Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te meg mit kibicelsz itt? Mit kell beleszólni más dolgába. Majd te is megkapod a magadét azt nézegethetsz. Ide sem írok többet. Kitörlöm magam és egy életre elfelejtem a sportmotort. (De legalább 1 percig )
Aha! Te vadparaszt! A szüleiddel beszéljél így ne velem. Mit képzelsz te magadról bugris. Kapsz majd a segédeszközeimmel a pofádra azt nézhetsz.
Nekem nem kell a pénzed faszi. Még van hozzá tartózacsika is. Azt majd elpostázom neked és utalok 10 ezret, hogy mindenki láthassa mennyire korrekt csávó vagyok. Én nem fogom magamat lejáratni mint egyesek.
Nem fáj semmi csak zavar, hogy megint palira lettem véve.
a becsület szart sem,ezt illene tudnod még akkor is ha vidéki kis kancsó vagy!mondjuk ezzel nagyon nem vagánykodnék,és nem hangoztatnám!nevetségessé teszed magad!vidéki paraszt!lehuztalak és kész!igy jött össze!
nem etetsz be....kakucson van.
nem szeretem átverni a népeket...de muszájly!téged meg le is kulázlak,de nagyon!na legyen....kifizetem,adok egy 5papirt.sztem ez korrekt.
Nem tanulsz mások hibájából? Ez a csákó sok mindenkit átvert már itt a fórumon is, ráadásul felgyorsított videókkal próbál bevágódni, aztán azt se tudja hogy a Hungaroring Örkényben van-e vagy Sárváron.
Látod te is oly naiv vidéki vagy mint itt sokan ( ÉN )
Nem baj ha nincs meg csak egy kicsit palira lettem veve. nalunk videken nem ennyi a becsulet.
nekem se fizették ki,mit akarsz akkor te meg na he!?a svéd ismeri őket,talán visszaszerezheti!
Jaj tesó csak poénból írtam a Kurtinak . Az enyémet az a szemét Predátork2 otthagyta valami csapatnak egy versenyen. Persze nem fizette ki. Szemét egy alak. Akárki megmondhatja.
Sziasztok!

Ha valakit érdekel van egy GSXR-es kipufogó tartóm.
Suzuki GSXR 600 750 1000cc 2000-2004 ezüst színű.
Mennyiért adnád?
Kecsót szemeltük ki a többieknek jobban tetszik, oda tudsz infókat?
Hali nekem meg pont van egy hátsó bike tek ha érdekell írj.......
II. Gépész Motoros Nap - EURO-RING 2011.04.14 szombat

Eddig regisztráltak:
Név / Becenév / Város / Motor típus / Döntő időmérőre jelentkezik / Box használat / Csoportbeosztás / teljesnap, v. d.u.

1. / Apapali / Debrecen / GSX-R 600 K1 / Igen / Igen / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / teljes nap
2. / Balu / Székesfehérvár / Kawasaki 636 / Helyszínen eldöntöm / Nem / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / csak délután
3. / Bodzán Gergő Gixxerke / Bükkábrány / Yamaha R6R 2006 / Igen / Helyszínen eldöntöm / Haladó (közepes, 1.20 - köridő - 1.25) / csak délután
4. / Czeglédi Imi / Szeghalom / Suzuki gsxr 600 / Igen / Nem / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / csak délután
5. / Fűtő Péter, Füti / Mezőkövesd / Suzuki GSX-R 600, 2002 / Helyszínen eldöntöm / Nem / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / teljes nap
6. / K3emp Zoltán / Baj / R1 2007 / Helyszínen eldöntöm / Helyszínen eldöntöm / Haladó (közepes, 1.20 - köridő - 1.25) / csak délután
7. / Kovács Ferenc / Debrecen / gsx-r 750 / Igen / Igen / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / teljes nap
8. / Limit Joci / Debrecen / Suzuki Gsxr 1000 / Igen / Igen / Haladó (közepes, 1.20 - köridő - 1.25) / teljes nap
9. / Oldal Imre / Cegléd / GSX-R 600 K7 / Igen / Helyszínen eldöntöm / Pályamotoros (gyors, köridő - 1.20) / csak délután
10. / peti99 / Debrecen / suzuki ignisz 750 / Igen / Igen / Pályamotoros (gyors, köridő - 1.20) / teljes nap
11. / Pribelszki Zoltán ( ZOZO) / Szarvas / Kawasaki ZX9R 1998 / Igen / Nem / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / csak délután
12. / Szabó Dani Pedrosa 91 / Debrecen / 2006 Gsx-r 600 / Igen / Nem / Pályamotoros (gyors, köridő - 1.20) / csak délután
13. / szabó józsef 51 / hajdúhadház / kawa 636 / Igen / Nem / Haladó (közepes, 1.20 - köridő - 1.25) / csak délután
14. / Szalontai György (Darage) / Bp. / Suzuki gsxr 750 / Igen / Nem / Haladó (közepes, 1.20 - köridő - 1.25) / teljes nap
15. / Timár Nándor / Szarvas / suzuki gsxr600 / Igen / Igen / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / csak délután
16. / Tóth István (Pilu9) / Szeghalom / Suzuki GSXR750 2006 / Igen / Nem / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / csak délután
17. / Tudja Gábor Tutis / Szigetszentmiklós / Suzuki GSX-R 600 2008 / Igen / Nem / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / teljes nap
18. / Veres Tibor / Hajdúsámson / 2005. Suzuki Gsx-r 750 / Helyszínen eldöntöm / Helyszínen eldöntöm / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / teljes nap
19. / Vig Zsigmond (Igmon) / Szeghalom / Cbr 1000RR 2007 / Igen (Transzponder szükséges !) / Helyszínen eldöntöm / Haladó (közepes, 1.20 - köridő - 1.25) / csak délután
20. / Vígh György / Békéscsaba / suzuki gsxr 750 / Igen / Igen / Pályamotoros (gyors, köridő - 1.20) / csak délután
21. / Vincze Csaba / Debrecen / GSX-R 600 K6 / Igen / Igen / Kezdő (lassú, 1:25 - köridő ) / teljes nap

+ 12 fő TotyaK6 listáján
+ 2 fő Szabó Józsitól

Összesen eddig kb: 35 fő

Jelentkezz te is!
www.gepeszmotorosok.hu
Köszi a tippet! De lehet,hogy olcsóbban jövök ki,ha nem az én időmből megy el a készítése!
Ha nincs más rendezvény, akkor annyit motorozol amennyit csak bírsz!
Igen-igen, meg van. Köszönöm!

azt szeretném még kérdezni hogy a Napi díj az mit jelent? egész nap bármikor rámehetek a pályára vagy megvan határozva hogy menni percet tölthetek fennt?
Ha olcsón meg akarod úszni, akkor csinálj rá kompozit anyagból kb. 5-8 mm vastagság már elég , de lehet csarbonból is csak az drágább . Az egész művelet meg van pár óra alatt és nem kell érte 10 ezreket fizetni.
Hali!

Érdekelne az első gumimelegitőd!
e-mail: legzepp@gmail.com

Üdv.
Sziasztok! Nincs véletlenül valakinek elfekvőben Gsxr 1000 k5höz Carbon deklivédője( Generátor oldali ,kuplung oldali ill. a jobb oldalon az önindító deklijére.Válaszokat előre is köszönöm!
Kakucs az a hely amit te keresel :)
Híjjad fel őket.
Happy finish?