Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kis segítségre lenne szükségem, szeretnénk egy dt talit összedobni Kecskeméten és Gokartstadionban szeretnénk motorozni. Valaki tudna nekem mesélni, hogy Kecskemét környékén még milyen pályák vannak? hova érdemes menni 125ös gépekkel?
Akkor ha tolni fogod szerzek masszőrlányokat
Nekem mindegy. Tolom majd amerre mondja.
Papírom van arról, hogy szar a derekam . De tényleg azt kívánom, hogy legyen készen.
Elöre vagy hátra?
Amúgy nem adtam fel csak a t.köm ki van avval hogy minden az utolsó pillanatba érkezik meg és így nehéz tervezni
Köszi a biztatást ha kész lesz tolhatod
És íme a cáfolat.
Nem szabad feladni.
Hogy legyen egy kis jó kedved a reményhez:
A remény hal meg utoljára.
van rá esély de elég pici
Hogy áltok készlessz agép 2-3-ára?
Milyen okos vagy te tomi boy .
Nekem van egy elsőm. A kettőből kijön egy hátsó.
Eladó hátsó gumimelegitőt keresek,,,elsőm van...
Valaki ígért itt it valami biztosítást pálya motorozásra erről lehet valamit tudni ?
Ez csak erre a napra vonatkozott verseny nélkül . Csak úgymond bemelegítő motorozás volt .2 csoport gyors lassú mindenki ott ahol akart Licenc ? itt szerintem senkit nem érdekel .A többi magyar szervezésű nap a P.ringen 100 eur lesz 3 csoport délelőtt 4x majd ebéd majd 2-3 verseny és utána ismét csoport bontás vagy 3 órára nyitva a pálya mindenkinek itt csak ennyit tudok
Na majd jövő héten kiszaladok a ringre és a nevemre íratom.
Én akkor mint egy a sok átlag-józsi közül adok +1 szavazatot a Félsvéd által vázolt szisztémára.
Nem fognak. Ezt mondtam korábban. Az állam mindig a legrosszabb gazda. Ők akkor is megkapják a fizetésüket, ha veszteséges a ring. Lásd: MÁV, BKV...
Érzem a bizalom hiányát, de nem lepődöm meg rajta. Végül is, nem ismerjük egymást, én nem motorozom, te pedig nem vagy sportbíró.

Hangsúlyozom, mindenki jól felfogott érdeke, hogy ezek a problémás dolgok megváltozzanak. Nem jó ez így senkinek sem, ezt nem sci-fi belátni. Én megígérem, hogy amit lehet, meg fogok tenni, elmegyek addig, ameddig én el tudok. Ti azt ígérjétek meg, hogy nem előztök sárga zászlónál, és kvittek vagyunk.
Ahogy már x éve Te/BR/valaki köszöni, és majd jelzi az illetékeseknek, meg jelentkezik, meg majd figyelembe veszik, és változtatnak...

Persze.
Igen, csakhogy ez neked, meg nekem, meg a többieknek az érdeke, nem a tisztelt hringnek.

Svéd szervezzen 100 jurós napokat a hring-re, meg skring-re, aztán pont le lehet szarni a 15 ezerért 1 órás motorozásokat.
Felháborító. Majd ha nem lesz vevő, meg érdeklődés akkor el fogtok gondolkodni.
szerintem a nap az legyen teljes nap
lassuba utcaisok, akár oktatási lehetőséggel is, de ne legyen kötelező az oktatást igénybe venni, a lassuba az oktato meg a tanulok ellátva mellénnyel hogy a többi utcai tudjon rájuk figyelni
a közepesbe a 2:05-2:25 közöttiek
a gyorsba 2:05 alatt a versenyt pedig a gyors csoport idejéből kellene csak kivenni, mert ugyis csak ők szeretnek többnyire versenyezni
a reggeli legelső órában akár teljesen szabad motorozás, ugysem mennek 9 kor ki sokan, az utolsó órában szintán csoportosztás nélkül szabad motorozás, ugyanis aki versenyzett az már tuti ugysem akar visszamenni a pályára
egy ilyen szisztémával papiron mindenki kurva sok pályaidőt kapna a pénzéért