Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vaze én is 92 aug -93 aug ellátó század
Az lesz az!
Lenti.
merre voltál állományba
Szedlár nem ?
Szedlák, vagy valami ilyesmi?
Karsai? berkes, havasi.
Az is benne lehetett hogy 2 vidéki csávónak akarta megmutatni hogy is kell menni a ringen mert az a két embőr csak akkor volt ott először . De légyszi nem mond el neki mert kitekeri a nyakam vagy rám küldi a Tibit a Dósa Tibit
Karcsi-Karcsi de milyen?
Volt egy katonatársam aki szintén Kéthelyen lakott. Valamilyen Karcsinak hívták.
A hozzám hasonló rossznyelvű hitetleneknek ez a véleménye. De mentségemre legyen szólva csak hozzám hasonlóval találkoztam.
Na de itt egy teljes szezon ennek ellenkezőjének bebizonyításának.
Ja meg még 1 dolog kellet de azt csak sugva merném mert hátha le@asz
Nem csak betet és gumi ha nem TOMImérje.
Na akkor kiváncsian várom az idei szezonban mikor sikerül neki menni újra 57-et. Mert akkor így már meg is van a tuti recept. Új fékbetét meg dunlop gumi. De remélhetőleg nem fog úgy járni mint anno a 00-val. Mert ahhoz motort kellett váltania, hogy bizonyítottan meg legyen a 00.
De az a kevés agyonver mindenkit/ pl kiyo* bruks*sheki*
Pedig igaz igaz nem hivatalos előtte és átunna is 58-59 kört ment új fékbetét és valami gumit rakatott hátra a dunlop fajtábol
Ez olyan válasz szerű lenne?
Akkor ezek szerint Te voltál aki mérte Crazy 1.57-es körét amit nem hitt el neki senki, mert utána meg ddt-Tibi csak 2.01-02 mért neki.
Szóval Te voltál aki mérte neki az 1.57-es körét?
Na látod tudod te de ott Honda nem sok van
Sziasztok Pályamotorosok.

Egy pár kérdéssel fordulnék hozzátok.
Nagyon valószínű sikerül/t venni egy pályamotort. k3 750.
Mivel Kecskeméti vagyok nagyrészt itt szeretném a gokart pályán használni. max 10 alkalom. 1szer 2szer pedig - Kakucs, Euro/Hungaro-ringen.

A legfontosabbnak itt is a gumit tartom mint utcán ott 2ct-t használok.

Kérdésem pedig az lenne ide mint ajánlotok.
Ár érték arányban azért jó legyen.

És hogy mit szeretnék menni? hát nem 2.10 es időt egyelőre. Szeretnék nyugodtan kanyarogni gyakorolni a kanyarodást jó körülmények között. és ha el fikkantanék akkor nem a k7est siratni...

Több véleményt szeretnék meghallgatni esetleg ha van olyan amire gumin kívül figyeljek... legyetek szívesek írjátok meg (akinek ideje van regényt is írhat:)

Köszönöm előre.

Üdv.:Árpy
Holnap britt super bike euró sport 2 14.15 elsö/ 17.15 második futam ott nézhetsz kawasakit is.