Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek örülök (habár engem a saját töketlenségem fogott vissza a -1-ben, nem a pálya; gyorsabb haver érezte, hogy csúszik ott).
Mindazonáltal a holnapi napra ha már új időterv van, erről egy kör-email így a 21-ik sz-ban már kimehetne, ha egyszer úgyis regisztráltunk.

Remélem, jó idő lesz! Nagyon várom! Vagy az u.gy. idommal könnyebb lett a motor eleje, vagy ennyit számít ha felpumpálom az első gumit.
Benne van.
Azt mondanak amit akarnak és azt csinálnak amit akarnak. De ha nem lesz meg az uccsó ingyen OB futam, akkor Sonájjal meg fogom magamat hívatni egy red-bullra.
Mert korán jön a tél
Akkor az új festék miatt emelkedett mindennek az ára.
Most már tudják, hogy nem hemörájtal kell lekenni a pályát.
Na meg kiváncsian várom, hogy az idén mit fognak mondani miért maradnak el az uccsó OB futamok?
Szia
Pro-Grip és én Kaposváron vettem de Pro-Gripet szinte mindegyik motorosbolt tart mert jó és jó áron van.
Üdv. Boti
Szia Gixer69! Szép lett a vas , szeretném megkérdezni, hogy a tankpad milyen márkájú és hol vetted? Köszi.
Az tök jó, egyenessen ugyis ritkán megyek!
Köszi a választ.
Picit "hegyesebb", magasabb lesz, az egyenesfutása picit rosszabb, kanyarban viszont nagyobb felületen tapad, sokkal jobban tudsz kanyarodni. Nekem ilyen van fent.
Sajnos el fog kopni.
Semmi.
Ja és a lényeg , hogy ELADÓ, és ezres meg carbon sárvédők meg még sokminden spéci...
Full-Full extra most elkészült pályán még nem használt (tavaly átépítés előtt kétszer látott pályát) gixer K8 rendszámos forgalmis bixenon , lsl kormány, mart magura fékpumpa, zx10 2010 elsőfék dp racing betét, brembo kupplung pumpa, alu szivótorkos tuning airbox, Rapid bike 3 elektronika +gyorsváltó pepadolva, PP lábtartószett, lsl kormány, Öhlins cartridge elöl és öhlins ttx hátul 0kilóméteresen szervizelve szelepelve, Bodis titán leömlő, gp dob, exup kiiktatva, airbrush pályaidom, gps köridőmérő, két hátsókerék, , gyorstankoló tankbeöntő, BMC szűrő, full-full egy karc nincs rajta ma állt össze.
Üdv mindenkinek! Van egy gumi: Pirelli Diablo Supercorsa 180/60/17
méretü, ezt lehet használni 180/55/17 gyári méretü helyet! Mi lesz a probléma?
Köszi az infokat .
Sziasztok!
Háromféle képzéssel jelentkezik idén a Kispataki Prop-tech Pályamotoros Iskola.
Bővebb információ:
www. kispataki.com
viktor.kispataki@gmail.com
Az RD fórumban már évekkel ezelőtt volt szó magán pályáról, és olcsó bérleti díjakról. Megvolt a terv is, én is kerestem rá támogatót, és nem milliárdos összegekről volt szó. Ami a hringen van szerintem rablás
HI pályások !

Lenne egy gumim, ha érdekelne valakit közületek

Dunlop Spormax GP Racer Slick ( verseny gumi )
180/55R17
99%-os ! Ha volt is motoron, pár száz méternél nem mentek többet vele, tuti, hogy pályán kint nem volt ,mert még a szőrökből is van 1-2 mm alul! Mint írtam "Slick", az az pályagumi, nincs rajta minta !
Nem repedezett, nem sérült !
Ára: 20.000Ft
jedis@freemail.hu
ha valakit érdekelne, Hatvan vonzáskörzetében átvehető ( közelebbit mailbe )
Nem az az R6R :( és a ZXR400 sincs meg :(
Köszönöm Brian!
Előző levelemben nem voltam elég pontos, sorry.
Ha az ami a képeid között van, nos az nekem kicsit sok lenne, én max 150-250 között keresek, esetleg ha meglenne még a régi zxr400-ad vagy tudnál egy öregecske hondát pl cbr f2-f3 600cc vagy yamahát.

Üdv.:
Balázs
Tudok egy R6R-t.
Sziasztok!

Ha van valakinek eladó pályagépe, max 600cc, és megtenné, hogy ír nekem akár itt akár privátban azt megköszönöm.

priv.:alcatras7@gmail.com

Üdv.:
Balázs
"ha 2-3 évig senki se pályamotorozik, eltesszük a pénzt és építettünk 1 pályát:) "
... Területet adok hozzá!
Kedves Anyos05RR!
A válaszom hosszú lenne, gondolom holnap vagy holnapután megírom. Köszi a türelmet.