Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont ma jött ez az infó?:)
Nagyon ördög egy motor az vazzze! Veszek egyet pályázni. Persze csak abban az esetben ha 3év/30.000km garanciát adnak rá. Természetesen pályahasználatra.
Valami barum nem volt rályja? ? ?
Utoljára a BMW hozott tesztmotort főnix napra, fogták is a fejüket mikor leírták a cuccot. Mondjuk faszért tettek előre sportattackot
Panigale testride a Pringen április 2 és 3-án! A Phoenix 2 napos rendezvénye alatt lesz lehetőség 5 kör erejéig kipróbálni az új csodafegyvert. A részvétel ingyenes, de csak összesen 20 jelentkező élhet az alkalommal, mindkét nep 10-10, aki leggyorsabban jelentkezik emailben: panigale@ducatimagyarorszag.hu
A 208 viszont szerintem elég béna gumi.
209GP Racerrel mentem sokat az nagyon jó volt utcán is.
Kösz az infót, akkor ezek szerint a GP Racert (mintás) még nem próbáltad?
Engem az érdekelne főleg h. futásteljesítményben mit bír kb, mert az se egy tipikus utcai guma a Sportsmart inkább az, mindenki inkább azt ajánlja de nem tudom...
Ha a GP Racer is viszonylag jól melegszik utcán és elmegy 5-6000-et akkor inkább az mint a Sportsmart, de azt se akarom h. a Sportsmart meg folyjon a pályán mint a Pilot Power 2CT (azt inkább soha többet főleg pályára)
Gondolom itt a többségnek már van, de akinek nincs annak ez 1 hasznos kiegészítő lehet...
http://www.kepesmotor.hu/sport...
bocs én nem a gp-racerről irtam hanem a sima gp-ről
én szinte mindig avval járok a Dukival
persze nem ujjal, hanem amit a pályagépről leveszek, annak az oldalában keveset hagyok, középen meg a sok minta elég a rendőrnek
De egy olyan hüvös napon mint pl ma, tisztában vagyok vele hogy versenygumi van alattam és eszem ágában sincs nagy gázt huzni, hiszen tudom hogy nagyon messze van a gumi az üzemi hőmérsékletétől. Persze meleg napon, nyáron a versenygumival utcán is lehet csapatni, de márciusban áprilisban más a helyzet főleg reggel meg este, nem bizhatsz egy gp211 ben, főleg ha van erő a motorodban. Ha rendben van az agyad és a csuklód akkor teljesen jó.
De ha sokat mész és soha nem pályázol akkor nem biztos hogy megéri, vannak ma már szuper ragados utcai gumik is ami sokkal olcsobbak, sokkal tartosabbak mégis hamar melegszik és márciusban áprilisban és hüvös este is bizhatsz benne
Az egyik legjobb, ettől már csak a "sima" D211 Gp a jobb. Persze tapad nagyon, ezért gyorsan kopik. De úgy teszed be kanyarba ahogy előtte még sosem.
Sziasztok valaki próbálta már utcán, pályán a Dunlop GP Racer D211-et?
Ezen gondolkozom most vagy a Sportsmarton.
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Emelő és rámpa eladó.
Thenklyjúúúúúúúúúúú!
Jól van megbocsájtok. Maradhatsz
Értem! El is mehetek magamtól is. Nem érdekel mosmááá semmi.
És tudja, begugliztad mi?
jobban is jársz ha kitörlöd magad, mer ha én teszem meg..... felb@sztál ezért hívom öregfaterom, akkor majd nem fogsz ugrálni
A te pártodat fogom baszki, te meg belémköcc he?
A ma esti müsor hánykor lesz és hány menetes? veszek sör meg popcornt.....
II. Gépész Motoros Nap - EURO-RING - 2011.04.14 szombat

Link: www.gepeszmotorosok.hu

Regisztráció: Regisztrálj !

Eddig regisztráltak: Résztvevők

Eddig 41 résztvevő.

Üdv, Csaba.
Hali küld át a tel számod az email emre. telefonon megbeszéljük.
Fenyegetsz? Nem fogok ám betojni tőled. Viszem majd anyámat és akkor legyen ilyen nagy az arcod.
esetleg egy illemora érdekel!?