Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet. HOnda cbr1000 be melyik a jo olaj 2005 ös . motul 300v 10w40 vagy a 15w50 ?
Akkor a fennmaradó összegtől el is tekintesz? Hiszen a télapó ajándékot hoz.
Helló igen Zoli mondott is 1-2 hibámat sajna mire oda akartam menni hozzátok addigra elindultatok a busszal de azért köszönöm szerintem elsőre annyira nem volt szar . igazából csak a motort próbálni vittem mert most készült el de jó lett így nyugodt vagyok
ddt500,

idén neked a télapó május 1.-én érkezett...
kaszástomi,

kicsit gyakorolnál még startolni és rögtön nem lenne gond 1-2 sort lerajtolni....

Azért öröm volt számunkra új arcokat látni....
Még 2008ban amikor először voltam pringen, egy osztrák öreg egy gyári r1el körözgetett, index, rendszám minden. pilot power racel ment, 2:03as köröket. Az szerintem kellemes tempo, szóval biztos jó a mislen:-)
nagyon szuper idő van a Slovakiaringen is, tegnap este a WTCC baszott kipakolni, tele a depo camionokkal, olyan épitmények mint a Forma 1.
Helló mindenki! Bazzaz( push )gyorsváltó kapcsolómat ,(pull)-ra cserélném.Ha valaki cserélni akar ne habozzon.Üdv!
Na ugy varjáltam meg, hogy elöre kapottzsir uj pilot pure-t hátra meg egy haverom adott zsir ujat de nem olyan fiatal pilot race-madium-ot.. Teszt...
Az új Michelin versenygumik nagyon jók,páran már tesztelték itthon is és meg vannak vele elégedve..1.58-at lazán mentek vele a H.ringen és alig látszott a gumin..Szóval az újtól már nem kell tartani,és lényegesen olcsóbb is,mint a Dunlop..Magyarban szinte mindenki Dunlop párti,aki komolyan versenyzik,de ez csak egy sztereotípía,külföldön pl. spanyolban a nagy többség Michelin-nel megy...
Nálunk rendelhető Michelin is.www.revolutionmotor.hu
Én ha be tudnám cserélni, biztos becserélném. 211GP vagy Diablo Supercorsa. Én ezeket tenném fel ha pályáznék is. Mármint a helyedben. A PPP nem pályagumi ha jól tudom
Nah,most irt rám egy gerek privátban hogy neki vannak zsir uj pilot powerek de 2005s gyártásuak ,gondolom ne is foglalkozzak vele ja? Akkor már inkább PURE NEM ?
Akarom irni zsir ujonnan vettem öket boltban
Mondjuk zsir ujonnan v spnayol a puhább is elvileg...
Akkor nem a legjobb a misleny :-D pure elöre? Akkor melyik a legjobb élegpuhább elsö gumi? Mert ezeket már megvettem de becseréliuk gondolom,vagy anyira azért nem rossz hogy fel se rakjam?
Az osztrákoknál is használja pár nem lassú gyerek. Amúgy szinte mindenki dánlopbuzi (mondjuk kurva jó a 211/kr108)
Az uj Michelin slick gumik mar sokkal jobbak mint a regiek,nagyon jol viselkednek elg jo az eletartalmuk,az essoben meg verhetetlenek.
nem kimondottan szeretik a pályázók a mislenyt....mondhatni szinte senki nem használja.asszem
azt mondják pilot race uj verzioja...
Üdv. Érdeklödnék,tapasztalt pályások MISCHELIN pilot power pure 2ct gumirol mik a vélemények azokat néztem a gépre cbr1000rr pályázni legföképp de utcán is sokat tehát fele fele.. Köszi az infokat elöre is..
+1 szavazat az Euroringre. Van is a youtube-on egy "kolléga" videoja http://youtu.be/iTOzQGicvks
A Kakucsring is szóba jöhet. Még kisebb csúcssebesség, csupa kanyar. Ja, és olcsó.

Ha meg érdekel ez olyan szinten is, hogy ne csak egyszer kipróbáld, akkor szerintem érdemes Chrobák Jani oktatására is benevezni. (gugli mindent kiad)
Szeva. Szerintem az Euroringen próbáld ki.Nem fogsz csalódni :-D
Hali!

Ultra lámer kérdés. Soha nem voltam pályamotorozáson de mindenképp szeretném kipróbálni, ugyanis úgy gondolom, hogy ott lehet igazán (és biztonságos) kipróbálni, hogy mire vagyok képes (kb. még semmire). 3 éve motorozom egy Honda cb500-am van. Jó kis moci nekem még bőven elég és szeretném gyakorolni a kanyarvételt, a döntést. Ennyire kezdőnek melyik pályát ajánljátok és mikor vannak ilyen kezdőknek is jó csoportok?

Nagyon köszi a válaszokat.
Tényleg jó sima lett és úgy követi le a térdkoptató a kis hullámokat, mint rossz lemezt a tű - de jól tapad.
Érzetre szintkülönbség van az új aszfalt és a régi csatlakozásánál. Egy kis ugrató. És huplis is. De tapadni tapad.