Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akinek nincs licence, és mondjuk 4x20 percet szeretne menni, az hogyan teheti ezt meg? Délelőtt és délután is max 3 ugyan olyan csoport van, ami nem licences.
Természetesen. Csak a köridő számít. Nem csinálunk egyéb kategória szerinti csoportbontást.
Szia

Köszi a válaszod. Én valahol bíztam benne, hogy a merszes estékhez hasonlóan utcai motorosok számára adatik meg ez a másfél óra.

A leírásban úgy szerepel, hogy lehetőséget biztosít pályabejárásra.
Akik ezzel nem szeretnének élni azokkal mi a helyzet?

Tegnap kint voltam és láttam, hogyan zajlott ez a felvezetés. A csoportban volt olyan, aki a felvezetési tempót sem volt képes tartani. A sor vége a felvezetőtől 150-200 méterre volt, kötve hiszem, hogy onnan bármit is látott:(

Ez a későbbiekben is így lesz?
Ha jól tudom a Mersz este egy csoportok nélküli motorozás volt ez meg egy kimondottan kezdő csoport.
Az eleje mondjuk tényleg nehézkes volt, mert valamiért nem a második követő embernek kellett előre állnia hanem az utolsónak. Ezért mindig be kellett várni a csapat legvégét a célegyenesben és ez nagyon lelassította az egészet. De ez kb. 35 perc volt és utána mindenki mehetett szabadon.
Nekem ez még mindig szimpatikusabb, mint hogy a kezdő csoportba beengednek mindenkit és 2 perc körüli 'kezdők' lapra fektetett motorral kerülgessenek.
Sziasztok!

Felkerült a Hungaroring honlapjára az új időterv (április 23.)

http://www.hungaroring.hu/src/...

Délután a közúti motorosok több lehetőséget kapnak. A licences csoportokat 09:50-től 13:40-ig bonyolítják le, váltott csoportokban. 13:45-től 16:10-ig a gyakorlottabb közúti csoportoké a terep, 16:25-től 17:55-ig továbbra is a motorozással ismerkedő kezdőket vár a Hungaroring.

Ide kapcsolódóan frissült a motoros nyílt napok lebonyolítását, valamint a legfontosabb tudnivalókat, szabályokat bemutató dokumentum. Elérhető innen:

http://www.hungaroring.hu/src/...

Üdv,
Tamás
Szia!
A 16:25-ös kezdéssel induló csoport kifejezetten a kezdőknek, amatőröknek, a motorozással ismerkedőnek szól.
Turista szakosztály ?
Jó kis nap volt! A túrista szakosztályban 9-en voltunk! Óriási élmény volt! Mindenkinek gratula! Tali a következőn!
Szia
Én kimentem délután nézelődni kicsit, de nagyon kevesen voltak a jó idő ellenére.
Eddig a mersz estékre jártam ki, gondoltam ez a 90 perces 16:25 ös kezdéssel pont jó lesz. Kicsi több pénz, kicsit kevesebb idő, de legalább van.
Hangos bemondó: Box utca végén eligazítás az esti motorozóknak!
Oda sétálok, gondoltam meghallgatom.
A felvezető ember közölte, hogy utána lehet kolbászolni és lesni a fortélyokat, majd pár kör után pihenő és megbeszélés... és talán az utolsó 30 percben ...
Ugye ezt nem gondolták komolyan?
Szia. 125el is lehet indulni?
nem tudja valaki hogy a mai fotókat hol lehet megnézni amik a ringen készültek?
jó idő, nagyon kevés motoros,más hülyeségéből nem jutottunk a leggyorsabb csoportba de a közúti 2 es ben is max 20 an voltunk.
Összességében egy fasza kezdés volt délután talán még perec sem volt.... kb ennyi
Emberek!
Mi volt ma az első pályanapon?
Semmi hír?
A teleszkópban az olajcsere nem csak annyiból áll,hogy leengedem--feltöltöm
Ez egy kicsit összetettebb dolog
A pumpa kitisztítása elengedhetetlen! A belevaló olajjal érdemes összerakni és ez nem a súlyodtól függ. A súlyod csak a rugócserénél fontos.Ha nem boldogulsz fordulj szakemberhez,vagy hívj engem.Szivesen segítek. (számom az adatlapon)
Uhh a komoly harci jármű!
Motorszállító futó, papirok nélkül! Olcsón eladó! 3 motor szállítására alkalmas!

Info, telefonon: 06 20 502 6157

http://aprod.hu/hirdetes/motor...
köszi meg van nekem is a kép
szia! tel számod?
maxrpm@vipmail.hu
Nekem van egy két cuccom hozzá....
II. Gépész Motoros Nap - EURO-RING , 2012.04.14 szombat

www.gepeszmotorosok.hu

Hosszas egyeztetés után Az EURO-RING üzemeltetése jóváhagyta, hogy egy normál motoros nyílt nap keretein belül ismételten megrendezzük a Gépész Motoros Napot. A jó hír az, hogy amennyiben a nyílt napon megjelent többi motorost nem zavarja, a döntő időmérőkön lehetővé teszik számunkra a rajtrácsos indítást. Ez nem hivatalos bejelentés, azaz hivatkozási alap nem lehet. A rajtrácsos indítás lehetősége véglegesen csak a helyszínen, szombaton délután dől el (úgy gondolom meg tudjuk győzni a többi jelenlévőt). Amennyiben nem lehetséges a rajtrács, boxutcás indítás lesz - mint tavaly. Boxutcás indítás esetén az értékelés a köridők alapján történik. Az értékelésben való részvételhez transzponder használat szükséges. A rossz hír az, hogy sajnos az összeszervezett nagyobb létszám ellenére sem adnak semmiféle kedvezményt, azaz a normál árakon vehetjük igénybe a pályát.

Programterv:

Kinek-kinek igénye és pénztárcája szerint egésznapos, vagy csak délutáni motorozás.

14.30-15.00 -ig a nap közben mért köridők alpján megcsináljuk a csoportbontást.

3 kategória lesz: Lassú - 2:25 , Közepes 2:25 -- 2:20, Gyors - 2:20.
(létszámtól függően 1-2 másodperccel módosíthatjuk)

A 10 körös döntő időmérő etapokat a következő időpontokban tartjuk:

15:30 - Gyors csoport
16:30 - Közepes csoport
17:30 - Lassú csoport

18:00 - Eredményhírdetés

Minden kategóriában az első három helyezett értékes ajándékot és érmet kap.


Részvételi feltételek:

- II. Gépész Motoros Nap regisztráció itt : http://gepeszmotorosok.hu/?modul=form&tartalom=1155307
- részvételi díj befizetése és a lemondó nyilatkozat aláírása a helyszínen
- Aki az értékelésben részt akar venni, annak igénybe kell venni az EURO-RING transzponder szolgáltatását (3.000.- Ft/nap). Lényegében ez a nevezési díj.

EURO-RING részvételi díjak:

Normál árak (kedvezmény nélkül):
Egész nap 18.000.- Ft / Délután 13.200.- Ft

Kedvezményes árak EURO-RING KLUB-tagoknak, előzetes regisztráció esetén:
Egész nap 15.000.- Ft / Délután 11.000.- Ft

KLUB-tagság a helyszínen váltható: 2.000.- Ft / év.

Ha nem akarsz KLUB tag lenni, a normál árakból 10% kedvezményt kaphatsz, ha van EURO-RING matrica a motorodon (a helyszínen adnak).

Transzponderes időmérés: 3.000.- Ft / nap (az értékelésben való részvételhez ez szükséges)

Motorozzunk egy jót!
Várunk! Jelentkezz!

Gépész Motorosok / Vincze Csaba
+36-20-238-5881
Cserével kapcsolatos jótanács?
Mikor leengedted, és mielőtt öntenéd bele az újat, tedd vissza, és húzd meg az olajleeresztő csavart.
Sokat segít, tapasztalat.
sziasztok Teleszkóp olajat szeretnék cserélni a motorban,az érdekellne h mi az ami igazán jó lenne hozzá,csak pályára használom, esetleg még a cserével kapcsolatban vmi jótanács? ja amugy 70 kg.vok,gondolom az is számít,
Sziasztok!
Pályaidom garnitúrát keresek 2007-08 ZX6-hoz! Ha csak fejidom+hasidom van az is érdekel! Köszönöm
Az kizárt dolog . Olyan sosem volt.