinten kellene a szabályok betartása és ahol lehet segítségek miatt.De ahogy itt olvastam nem rugalmas a megváltozott körülmények kezelésében.Mondjuk ha én ilyen lennék akkor már nem lenne munkám
.
Ja, Te a Janira gondoltál?
Én nem azért írtam most!
De viccet félre.
Ha nem lenne mams akkor ki tiltaná meg, hogy magyar bajnokság legyen. Valami külföldi ezt is megmondhatná? Mert ugye mams ide mams oda, tavaly nem volt OB. Viszont biztos ami biztos a nem olcsó nevezést beszedték. Lehet tényleg jobb lenne ha az OB-t is a Svéd rendezné valami külföldi szervezés napjain. Tiszta szégyen ami itt megy.
A rálátásod
ezt ha látja lehidal.
Mindig ezt csinálja? Méreget meg írogat?
nem tudja csak irja.
Kicsoda jön meg?
kit öl meg katarban.
Megjőn Katarbol és megtudod
Meg sem tudom jósolni mekkora kár érné a pályamotorosokat ha a mams-ot megszüntetné a bíróság. Erre sajnos nincsen rálátásom.
huh de rég nem jártam erre
Mindenki él még vagy van valaki akit azóta agyonvertek?
csakhogy ne kelljen sok sok oldalt visszaolvasni....

ja itt egy jo kis verseny vasárnap történt az eset vagy 5-6 fokban :)
http://youtu.be/ZYShQzeAzko
ez előreviszi amotorsportot asok bürokratikus fasszság.
OK ! Köszönöm , holnap megnézzük és meglátjuk mi lesz.
Attix haverja árulja.Kérdezd őt.
tudsz ajánlani Te vagy valaki más olyan szakembert ahol elvégzik az olajcserét a telómba és nem csillagászati árakat kérnek?
Ezt most olvastam... vélemény?
Tisztelt MAMS Tag, tisztelt Meghívott!

A Magyar Motorsport Szövetség elnöksége a 2012. április 4-én megtartott elnökségi ülésén az Alapszabály 22. § (1) bekezdés a) pontja alapján összehívta a MAMS rendkívüli közgyűlését.

A rendkívüli közgyűlés összehívására azért került sor, mert a MAMS 2012. április 4-ei éves, rendes közgyűlésén az Alapszabály és a sportról szóló 2004. évi I. törvény szerint kötelezően tárgyalandó napirendi pontok közül több nem került elfogadásra.

A MAMS működőképességéhez szükség van a 2011. évi pénzügyi beszámolónak, közhasznúsági jelentésnek, valamint a 2012. évi pénzügyi tervnek az elfogadására.

A 2012. április 4-ei közgyűlésre a 128 MAMS tag sportszervezet közül 41 küldött képviselőt. Ezek közül 22 fő „Nem”-mel szavazott a kötelező napirendi pontokhoz kapcsolódó, előzetesen kiküldött írásbeli előterjesztésekre és azok szóbeli kiegészítésére. A szavazás előtt az elutasított előterjesztések egyikére sem érkezett kérdés, észrevétel, vélemény.

Felhívom szíves figyelmét, hogy a napirendi pontok ismételt elutasítása esetén:
- a MAMS nem igényelhet támogatást az állami sportcélú támogatási rendszerből,
- törvényességi ellenőrzésre kerülhet sor. E körben a törvényességi felügyeletet gyakorló ügyészség keresettel fordulhat a bírósághoz, amelynek eredménye a közgyűlés összehívása lehet. Amennyiben a törvényes működés így sem állítható helyre a bíróság a MAMS-ot megszünteti.

A rendkívüli közgyűlés időpontja: 2012. április 23. (hétfő) 15 óra
Helyszíne: Magyar Sport Háza
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3., 1. emeleti konferenciaterem

Napirend:

A Szövetség 2011. évi pénzügyi tervének végrehajtásáról szóló beszámolójának jóváhagyása
2011. évi mérleg és éves beszámoló megtárgyalása és elfogadása
2011. évi közhasznúsági jelentés megtárgyalása és elfogadása
Felügyelő Bizottság jelentésének megtárgyalása és elfogadása
A 2-5. napirendi pontok elfogadása
2012. évi pénzügyi terv elfogadása


Amennyiben a Közgyűlés a meghirdetett időpontban nem határozatképes, az Alapszabály 17. § (2) bekezdése alapján a Közgyűlést változatlan helyszínen és napirendi pontokkal 16 órakor tartjuk. Az ismételten összehívott közgyűlés az eredeti napirendre felvett kérdésekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes.


Az előbbeikben előadottak miatt megjelenésére feltétlenül számítunk!


Sporttársi üdvözlettel:

Pusztai Csaba sk

elnök


Budapest, 2012. április 6.
A belinkelt motor előéletéről tud valaki valamit?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...