Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze.barátokköztre gondoltam,de ott most Laszi betölti az alkesz szerepét így várnom kell picinyét.Sloring jó lenne,de éves másfél-két milla alatt értelmetlen pénzkidobás.eeevagyok én családdal,néha majd elpicsázom Halfsvedet,de már nem ér annyit nekem mint 2oo9-ben.No meg akkor kaptam belépőt akkor is ha má nem volt
Szerintem chivas ivó nem lesz így kérdéses.Meg az orvosija sincs meg a licenchez túl kicsi a mája
idén fogsz valamilyen sorozatban indulni te paraszt!?válaszolnál?
jó-jó ,de azon volt matrica
Amúgy egyébként szeretném jelezni, hogy határozatlan ideig nem leszek a földön.
nem is értem hogy gondolta hogy megadom neki a cimed meg a telefonszámod!? ,mert ezt kérte sms-ben!
Ne kelljen már a számom léccccike . Tényleg megbántam már, hogy nem tudtam figyelmen kívül hagyni az értetlenségedet. Ezúton is befosva és a legnagyobb tiszteletlenséggel elnézésedet kérném . Persze ha nem sikerül elrejtened magadban a saját balfaszságod által keletkezett sértetségedet, akkor itt a fórumon vagy Predivel konzultálva nyugodtan jelezd érkezésed.
Ebben az esetben nagyon szívesen állok elébe egy "illemórának.
Mondod ezt mikor az én 2 seprünyelemmel mentél tavaly a H.ringen az egyik legjobbadat
Nix deutsch, auch.
Én nem értek Franciául.
gyakorlás gumi fékbetét és benya.fasznak rugó.
nyuggi..szerintemmár nem vagy közvetlen életveszélyben
Az okosok azt mondják, komoly pályázási szándékhoz vmi fasza lineáris rugó való. Utcára inkább jó a progresszív.

Ha az angol nem gond:
Progressive fork springs are really great for street use in that they provide a lot of plushness at the top of the travel providing a nice comfortable ride. If you up the ante a little and get a little spirited with braking, these springs then store all the energy you put into them and at some point have to release it. That in essence creates variable front end response from comfort to an upper cut from a sharp edged bump or when releasing the brakes. Adding preload can help a little but the nature of the progressive spring cannot be overcome.

Switching to a linear spring minimizes this kinetic response and the spring travels at the same rate throughout its stroke in both the compression and rebound stroke. This has its draw backs in removing some of the plushness but then has a positive in removing the kinetic rebound stroke leaving fork action much more manageable when applying the brakes initially and progressively. Therefore linear springs provide a much more measurable response as the fork compresses an improves feel.
(Dave Moss, feelthetrack.com)
Sziasztok!
Erről tud valaki, valami okosat, szépet, jót mondani?!
lehet beruháznék rá, ha érdemes.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
mészapitsába.rezescigóknak csak úgy forgott rajta a szemük mikor látták.tengelyéből csináltá bigpisztont te kurva-valld be.
na,azért én figyeltem ám rendesen
Gyere csak nyugodtan. Hozzad a barátaidat is . Nehogy azt hidd, hogy elmenekülök . Simán elbújok.
neszójjábe mert tömeggyilkos leszek
Figyeljél csak ide! Nem akarok beleszólni meg ilyenek, de nehogy már ne legyen közöm ahhoz amihez nincs is. Ennek tudatában szeretném veled közölni, hogy bolonduljál meg magadnak. (de csak mert egy kicsit irigy vagyok a kiruccanásodra a szar pályákra)
nem szeretném.
ajánlom is ha nem akarod hogy lelőjjelek
elfelejtettem,meg ha ez sem lesz jo akkor tőled már végkép nem véd meg senki sem,oda már a ddt 500 is kevés lesz!holnap beviszem muterkádnak,megyek befelé ugy is!



el ne felejtsem....
Predi, meglátogattad anyukámat? Elfogyott a fékbetétem
az energia az a bélből jön.
és mindig balhézok....napi szinten bunyozok az utcán...mondjuk csak idősebb nőkkel,és néha ott is jól jön az álloképesség,már ami futást illeti.én pedig mondtam hogy nem akarok vele balhézni,de ő meg má he fegyverkezne,meg idő előtti bum bummal fenyeget.feljelentem...csak még azt nem tudom hogy hol! mostan vagy elkőtözök,vagy testőröket fogadok!első körben ddt500-ra gondoltam mint személyi testőr,de aszonták ő azé durva vóna...az orosz meg beszari.....neked csak a pofád meg a beled nagy....talán aszomszéd katinéni elég lesz

na jóvanna befejeztem.......pá pá!